Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary

3:2

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

17.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • David Jahoda (@jaho_da)

Tipsport: 1.98 4.15 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek večera. (20:37:40)
V poslední minutě tedy domácí útočník Cibák šikovnou tečí přisoudil bod navíc Kohoutům. Mora porazila Karlovy Vary 3:2 po prodloužení.

CIBÁK - 3:2

64:17

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomoučtí střílí branku a bonusový bod tak zůstává na Hané! Rácovo nahození tečoval těsně před Závorkou do horního rohu MARTIN CIBÁK, který tak rozhoduje o tom, že Mora vítězí v prodloužení nad Energií 3:2. Asistence: Roman Rác.

64:08

Hrňa se po Skrbkově nahrávce dostal ke střele z otočky, puk ale nakonec skončil pouze v ochranné síti.

63:52

Olomoučtí si vyžádali čas pro oddech.

63:51

Po chybě hostující obrany se dostal ke střele Marosz, jeho rána ale byla na poslední chvíli přibržděna chrániči obránce Sičáka.

63:37

Obrovská příležitost se naskytla v prodloužení Skuhravému. Ten byl v akci dva na jednoho, vzal situaci sám na sebe, Trvaj byl však připraven a jeho tvrdou ránu chytil!

62:58

Karlovy Vary hrají v prodloužení poměrně pasivně, jenže Mora zatím žádnou svou šanci nedokázala proměnit v gól.

62:02

Patera dlouho držel kotouč za hostující svatyní, nakonec jej nahrál na modrou čáru Ondruškovi. Jeho rána byla tečována, avšak mimo tři tyče branky Karlových Varů.

61:29

Ondruškova nebezpečná střela od modré čáry přistála Závorkovi přesně v klíně.

61:25

Jedna ze střel olomouckých hokejistů zamířila přesně do masky hostujícího brankáře, po chvíli se hra přerušuje.

60:56

Rostislav Marosz vybruslil zpoza brány a snažil se dotlačit puk ke vzdálenější tyčce Závorkovy klece. To se mu však nepodařilo.

60:01

Zápas po šedesáti minutách nepoznal vítěze. V 56. minutě sice olomoucké hokejisty k výhře přiblížil Hrňa, krátce na to však srovnal Šmach. Bude se tedy prodlužovat.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Rác (Houdek, Marosz), 56. Hrňa (Marosz, Majeský), 65. Cibák (Rác) – 19. Skuhravý (D. Hruška, Redlihs), 57. Šmach (Skuhravý, Heizer)

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Majeský, Vyrůbalík, Houdek, Skrbek, Jaroměřský, Ondrušek, Rašner – Rác, Marosz, Cibák – Jergl, Patera (C), Buc – Hrňa, Herman, Laš – Kucharczyk, Matai, Dlouhý.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Harant, Sičák, J. Tomeček, Redlihs, Šmach, Deyl, Gorčík, Dvořák – Duda (C), Kverka, Vachovec – D. Hruška, Skuhravý, Heizer – V. Tomeček, Balán, Štals – Koblasa, R. Hruška, Pšurný.

Rozhodčí: Fraňo, Pavlovič – Gebauer, Lederer