NHL

Pittsburgh Penguins – Dallas Stars

2:3

konec (2:0, 0:1, 0:2)

17.10.2014, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Slavomír Jansa (@SLaveek1)

Tipsport: 1.94 4.15 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji krásné páteční ráno, na shledanou! (03:47:46)
Československá stopa v utkání:
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:30
1. Tyler Seguin (DAL) 1+0
2. Jamie Benn (DAL) 1+0
3. Chris Kunitz (PIT) 1+1
Máme za sebou parádní utkání s neuvěřitelným závěrem. Hosté jasně ovládli třetí třetinu a obrátili nepříznivý stav utkání. Jamie Benn dokázal srovnat tři minuty před koncem a Seguin dvě vteřiny před koncem třetiny rozhodl, poté co byl vyloučen Sidney Crosby.

Tyler SEGUIN - 2:3

60:00

59:58

Dallas právě vstřelil branku!
Tak toto je bomba! Hosté dokonávají obrat utkání, poté co TYLER SEGUIN dvě vteřiny před koncem utkání rozhoduje střelou z pravého kruhu! Asistence: Jason Spezza, Alex Goligoski.

59:51

Kapitán Sidney Crosby je vyloučen za podražení a oslabuje svůj tým.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:53

Zdá se, že nás nemine prodloužení. Dallas zlepšeným výkonem ve třetí třetině si o něj říká.

Jamie BENN - 2:2

57:03

Neskutečné! Před půl minutou rozhodčí neuznal hostům gól. Tentokrát už byl dosažen povoleným způsobem. A po skrumáži před bránou dorazil odražený kotouč za bezmocného Fleuryho JAMIE BENN. Asistence: Trevor Daley, Jason Spezza.

55:55

Lehtonen ukrývá lehké nahození ve své lapačce.

55:00

Zbývá pět minut do konce třetí třetiny a zápas nám jde do finiše. Dokáží domácí udržet tenký náskok?

53:43

Ihned po buly se vymotal ke střele Cole, Fleury pozorný.

53:37

Letang špatně zpracoval kotouč a ten skončil až v hledišti.

52:37

Spezzův útok si dokázal vypracovat slušnou pozici, ale v rozhodující moment selhalo vybavení, když při střele zlomil hůl.

51:26

Hornqvist s Crosbym ujížděli ve dvou na jednoho, ale jejich kombinace byla příliš složitá.

50:06

Pittsburgh se vysvobozuje pouze vyhozením na zakázané uvolnění.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Crosby (Malkin, Kunitz), 8. Kunitz (Letang, Hornqvist) – 27. Roussel (Fiddler, Goligoski), 58. Jamie Benn (Daley, Spezza), 60. Seguin

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Ehrhoff, Letang, Maatta, Martin, Scuderi, Despres – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Dupuis, Sutter, Malkin – Comeau, Goc, Downie – Sill, Spaling, Adams

Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Goligoski, Daley, Jordie Benn, Dillon, Nemeth, Connauton – Jamie Benn, Seguin, Sceviour – Cole, Spezza, Hemský – Garbutt, Eakin, Roussel – Horcoff, Fiddler, Eaves.