1. liga (SR)

HK 95 Považská Bystrica – HK Spišská Nová Ves

2:5

konec (0:1, 1:3, 1:1)

17.10.2014, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • Info o změnách stavu (Róbert Michalec) sk

Hostia v zápase víťazia 5:2 a tak Považská Bystrica ostáva stále na samom dne tabuľky.

Ja sa s vami lúčim a teším sa na vás pri ďalších prenosoch. (20:07:06)

60:00

56:40

Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! Pavol Gurčík, 2 minúty, napadnutie.

54:26

Považská Bystrica dala gól!
Presilovú hru druhým gólom v zápase využíva MATEJ ŠUGÁR!
Asistencie: Jaroslav Filo, Martin Havlíček

53:36

Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! Pavol Gurčík, 2 minúty, sekanie.

40:00

Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! Roman Ihnaťo, 2 minúty, podrazenie.

36:16

Vylúčenie na oboch stranách. Z tímu domácich si odchádza na trestnú lavicu sadnúť Jaroslav Filo za nedovolené bránenie. Z mužstva hostí inkasuje dve minúty za sekanie Michal Findura.

35:10

Domácim sa podarilo znížiť keď sa presadil MATEJ ŠUGÁR!
Asistencie: Marián Koleda, Marián Mikuš

31:34

Strelcom gólu je opäť FRANTIŠEK KOKY!
Asistencie: Vladimír Klinga, Boris Krempaský

29:06

Vylúčenie HK Spišská Nová Ves! František Koky, 2 minúty, údery.

24:03

Hostia idú do trháku a to zásluhou MICHALA FINDURU!
Asistencia: Roman Ihnaťo

21:54

Presilovú hru sa Spišskej Novej Vsi podarilo využiť. Tesne pred návratom Hriňu sieť rozvlnil FRANTIŠEK KOKY!
Asistenci: Václav Chomič, Peter Rojkovič

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:57

Tri sekundy pred koncom prvej tretiny odchádza na trestnú lavicu za sekanie opäť domáci Slavomír Hriňa.

17:43

Vylúčenie HK Spišská Nová Ves, Peter Rojkovič dostáva 2 minúty za hákovanie a zároveň v tom istom čase dostáva osobný trest za nešportové správanie hráč Spišskej Novej Vsi, ktorým je Lukáš Vartovník.