17.10.2014, 01:10 • Verizon Center, Washington • Martin Dvořák

Tipsport: 2.3 3.9 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:49:10)
1. Braden HOLTBY (WSH) 26 zák., 2 góly, 92,9%
Československá stopa v utkání:
Marek ŽIDLICKÝ (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:45
Jaromír JÁGR (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:30
Patrik ELIÁŠ (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:14
Martin HAVLÁT (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:08 (odstoupil kvůli zranění v obličeji v závěru druhé třetiny)
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Washington Capitals: 33

New Jersey Devils: 28

3. třetina:

Washington Capitals: 9

New Jersey Devils: 7
Jasné vítězství Capitals, kteří od druhé třetiny doslova vymazali soupeře z ledu. Ďáblové dokázali svému soupeři sekundovat pouze v první dvacetiminutovce, pak se vypařili z ledu a Ovečkin a spol. mohou slavit vysoké vítězství nad doposud neporaženým týmem!

60:00

59:20

Vhazování ve středním pásmu, Merrill nahazuje puk do třetiny Capitals.

59:00

Poslední minuta tohoto utkání.

58:38

Židlický nepřesně rozehrává, Ruutu nezachytil jeho pas a hrají domácí.

57:55

Smělý pokus Tootooa o průnik z vlastní třetiny až do třetiny soupeře končí ztrátou puku hned za útočnou modrou čárou.

57:19

Puk končí mimo ledovou plochu, následuje komerční přestávka, po níž se bude vhazovat po levici Clemmensena.

56:39

55:58

Na závěrečné vteřiny posílají hosté na led Židlického, Zajace, Cammalleriho, Seversona a Jágra.

55:36

Devils v útočném pásmu, na ledě Eliášova útočná formace.

54:39

Jason Chimera fauluje a hosté si zahrají přesilovou hru.

54:29

Jaromír Jágr zaváží puk do útočného pásma, Ovečkin ho nedokázal zastavit.

52:57

Tootoo v ofsajdu, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

6:2

Branky a nahrávky: 1. Ovečkin (Brouwer, Orpik), 12. Brown (Green, Orpik), 27. Johansson (Laich, Green), 41. Backstrom (Niskanen, Brouwer), 44. Ward, 49. Burakovsky (Kuzněcov, Niskanen) – 11. Severson (Zajac, Cammalleri), 17. Severson (Clowe, Henrique)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Schmidt, M. Green – Ovečkin, Backstrom, Brouwer – Laich, Burakovsky, M. Johansson – Chimera, Fehr, Ward – O'Brien, Kuzněcov, Brown

New Jersey Devils: Schneider (44. Clemmensen) – Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill, Greene, Severson – Cammalleri, Zajac, Jágr – Zubrus, Eliáš, Havlát – Clowe, Henrique, Ryder – Ruutu, Gionta, Tootoo

Rozhodčí: Sutherland, Burchell – Nowak, Morin

Diváci: 18 506