17.10.2014, 14:00 • Kuznetskie Sport Palace • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.15 4.1 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Roman Horák (Čechov) – 1+1, 2 střely, čas na ledě 17:25

Robert Kousal (Čechov) – 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:01

Tomáš Rachůnek (Novokuzněck) – k utkání nenastoupil (16:53:55)
Je dobojováno. Hosté ovládli třetí třetinu, kterou vyhráli po brankách Afinogenova, Kousala a Cyganova, 3:0. Domácí už velký odpor nekladli a hosté si tak zaslouženě došli ke třem bodům. S konstatováním, že Čechov poráží Novokuzněck 5:2, se s Vámi loučím.

60:00

59:27

Kotouč je ve středním pásmu a nevypadá to, že by se mělo skóre měnit.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:41

Hráči Čechova mají kontrolují kotouč a nikam s ním nespěchají.

56:23

Komaristij nevyzrál na dnes velmi spolehlivého Lisutina.

CYGANOV - 2:5

55:07

Čechov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. DMITRIJ CYGANOV posílá za Sorokinova záda pátou branku a hosté si jdou pro tři body. Asistence: Mathias Porseland.

54:20

Hraje se opatrný hokej na obě strany.

52:46

Lisutin podržel svůj tým nad vodou, když zachytl kotouč na brankové čáře.

51:25

Čechov hraje v plném počtu a Seleznjov je zpět na ledě.

50:32

Komaristij přihrával Galimovovi, jenž nepřekonal Sorokina.

49:25

A navíc budou hrát domácí přesilovou hru. Seleznjov je vyloučen na dvě minuty za držení.

48:38

Metallurg je v plném počtu.

47:30

Domácím se daří vyhodit kotouč ven z pásma.

46:51

Domácí jdou navíc do čtyř, když je vyloučen Bělochvostikov za hákování.

KOUSAL - 2:4

46:38

Čechov jde do dvoubrankového vedení, když se trefil přesně ROBERT KOUSAL, který zužitkoval nahrávku Romana Horáka. Asistence: Roman Horák.

2:5

Branky a nahrávky: 23. Galimov (Zotov, Komaristij), 34. O´Brien (Sentjurin) – 14. Horák (Cyganov, Porseland), 24. Kučerjavenko, 42. Afinogenov, 47. Kousal (Horák), 56. Cyganov

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Chakimov) – Lashoff, Zotov, Fairchild, Kapotov, Skutar, Dorofejev, Bělochvostikov, Kuklev – Romanov, Kurepanov, O´Brien, Galimov, Kaprizov, Malcev, Sentjurin, Malinovskij, Komaristij, Kosourov, Plotnikov, Stoa

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Sateri) – Porseland, Klimontov, Seleznjov, Grebeškov, Kudinov, Golovkov, Vereščagin, Berdjukov – Cyganov, Horák, Soloduchin, Kousal, Vyglazov, Šitikov, Kučerjavenko, Afinogenov, Jakubov, Ziazov, Makarenko, Makeyev

Rozhodčí: Drejev, Kiseljov – Misjur, Raming