konec (1:0, 2:0, 1:3)

03.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • Martin Penker

Tipsport: 6.21 5.1 1.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, přeji příjemný večer a někdy příště na shledanou. (20:00:05)
Dnešní zápas byl velmi zajímavý. První a druhou třetinu vládly na kluzišti domácí, když po dvou třetinách vedli už 3:0. Na začátku třetí třetiny přidali ještě jeden gól a vedli tak 4:0. Poté ale bleskurychle Petrohrad snížil stav na 4:2, poté stačily přidat ještě jeden gól na 4:3. Každopádně kdyby Petrohrad hrál první a druhou třetinu jako tu třetí tak dnes s prohrou neodjíždí. Bohužel se tak nestalo a dnes si vydřené 3 body berou domácí Atlant Mytišči a Petrohrad tak má na svém kontě první prohru v této sezóně.

60:00

59:58

V dnešním zápase už se nic nestane. Mytišči vítězí 4:3!

57:30

Petrohrad teď neskutečně tlačí na domácí obranu, která jen se štěstím vzdoruje!

56:12

Engren ramenem vytěsnil střelu jednoho z hostujících. Tak to byl zákrok panečku ! Každopádně pro domácí velmi důležitý.

54:32

Nebezpečná střela Kovalchuka který střílel z modré, ale domácí brankář se překvapit nenechal a drží stále stav utkání 4:3.

53:52

Dvě minuty dostane střelec třetího gólu Petrohradu, Patrick Thoresen.

53:20

Tak to bude ještě zajímavý konec utkání! Z vedení 4:0 pro domácí tým dokázal Petrohrad snížit už na 4:3 a schyluje se tak k velkému obratu. Tak uvidím co z toho bude.

Patrick THORESEN - 4:3

50:27

Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad využívá přesilovku a snižuje na rozdíl už jediného gólu! Po střele jednoho z hostujících Engrenovi vypadl puk z výstroje a pro PATRICKA THORESENA to už nebyl žádný problém doklepnout puk do prázdné branky. Bez asistence.

48:35

A máme tu další vyloučení. Přesilovku si zahrají opět hráči Petrohradu. Na trestnou lavici míří za hákování Taraťuchin.

47:52

Skvělý Engren dnes drží svůj tým.

46:30

Dvě minuty za hákování dostává domácí hráč Michajl Gluchov.

45:50

V útočném pásmu se teď usadily hráči domácích.

45:30

Dnešní utkání sleduje 6100 diváků.

Ilja KOVALČUK - 4:2

42:47

A je to 4:2 ! Petrohrad se blýskl hned dvěma góly v rozmezí půl minuty ! ILJA KOVALČUK se i trochu se štěstím prosazuje a snižuje na 4:2. Tak to bude ještě drama! Bez asistence

42:22

Hned vzápětí se trefil z bezprostřední blízkosti DMITRIJ JUDIN. Asistence: Ilja Kablukov.

Maxim POTAPOV - 4:0

40:48

Atlant právě vstřelil branku!
Zcela volný na pravé straně Salákovi branky se teď ocitl MAXIM POTAPOV, kterého krásnou křižnou přihrávkou našel Maxim Majorov a prvně jmenovaný se do prázdné branky nemýlil. Asistence: Maxim Majorov

40:01

Třetí třetina začne zhruba v 19:10.
Druhou třetinu opět ovládli domácí a dvěma brankami rozšířili skóre utkání už na 3:0. Nejdřív se trefil z trestného střílení Glukhov a poté Nikita Soshnikov. Petrohrad pomalu ale jistě směřuje k první prohře v této sezoně.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00

Poslední minuta 2. třetiny.

Nikita SOŠNIKOV - 3:0

36:50

Atlant vede už 3:0 a s Petrohradem to nevypadá vůbec dobře ! Dva na jednoho se teď řítil NIKITA SOŠNIKOV a s ním Matthew Gilroy který přihrál vedle na prvně jmenovaného a ten s přehledem zvýšil skóre utkání na 3:0. Asistence: Matthew Gilroy.

34:56

Ve velké šanci se teď ocitl Makarov, který se po skvělé přihrávce dostal z bezprostřední blízkosti ke střele ale Engren byl připraven a vystřihl skvělý zákrok.

Michail GLUCHOV - 2:0

30:55

MICHAIL GLUCHOV se z trestného střílení nemýlil a prostřelil Saláka mezi betony. Bez asistence.

30:27

Domácí budou mít výhodu trestného střílení! Sám na Saláka se řítil jeden z útočníků domácích, jeden z obránců ho srazil k zemi a hlavní rozhodčí ukazuje trestné střílení.

30:12

Přesilovku Petrohrad nedokázal využít. Stav utkání stále tedy 1:0.

29:01

Tvrdá střela Martenssona od modré ale Engren chytá.

28:15

Bude se vylučovat. Za držení odchází na trestnou lavici domácí Voronin.

27:01

Z velkého úhlu to teď zkoušel Burdasov. S touto střelou neměl Engren žádné problémy.

26:15

Roman Červenka teď prověřil pozornost domácího brankáře když střílel z kruhu pro vhazování.

24:30

Kovalčuk teď střílel krásně z modré, ale trefil pouze horní tyč Engrenovi branky!

22:05

A hned je tu další obrovská šance domácích a tentokráte hosty zachránila tyč!

21:38

Střela od modré jednoho z domácích a puk se odrazil od zadního mantinelu nešetrně do brankoviště Saláka. Salák se naštěstí stačil rychle zorientovat a puk zalehl.

21:22

Kolcov se ocitl zcela sám před Salákem, bohužel ale střela mu nesedla a Salák kryje.

20:30

Engqvist byl moc rychlý a píská se ofsajd.

20:01

Druhá třetina začne zhruba v 18:18.
První třetina skončila a Mytišči překvapivě ale zcela zaslouženě vede 1:0, když se trefil už ve 34 sekundě zápasu Arťom Černov.
Salák v hostující bráně zatím chytá výtečně a drží tak svůj tým od dalších branek. Petrohrad se zatím překvapivě moc ke střelám nedostává.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53

Černov se ještě pokusil zvýšit domácím vedení v samotném konci první třetiny ale bohužel se mu to nepodařilo a Salák chytá.

19:00

Začala poslední minuta 1. třetiny.

18:20

Kovalčuk teď 2x prověřil Engrena, ten obě střely výtečně vyrazil

17:30

Salák zatím drží svůj tým. U puku hostující tým.

14:01

Salák má o dost více práce v první třetině než jeho protějšek Engren.

07:10

Aktivnější směrem na branku jsou zatím domácí hráči. Aktuální počet střel 8-1.

Arťom ČERNOV - 1:0

00:34

Mytišči se ujímá vedení 1:0. Už po 34 sekundách se dokázal prosadit domácí tým a střelcem této rychlé branky se stává ARŤOM ČERNOV. Asistence: Sergej Šmeljov.

00:01

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Diblenko, Gilroy, Novopašin, Němec, Tjuljapkin, Rukavišnikov, Baldajev –
Engqvist, Černov, Šmeljov, Potapov, Majorov, Gluchov, Taratuchin, Kolcov, Jašin, Voronin, Leščenko, Levickij – Sošnikov

SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Kalinin, Bělov, Alexandrov, Kutějkin, Rjasenskij, Čudinov, Judin, Jermakov –
Tichonov, Kovalčuk, Ericsson, Dadonov, Panarin, Šipačjov, Martensson, Thoresen, Červenka, Makarov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Jeřábek, Zacharov – Misjur, Raming.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Poslední 3 vzájemné zápasy

SKA Petrohrad – Mytišči 5:4
SKA Petrohrad – Mytišči 3:1
SKA Petrohrad – Mytišči 3:4 po prodloužení
Nejlepší hráči obou mužstev

Atlant Moskevská oblast – V domácím mužstvu je to švédský centr Andreas Engqvist, který má na svém kontě 8 bodů za 6 gólů a 2 asistence.

SKA Petrohrad – V hostujícím mužstvu je to ruské křídlo Ilya Kovalchuk, který má na svém kontě 19 bodů za 11 gólů a 8 asistencí.
SKA Petrohrad

Petrohrad je na tom o poznání lépe. V KHL letos ještě neprohrál a na svém kontě má z 11 zápasů 11 výher a plný počet bodů 33. Z venkovních zápasů mají skóre 24:9.

Posledních 5 zápasů

Medveščak Záhřeb – SKA Petrohrad 1:5
SKA Petrohrad – Podolsk 7:1
SKA Petrohrad – Vladivostok 4:3
Nižněkamsk – SKA Petrohrad 1:5
Atlant Moskevská oblast

Atlant Moskevská oblast má po 10 kolech Ruské KHL na svém kontě jen 8 bodů což také značí že letos se tomuto týmu moc nedaří. Další fakt je ten že Atlant prohrál poslední čtyři zápasy za sebou a z toho jednou s dnešmím soupeřem SKA Petrohrad a to 5:4. Na svém kontě mají pouhé 2 výhry, 1 výhru v prodloužení a 7 proher.

Jokerit Helsinky – Mytišči 4:2
Dinamo Riga – Mytišči 4:2
Mytišči – Čerepovec 2:5
Mytišči – Novgorod 3:1
Zdravím všechny hokejové fanoušky a fanynky. Dnes nás čeká zápas mezi suverénním SKA Petrohrad a slabším Atlant Moskevská oblast
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Černov (Šmeljov), 31. Gluchov, 37. Sošnikov (Gilroy), 41. Potapov (Majorov) – 43. Judin (Kablukov), 43. Kovalčuk, 51. Thoresen

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Diblenko, Gilroy, Novopašin, Němec, Tjuljapkin, Rukavišnikov, Baldajev – Engqvist, Černov, Šmeljov, Potapov, Majorov, Gluchov, Taratuchin, Kolcov, Jašin, Voronin, Leščenko, Levickij – Sošnikov

SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Kalinin, Bělov, Alexandrov, Kutějkin, Rjasenskij, Čudinov, Judin, Jermakov – Tichonov, Kovalčuk, Ericsson, Dadonov, Panarin, Šipačjov, Martensson, Thoresen, Červenka, Makarov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Jeřábek, Zacharov – Misjur, Raming