DHL Extraliga juniorů

Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec

2:1

po s.n. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

03.10.2014, 15:00 • ZS Luďka Čajky • Info o změnách stavu (Ondřej Jícha (@OndraJicha))

64:30

Hosté ale početní výhodu nevyužili a domácí jsou v plném počtu.

62:30

Hladiš (ZLN) vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

60:01

60:00

58:01

Poslední 2 minuty 3. třetiny.

55:37

Zlín se ale bude muset v závěru bránit. Domácí tým obdržel menší trest pro hráčskou lavici.

52:51

Zlín právě vstřelil branku!
Domácí se dočkávají vyrovnání. Vyrovnat stav se podařilo nejlepšímu hráči zlínského týmu DOMINIKU MATULOVI. Asistence. Jakub Kužílek, Adam Hořanský.

52:48

Hosté přežili i toto oslabení a přiblížili se vítězství.

50:48

Šír (LIB) potrestán menším trestem za podražení.

46:46

44:46

Mrázek (LIB) dostává 2 minuty za krosček.

41:31

Liberec právě vstřelil branku!
Dočkáváme se konečně i gólu. Po přihrávce Tržického otevírá dnešní skóre JOZEF HUŇA. Asistence: Tomáš Tržický.

40:56

Hraje se v plném počtu hráčů na obou stranách

40:01

I ve druhé třetině jsem tedy branku neviděli. Hráči se spíš zapisují do statistik v kolonce trestné minuty – celkem jich bylo již 30. Snad se to změní v poslední třetině, která začne v 16:43.

2:1

Branky a nahrávky: 53. Matula (Kužílek, Hořanský), rozh. náj. Matula – 42. Huňa (Tržický)

Berani Zlín: Čáp (Haloda) – Řezáč, Kužílek, Andrýsek, Žabčík, Stuchlík, Procházka, Schmied – Hořanský, Hlaváč, Gago, Haničinec, Zaremba, Karola, Pavlůsek, Werbik, Galuška, Matula, Hladiš.

Bílí Tygři Liberec: Skřebský (Stezka) – Mrázek, Šír, Arlt, Havlín, Pálek, Divila, Tržický – Babec, Hrníčko, Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Vondráček, Ordoš, Havlas, Paločo, Heřmánek.

Rozhodčí: Netopil – Goňa, Wesley