Tipos Extraliga (SR)

HK Skalica – HK Poprad

0:5

konec (0:4, 0:0, 0:1)

03.10.2014, 18:00 • HANT arena Skalica • Michal Štetina, Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.84 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

Koniec zápasu. (20:03:33)

59:14

Posledné sekundy dnešného stretnutia, ktoré sa už len dohrávajú.

58:46

Poprad dal gól!
Popradskí hokejisti pridávajú do skalickej siete ešte jeden gól! Postaral sa oň ARNE KROTÁK.
Asistencie: Paločko, Takáč.

58:24

Ronald Dvonč sa individuálne snažil presadiť, ale obrana hostí je dnes jednoducho nepriestrelná.

57:19

Hostia v plnom počte, ale Skalica sa stále usiluje o aspoň jeden čestný strelecký zásah.

56:32

Delovka od modrej, ktorú vyslal Nechala skončila na zadnom mantineli.

55:06

Dnešné stretnutie sleduje 1002 divákov. Aj napriek nepriaznivému výsledku a výkonu domácich hokejistov je na štadióne pomerne dobrá atmosféra.

54:55

Za hákovanie si ide sadnúť na 2 minúty Radoslav Suchý.

54:19

Poprad zamkol domácich v pásme, podarí sa mu opäť skórovať?

53:55

Marek Nagy nahadzoval puk na teč pred skalickú bránu, pred ňou však žiadni jeho spoluhráči neboli.

52:11

Strelecký pokus Reného Školiaka vyrazil Kostúr na ochrannú sieť.

51:27

Tomáš Méry sa snažil preveriť Kostúra, no jeho strela bola veľmi nepresná.

50:01

Veľmi veľa nepresností môžme vidieť na ľadovej ploche v Skalici, kde už je zrejme o víťazovi dnešného stretnutia rozhodnuté.

48:50

Lipovský nádherne vychytal strelu švihom od Petra Gápu, no ten ho potom poslal na ľad, a tak inkasuje dve minúty za podrazenie. Skalicu pripravil o presilovku až príliš aktívny Róbert Mikéska, ktorý sa chcel pobiť s Gápom, a tak si Róbert ide odsedieť dve minúty za hrubosť.

48:29

Hostia v plnom počte. Skalica musí zapnúť na plné obrátky ak chce ešte niečo so zápasom spraviť.

47:02

Puk na hojejkách domácich hráčov, ktorí od svojho gólmana založia svoju útočnú akciu.

46:17

Poprad bez problémov bráni aj toto oslabenie.

45:36

Hostia v plnom počte. A zároveň nasleduje vylúčenie na dve minúty za podrazenie. Na trestnú lavicu putuje Arne Kroták.

45:03

Domácim táto presilovka nevychádza podľa predstáv. Nasleduje vhadzovanie po pravici domáceho gólmana.

43:29

Ivan Jankovič – 5 minút za hrubosť + 10 minút osobný trest do konca stretnutia.

Ľuboš Bartečko – 2 minúty za napadnutie,5 minút za hrubosť + 10 minút osobný trest do konca stretnutia.

0:5

Branky a nahrávky: 7. Gápa (Paukovček), 12. Hvila (Suchý, Sýkora), 15. Makovský (Paukovček), 18. Hvila (Bartečko), 59. Kroták (Paločko, Takáč)

HK Skalica: Romančík – Gründling, Jankovič, Drtina, Horváth, Mikéska, Nechala, Popela – Méry, Školiak, Vaškovič – Stoukal, Jabrocký, Bene – Bezúch, Štumpf, Jurík – Dvonč, Romančík M. Rejžek. Tréner: Štefan Mega.

HK Poprad: Kostúr – Suchý, Kurali, Dinda, Fabian, Kasík, Makovský, Malina, Pitka – Hvila, Bartečko, Sýkora – Paločko, Takáč, Kroták – Gápa, Paukovček, Nagy – Mlynčár.

Rozhodčí: Lokšík – Sčensný, Šefčík