HC Slovan Ústí nad Labem – HC Hvězda Praha

6:2

konec (1:1, 3:0, 2:1)

03.10.2014, 19:15 • Ústecká aréna • Barbora Wolfová

Ze začátku utkání jsme mohli vidět velké množství šancí na straně hostů, které se v průběhu hry postupně zmenšovalo. I když hned ve třetí minutě vedli 1:0 poté se až do 55. minuty prosazovali domácí. Dokázali vstřelit 5 branek a po gólu hostujícího Adama Hyršla na 5:2 dokázal domácí celek skórovat ještě jednou na 6:2. Za tohoto stavu tak skončilo celé utkání. (21:33:22)

60:00

59:32

Do konce utkání si domácí zahrají v početní nevýhodě. Ondřej Kopta (UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

58:12

Vhazuje se po pravici Havla u puku je Slovan. Hosté nemají již příliš času.

57:33

55:46

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
ONDŘEJ KOPTA zvyšuje opět vedení domácích o 4 branky a tím tak snižuje šanci hostů k vyrovnání. Asistence: Petr Strnad, Jaroslav Benda

55:33

Hosté si zahrají více než minutu ve třech vyloučen Kryštof Kocánek (HVP) na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště.

54:46

Lukáš Bartoš (HVP) vyloučen za sekání na 2 minuty.

54:23

Hvězda právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru a snižují vedení domácích! ADAM HYRŠL se trefuje za záda Kosiny, pomocí přihrávek Adama Klímy a Pavla Pečenky. Asistence: Adam Klíma, Pavel Pečenka.

53:40

Vyloučen domácí kapitán Jan Trončínský na dvě minuty za hákování.

53:16

Nenudí se ani Kosina a musí také zakročovat.

53:11

Icing hostí.

52:45

Marek Macek opět ohrozil svatyni hostů. Havel ji však chrání.

50:49

Kombinace Kopty a Vykouka (UNL) měl Havel opět těžký úkol chytit nebezpečnou střelu. Tento úkol však zvládl na jedničku.

49:10

Martin Zdvořáček si obkroužil bránu, ale jeho skvělou střelu Havel zneškodnil.

47:57

Po prodrání se do dobré pozice se trefuje levého kruhu JAROSLAV BENDA. Hostům se tak snižuje šance na vyrovnání. Bez asistence.

46:35

Ani druhou přesilovou hru domácí nevyužívají, i přes několik šancí nepropustil Kosina ani jednu střelu.

45:46

Opět puk mimo ledovou plochu.

44:35

Vyloučen opět hráč hostujícího týmu. Michal Vrchota si odsedí 2 minuty za hru vysokou holí.

6:2

Branky a nahrávky: 8. Strnad (Macek, Zdvořáček), 25. Kašek (Macek, Kopta), 29. Suchan (Řídel), 39. Suchan (Řídel), 48. Benda, 56. Kopta (Strnad, Benda) – 3. Hyršl (Jindra, Klíma), 55. Hyršl (Klíma, Pečenka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček, Klement

HC Hvězda Praha: Havel (Pomahač) – Pečenka, Hrdlička, Horevaj, Hradil, Křížek, Krivokapič, Hyršl, Klíma, Jindra, Bartoš, Erbert, Vrchota, Šrámek, Smejkal, Veselý, Picálek, Šťastný, Kocánek

Rozhodčí: Pavel Wűrtherle, David Klouček, Jaroslav Beránek