konec (1:0, 3:0, 6:0)

03.10.2014, 18:00 • Werk aréna • Kamila Schmiedová

59:55

Třinec právě vstřelil branku!
Pět sekund před koncem to domácí dotahují na debakl 10:0, před branou byla opět velká mela, které využil MURÍN MATĚJ, svým švihem zavěsil do rohu brány. Asistence: Grzegorz Radzienciak

59:32

Ve snaze zabránit dalšímu gólu Trombik (HAV) fauloval jednoho z domácích hráčů, za své hákování si odpyká dvouminutový trest.

57:56

Kaukič oslovil křížným pasem STUCHLÍKA KRYŠTOFA a ten již neměl problém zavěsit do prázDného místa v kleci. Je tak druhým hráčem v dnešním zápase, který si na svůj dres připisuje hattrick. Asistence: Lukáš Kaukič, Jan Bartko

57:27

Kakukičova přihrávka se zastavila na holi Hrachovského, ten se ale přes gólmana nedostal.

55:45

Nátlak na hostující bránu vyústil dalším gólem, LUKÁŠ KAUKIČ zaskočil rychlou střelou Geržu. Asistence: Kryštof Stuchlík, Matěj Murín

50:24

Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Polak Richard (HAV).

47:53

Pawliczek(HAV) vyloučen na dvě minuty za hákování.

45:45

Havířovský strážce svatyně dokázal nejdříve vyrazit střelu DAVIDA KOFRONĚ betonem, na jeho dorážku ale nebyl připraven a tak kotouč padl do prázdné brány. Asistence: Roman Miloš, Poruba Jan

43:07

Domácí navyšují, kotouč mezi tři tyče posílá ROMAN MILOŠ a připisuje si tak hattrick. Asistence: David Kofroň

41:01

Imrich Ondřej (TRI) vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:15

Třinec opravdu neotálí, před branou operoval ROMAN MILOŠ a tvrdým příklepem nedal gólmanovi šanci. Připisuje si tak druhou branku v utkání.Asistence: David Kofroň, Michal Roman

39:23

STUCHLÍK KRYŠTOF přijal pas Kaukiče a z mezikruží poslal lehce kotouč za záda překvapeného Gerži. Asistence: Lukáš Kaukič

39:07

Vyloučen Jaroslav Mrowiec (HAV) na dvě minuty za držení protihráče.

36:09

Švaňa Robin (TRI) se na ledě moc dlouho neohřál a opět si sedá na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

33:48

První přesilová hra pro hostující celek, dvě minuty si za napadení odpyká Švaňa Robin (TRI).

27:01

Z chumle před branou se do Porubovy nabídky opřel ROMAN MILOŠ, na jeho střelu už Gerža nedosáhl. Asistence: Jan Poruba

24:11

Imrich Ondřej našel v palebné pozici ADAMA FLOKA, a ten střelou do šibenice navyšuje vedení. Asistence: Ondřej Imrich

15:18

A máme tady první branku, v přesilové hře, po sérií kombinací se do prostoru před branou dostal STUCHLÍK KRYŠTOF a přijatý pas poslal rovnou za záda gólmana. Asistence: Murín, Bartko

14:42

První vyloučení utkání si odpyká Cihlář Dominik (HAV) na dvě minuty za podražení.

10:0

Branky a nahrávky: 16. Stuchlík (Murín, Bartko), 25. Flok (Imrich), 28. Roman Miloš (Poruba), 40. Stuchlík (Kakukič), 41. Roman Miloš (Kofroň, Roman Michal), 44. Roman Miloš (Kofroň), 46. Kofroň (Miloš, Poruba), 56. Kaukič (Stuchlík, Murín), 58. Stuchlík (Kaukič, Bartko), 60. Murín (Radzienciak)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Hrachovský, Haman, Radzienciak, Roman Michal, Imrich, Bartko – Stuchlík, Kaukič, Švaňa, Flok, Kofroň, Poruba, Murín, Sztwiertnia, Roman Miloš

AZ Havířov: Sonnek (Gerža) – Srníček, Trombik, Frojda, Dudek, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Polak, Pawliczek, Moravčík, Wróbel, Stružík, Langer, Peterka, Němec, Cihlář

Rozhodčí: Jeřábek – Filipek, Konvička