03.10.2014, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

48:11

Přesilovka jihlavských hokejistl končí, neboť Vladimír Port (JIH) se provinil stejným trestem jako před malou chvílí Jan Walter.

Na vyloučení: 4-4.

47:23

Tohle nebylo od Jana Waltera příliš hezké. Za brankou Štekra totiž fauloval Tomáše Střechu vysokou holí a domácí šikula se jen stěží zvedá z ledu.

Na vyloučení: 3-4.

38:19

Nováček se probíjel středním pásmem blíže k útočné modré, byl však bráněn Šimonem Petrášem (PLM), který dostává dvě minuty za hákování. Na vyloučení: 3-3.

29:27

Dle hlavního rozhodčího si ale Filip Dundáček (JIH) pomohl vysokou holí. Dvířka na trestné lavici už jsou otevřená. Na vyloučení: 3-2.

22:37

Filip Nováček se po přesném pasu řítil sám na branku. Udělal kličku doleva, ale mířil vedel pravého horního rohu Štekra, i díky tomu, že jej podrazil Matyáš Kubík (PLM) a půjde na dvě minuty na lavici hanby.

Na vyloučení: 2-2.

20:28

Hned na začátku druhé třetiny putuje na trestnou lavici Lukáš Anděl (JIH) za podražení.

Na vyloučení: 2-1.

15:49

Plzeňští zavezli puk do útočného pásma, kde se při střele Tulačky provinil Daniel Dvořák (JIH) podražením. Také Plzeň si zahraje přesilovku.

Na vyloučení: 1-1.

03:45

Anděl se po levé straně prodral před Štekra. Při střele byl zahákován Miroslavem Indrákem (PLM), který dostává dvě minuty. Anděl i přesto vystřelil, gólman Plzně byl na místě.

Na vyloučení: 0-1.

1:3

Branky a nahrávky: 25. Střecha (Anděl) – 7. Kristl (Michel), 11. Polata (Beneš), 41. Kristl (Indrák)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Adam) – Hohl, Dundáček, Pospíchal, Leština, Port, Půža, Kochánek – Balaštík, Střecha, Anděl – Nováček, Dvořák, Marcilis – Dufek, Beran, Mäki – Hubert, Dupljaku. Trenér: Petr Svoboda.

HC Plzeň 1929: Štekr (Pacl) – Sklenička, Walter, Holý, Houfek, Kubík, Rajal, Čadek, Polívka – Michel, Kristl, Indrák – Kepka, Tulačka, Suchý – Švarc, Beneš, Polata – Petráš, Vlček, Jakubec. Trenér: David Bruk.

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír