KHL

Jokerit Helsinky – HC Viťaz Moskevská oblast

3:4

konec (2:1, 0:2, 1:1)

23.09.2014, 17:30 • Hartwall Arena, Helsinky (kapacita 13506 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 1.43 4.7 5.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (19:56:35)

Největší čas na ledě: Gunderson 25:12 – Grebeškov 19:35
Velkého překvapení se dnes dočkala helsinská Hartwall Arena, ve které domácí Jokerit nestačil na Viťaz Čechov, kterému podlehl 3:4. I přes mírnou herní převahu domácí nedokázali ukočírovat houževnatý soubor Olega Orechovského.

Skóre utkání otevřel ve 12. minutě Anton Koroljov, chvíli na to ale srovnal Niklas Hagman. Stačilo dalších pár minut a Jokerit už vedl, když se v přesilové hře prosadil Juhamatti Aaltonen.

Po první třetině nic nenasvědčovalo tomu, že by dnes Jokerit neměl brát tři body. Série několika vyloučení domácích hráčů ale přinesla obrat ve skóre, v početních výhodách ve druhé třetině se prosadili Mario Kempe a Roman Horák.

Do třetí třetiny vstoupili domácí hodně aktivně, proti výborně bránícímu soupeři se ale nemohli prosadit. Trefil se až přesně v polovině závěrečného dějství Niklas Hagman. Trvalo ale pouhých 77 vteřin a přišel rozhodující okamžik utkání, když konečnému skóre dal razítko Maxim Mamin.

60:00

59:58

V samém závěru hosté zahrávají na zakázané uvolnění. Z dnešního zápasu už ale odejdou jako vítězové!

59:45

Domácí vysílají jednu střelu za druhou, všechny puky ale končí vedle!

59:24

Oddechový čas si posléze bere také hostující trenér Oleg Orechovskij.

59:24

Domácí trenér Erkka Westerlund si bere oddechový čas. Uvidíme, co tento zkušený stratég vymyslí na posledních 36 vteřin.

59:24

Puk opět směřuje z útočného pásma Jokeritu, nakonec končí až na zakázaném uvolnění.

58:48

Domácím hráčům se nedaří zavézt puk do útočného pásma, Karlsson už je ale na střídačce!

58:24

Hra přerušena, protože na zemi zůstal ležet Anton Koroljov, kterého zasáhl puk do obličeje. Hostující útočník by ale po krátkém ošetření měl být v pořádku.

57:50

Kudinov a Ohtamaa dostali oba 2+2 minuty za hrubost, pokračuje se v pěti na obou stranách.

57:50

Po dalším zakončení se strhla velká mela, ze které s krvavým zraněním v obličeji odjel i Petr Koukal. Mezi domácími byl hodně aktivní také Atte Ohtamaa, za hosty Roman Kudinov. Uvidíme, jak rozhodčí celou situaci vyřeší tresty.

57:39

Petr Koukal nahazoval na Sateriho, ten zkušeně vyrazil puk do rohu kluziště.

56:43

Křeč hráčů Jokeritu dokumentuje zakázané uvolnění.

56:21

Elitní formace domácích ve složení Aaltonen-Kapanen-Hagman se nyní dlouhou dobu držela v útočném pásmu, Sateriho ale nedokázala ohrozit.

55:50

Hagmanova střela sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude v obranném pásmu Viťazu.

55:16

Až nyní tečoval nahození od modré čáry Niko Kapanen, Sateri se jen ohlédl, leč puk končí za brankou.

54:40

Do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes 5 minut a domácí jsou v těžké krizi, nemohou vymyslet nějakou pořádnou akci, kterou by dokázali ohrozit Sateriho.

54:01

Zablokovaná střela Ohtamaa od modré čáry a Koroljov je zpátky na ledě, hosté hrají v plném počtu.

53:29

Horák s Kempem v oslabení opět našetřili několik cenných vteřin, Sateri si ještě v tomto oslabení nesáhl na puk.

53:07

Ne! Hráči Jokeritu nedokáží vymyslet žádnou kloudnou akci!

52:35

Domácím se ale zatím v početní výhodě nedaří, hosté už dvakrát dokázali vyhodit.

52:01

Anton Koroljov je vyloučen za podražení, přesilová hra pro Jokerit a také velká naděje pro domácí na další vyrovnání.

51:44

Harri Sateri se nyní předvedl parádním zákrokem lapačkou proti střele Ohtamaa od modré čáry.

Maxim MAMIN - 3:4

51:17

Čechov právě vstřelil branku!
Ledová sprcha pro domácí! Po vyrovnání se zdálo být pro Jokerit všechno dobré, hosté si ale berou své vedení zpět. Šackij zavezl puk do útočného pásma, za branku jej předal Makejevovi, který v mezikruží našel připraveného MAXIMA MAMINA, který se trefil přesně! Asistence: Alexej Makejev a Nikita Šackij.

50:49

A domácí hokejisté jsou při chuti, opět kombinují v útočném pásmu.

Niklas HAGMAN - 3:3

50:00

Jokerit právě vstřelil branku!
Jako bych to ale zakřikl, z dalšího útoku domácí srovnávají! Ohtamaa stáhl hru z modré čáry do rohu, kde puk přenechal Kapanenovi, který našel na levém kruhu volného NIKLASE HAGMANA, který napálil puk do sítě nic netušícího Sateriho! Asistence: Niko Kapanen a Atte Ohtamaa.

49:30

Hostům z Čechova se stále daří držet jednobrankový náskok, navíc eliminují tlak Jokeritu na minimum.

48:46

Roman Horák zkusil štěstí střelou zápěstím, jeden z domácích obránců ale puk srazil do rohu.

48:25

Icing Čechova, vhazovat se bude před Saterim.

47:52

Jere Sallinen obkroužil s pukem branku, nedokázal ale poslat kotouč do odkryté branky.

47:19

Kempe je na ledě, Jokerit nedokázal využít přesilovku.

47:00

Tečovaný pokus Steva Mosese končí za brankou, hráči Viťazu pak opět vyhazují.

46:24

Hosté vyhazují a rychlý prchají střídat.

46:03

Jani Rita z mezikruží vystřelil mimo tři tyče.

45:36

Elitní lajna Jokeritu umí udělat v přesilové hře pěknou neplechu, Niko Kapanen ale nedokázal zacílit na branku.

45:19

Domácí si ale zahrají přesilovou hru, za držení protihráče je vyloučen Mario Kempe.

44:52

Jokerit se usadil v útočném pásmu, Sateri ale může zůstat v klidu, žádné zakončení totiž nepřichází.

44:09

Oba týmy hrají v plném počtu.

44:05

Anton Koroljov se z ničeho nic dostal do úniku, byl ale včas zastaven, nedokázal ani vystřelit.

43:36

Huhtala navezl kotouč do brankoviště, kde bojoval Niko Kapanen, kterému se i povedlo zakončit, puk ale vyklouzal těsně vedle branky.

42:38

Hraje se tak ve čtyřech na obou stranách, což zatím více vyhovuje domácím.

42:09

Sateri udržel lehké nahození Rity od mantinelu, před brankou se ale pak strhla mela, v hlavní roli Kurtis McLean a Jakov Selezňov, oba míří na trestnou lavici.

41:34

Afinogenov opět svou dravostí trápil domácí obranu, v rozhodující chvíli ale podklouzl a ztratil puk.

41:03

Na hostech je vidět, že se budou snažit ve třetí třetině hlavně pečlivě bránit a co nejdéle držet vedení.

40:35

Zakázané uvolnění domácích, Aaltonen je sice hodně rychlý, tuto přihrávku ale nemohl stihnout.

Největší čas na ledě: Gunderson 15:07 – Grebeškov 13:34
Druhá třetina přinesla velké překvapení v podobě otočení stavu zápasu na stranu Čechova. Hostům ale pomohla velká nedisciplinovanost soupeře, obě branky totiž Viťaz docílil v početní výhodě.

Nejdříve se v 27. minutě, kdy na trestné lavici seděl McLean, prosadil Mario Kempe, který chvíli předtím zmařil jednu obrovskou šanci. Chvíli na to se prosadil také další člen elitní formace hostů Roman Horák.

Čechov tak po čtyřiceti minutách hry vede na ledě Jokeritu překvapivě 3:2!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:34

Zásah Janiho Rity vysokou holí opět vyžene domácí hráče do středního pásma.

39:20

Samotný závěr druhé třetiny si hosté zkušeně hlídají.

38:58

Střelu Ivana Věreščagina od modré čáry srazil jeden z domácích hráčů do ochranné sítě, vhazovat se tak bude po Karlssonově pravici.

38:19

Po hodně dlouhé době se v útočném pásmu prezentují také hosté, konkrétně čtvrtá formace, kterou táhne Maxim Mamin.

37:26

Juhamatti Aaltonen si dobře odstoupil od svého strážce a dostal výbornou přihrávku, jeho rána se ale nevešla do branky.

36:42

Rozhodčí přerušili hru pro zalehnutí puku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

36:09

Jere Karalahti na jeho osobu nezvyklým způsobem zkoušel zakončit po otočce, jeho pokus byl ale sražen.

35:11

Henrik Karlsson stáhl ze vzduchu neposedný kotouč, který se nepříjemně vznášel nad jeho brankou.

34:52

Eetu Poysti s pukem na hokejce obkroužil branku, zasunout kotouč do branky se mu ale nepodařilo.

34:06

Niklas Hagman předvedl krásné prohození ve středním pásmu, jeho střelu ale Sateri vyrazil.

33:16

Maxim Afinogenov dostal tolik prostoru, že si to namířil až k brance, kde zkoušel štěstí bekhendem, na Karlssona si ale nepřišel.

32:48

Jokerit opět diktuje tempo hry, nemůže se ale dostat k nějaké větší šanci.

32:09

Dva skvělé hity jako v NHL předvedli domácí hráči, za což se jim dostalo bouřlivého aplaudování od publika.

31:18

Sudí nyní opět neodpískali několik sporných zákroků hostů. Za malou chvíli ale s největší pravděpodobností vše sečte a dočkáme se tak přesilovky domácích.

30:40

Nyní to na ledové ploše vypadá, jako kdyby domácí hráči přesilovou hru, Sateri ale zatím zůstává v klidu, neboť na něj neletěla ještě střela.

29:49

Domácí hráči po inkasované brance opět začali s aktivní hrou, první formace se sice dokázala usadit v útočné třetině, vše ale nakonec skončilo slabou střelou Karalahtiho od modré čáry, se kterou neměl Sateri problém.

Roman HORÁK - 2:3

29:00

Naopak v pokračující přesilové hře Čechov převrací skóre opět na svou stranu! Kempe přihrál za branku na Grebeškova, který dlouho čekal se svou přihrávkou, až našel před brankou volného ROMANA HORÁKA, který nadvakrát dokázal propasírovat kotouč za Karlssonova záda! Asistence: Denis Grebeškov a Mario Kempe.

28:34

Domácí fanoušci nyní dávají hlasitě najevo, že měli jít na trestnou lavici také hosté, rozhodčí ale faul nepíská.

28:13

Domácím se opět povedlo osvobodit vyhozením alespoň do středního pásma, Čechovu se v této početní výhodě zatím vůbec nedaří.

27:39

Jani Rita dokázal v oslabení vyvést kotouč a když ani v útočném pásmu nebyl atakován, zkusil tvrdou střelu, kterou ale pouze vyprášil Sateriho lapačku.

27:01

Další vyloučení na domácí straně přichází ve snaze získat v útočném pásmu kotouč, Steve Moses si ale pomohl podražením protihráče a míří tak na trestnou lavici.

Mario KEMPE - 2:2

26:34

Tentokrát už se to ale hostujícímu útočníkovi povedlo! MARIO KEMPE si vzal puk u mantinelu, po vzoru Jaromíra Jágra si sjel na vrchol pravého kruhu, odkud zavěsil puk nechytatelnou střelou přímo pod břevno Karlssonovy branky! Asistence: Alexej Grišin a Denis Grebeškov.

26:18

Po další střele Grišina od modré čáry skončil puk na holi Kempeho, který nedokázal trefit odkrytou část branky!

25:42

Tvrdý projektil Alexeje Grišina od modré čáry končí na zadním plexiskle, hosté se ale pořád drží na puku.

25:23

Maxim Afinogenov tak jak ho moc dobře známe, nadělal domácí obraně velké problémy, z čehož nakonec pramenilo hákování Kurtise McLeana – přesilová hra pro Viťaz.

24:40

Dva domácí hráči se spolu srazili na útočné modré čáře, střet vypadal celkem nebezpečně, naštěstí pro Jokerit ale oba vstali a odjeli na střídačku.

24:03

Maxim Mamin zkusil vystřelit z nepříliš výhodné pozice, Karlssona jeho pokus ale opět lehce zaskočil, puk ale mířil mimo tři tyče.

23:34

Po sražené střele Niklase Hagmana končí puk až v ochranné síti, vhazovat se bude před Saterim.

23:01

Hraje se v pěti na obou stranách, Karlsson nyní zareagoval trochu pozdě proti střele Grišina, která ho nakonec trefila do masky, z dorážky pak neuspěl Roman Horák.

22:27

Igor Golovkov svými gesty nabádal Tommiho Huhtalu ke shození rukavic. Když to finský útočník domácích udělal, tak se obránce Čechova zachoval zbaběle a k pěstnímu souboji nedošlo, na trestnou lavici míří jen Huhtala, který dostává osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

22:08

Daine Todd nabízel zajímavou přihrávku pro své spoluhráče před brankou, puku se ale zmocnili hosté.

21:13

Ve druhé třetině se pokračuje v podobném duchu jako v první části hry, Jokerit diktuje tempo hry.

20:32

Sateri rychle vyklepal kotouč ze své lapačky po úspěšném zákroku proti střele Aaltonena.

Největší čas na ledě: Ohtamaa 7:15 – Kempe 7:17
V první třetině jsme viděli hodně svižný hokej, tempo hry v prvních dvaceti minutách diktovali hráči Jokeritu. Do vedení se ale paradoxně dostali hosté, kteří dokázali zužitkovat přesilovou hru, ve 12. minutě otevíral skóre Anton Koroljov.

Vedení ale Viťazu trvalo pouhých 24 vteřin než po dobré práci Aaltonena vyrovnal Niklas Hagman. O chvíli později šli během krátké chvíle na trestnou lavici dva hostující hráči a Jokeritu se dlouhou dvojnásobnou přesilovku povedlo využít.

Po střele od modré Sateri vyrazil puk pouze před sebe a s pomocí Hagmana dokázal zvrátit stav zápasu na stranu domácích Juhamatti Aaltonen. Po první třetině tak Jokerit vede nad Čechovem 2:1!

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:26

Vjačeslav Soloduchin v závěru první periody vyzkoušel Karlssonovu pozornost, švédský brankář hájící branku Jokeritu je pozorný.

18:37

Domácí hráči uklidňují hru za vlastní brankou, do konec třetiny už se zřejmě nikam nezhlavě nepoženou.

17:55

Otočení zápasu rozhodně domácím pomohl na klidu, v první třetině jsou totiž jasně lepším týmem.

17:09

Igor Golovkov pálil z výborné pozice mezi kruhy, netrefil ale prostor mezi třemi tyčemi! To byla velká šance hostů!

16:38

Makejev s Klimontovem se při přechodu útočné modré čáry dostali do postavení mimo hru.

16:05

Jakubov je zpátky na ledě, hosté jsou již kompletní.

15:30

Navíc ještě pokračuje normální přesilová hra Jokeritu, který je v tuto chvíli na koni.

Juhamatti AALTONEN - 2:1

14:57

Na další situaci už ale Sateri neměl nárok a domácí tak rychle otáčí skóre zápasu na svou stranu! Tvrdou střelu Gundersona od modré čáry ještě Sateri zastavil, puk ale vyšťoural Hagman a následně JUHAMATTI AALTONEN zakončoval do odkryté branky! Asistence: Ryan Gunderson a Niklas Hagman.

14:38

Sateri zatím všem pokusům odolává.

14:11

Omark je na ledě, začíná dlouhá dvojnásobná přesilovka domácích!

14:05

A další vyloučení na straně Čechova, za krosček míří na trestnou lavici Michajl Jakubov. Za malou chvíli tak začne velmi dlouhá přesilovka domácích 5 na 3!

13:58

Síly na ledě se vyrovnají, za hru vysokou holí je vyloučen Roman Horák.

13:31

Henrik Karlsson si v pohodě stáhl puk po střele Maria Kempeho do lapačky, celou situaci měl přímo před sebou, nikdo mu neclonil ve výhledu.

13:13

Hráči Jokeritu opět vyhazují puk do bezpečí a mohou v klidu vystřídat.

12:35

Na začátku oslabení se domácím opět daří, podruhé vyhazují až k Sateriho brance.

12:11

Linus Omark vyloučen na 2 minuty za hákování, druhá přesilová hra pro Čechov.

Niklas HAGMAN - 1:1

11:28

Máme ale velmi rychle srovnáno! Nepovedeného vyhození hostů využil Juhamatti Aaltonen, kterému se sice nepovedlo proháčkovat mezi dvěma protihráči, puku se ale ujal NIKLAS HAGMAN, který trefil přesně nad Sateriho rameno! Asistence: Juhamatti Aaltonen a Jere Karalahti.

Anton KOROLJOV - 0:1

11:04

Z nijaké přesilovky se ale hosté přeci jen prosazují, Kokšarov se sice svým individuálním průnikem neprosadil, k puku se ale dostal Soloduchin, jehož střelu Karlsson vyrazil betonem přímo na hůl ANTONA KOROLJOVA, kterému už stačilo trefit prázdnou branku! Asistence: Vjačeslav Soloduchin a Jurij Kokšarov.

10:47

Domácí hráči se zatím brání dobře, už dvakrát dokázali vyhodit.

10:15

První přesilovou hru v dnešním zápase si ale zahrají hosté, za sekání je vyloučen Ville Lajunen.

09:38

Tlak domácích hráčů se ale postupem času stupňuje, je jen otázkou času, kdy padne první gól.

09:01

Tommi Huhtala hledal zpoza branky své spoluhráče, po chvíli našel přímo před brankou volného Janiho Ritu, který ale z velké blízkosti Sateriho napálil puk pouze do brankáře!

08:20

Poslední minuty zcela jednoznačně patří domácím hokejistům, kteří nepůjčují svým soupeřům puk.

07:34

Mario Kempe dokázal získat puk a vyvést ho až do útočné třetiny, tam ale o černý kus pryže přišel.

07:02

První útočná formace domácích se usadila v útočném pásmu, Niklas Hagman po pěkné stahovačce se svou střelou neuspěl.

06:41

Zakázané uvolnění hostů, předtím se pokoušel Eetu Poysti o přihrávku do brankoviště, Sateri si situaci ale pohlídal.

06:12

Alexej Grišin nejdříve uklidnil hru, poté slušně rozehrál, z akce Čechova ale nakonec nic nebylo.

05:28

Jeden z domácích hráčů bránil Saterimu v jeho práci, sudí vykazuje hru do středního pásma za postavení útočícího hráče v brankovišti.

04:50

Slušně zaplněná Hartwall Arena nyní sledoval zajímavou přihrávku Linuse Omarka před branku, kde se ale nenacházel žádný hráč Jokeritu.

04:16

Úvod utkání přináší velmi plynulou hru, domácí hokejisté mají problémy s přechodem do útočného pásma.

03:35

Niklas Hagman předvedl pěknou individuální akci, kterou dokázal i zakončit, jeho bekhendová střela ale končí vedle.

02:57

Jere Sallinen se dostal do úniku, tísněn ale nedokázal zakončit, dojíždějící hráč hostů Mamin pak posunul branku, vhazovat se bude před brankou Viťazu.

02:39

Zatím se hraje bez přerušení, hostující brankář Sateri udělal za svou brankou menší chybu, kterou ale s pomocí spoluhráčů nakonec dokázal zachránit.

01:56

Prvních pár minut zatím patří hostům z Čechova, kteří vstoupili do zápasu aktivněji.

01:18

Vjačeslav Soloduchin se ocitl v první šanci zápasu, když zakončoval z bezprostřední blízkosti branky, zamířil ale mimo.

00:36

Jere Karalahti svým typickým důrazným stylem zamezil Kempemu v postupném útoku.

00:01

Máme po hymnách, za malou chvíli zápas začne!
Oba týmy jsou na ledové ploše, za malou chvíli zazní státní hymny Finska a Ruska.

Trenér: Erkka Westerlund.

Viťaz Čechov: Sateri (Saprykin) – Grebeškov, Grišin, Věreščagin, Berdjukov, Selezňov, Golovkov, Klimontov, Kudinov – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Afinogenov, Jakubov, Makejev – Mamin, Šitikov, Šackij
Trenér: Oleg Orechovskij.

Rozhodčí: Čerenkov, Anisimov – Lazarev, Balodis.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Petr KOUKAL (JOK) – 6 zápasů, 3 body (1+2)
Roman HORÁK (VIŤ) – 6 zápasů, 5 bodů (3+2)
Robert KOUSAL (VIŤ) – 5 zápasů, 2 body (2+0)
VIŤAZ ČECHOV

Čechov patří každoročně k nejhorším týmům celé KHL, v posledních sezónách se ale Viťaz snaží zbavit nálepky týmu agresivních rváčů. Aktuálně se ale Čechov nachází na svém tradičním místě, na chvostu Západní konference.

Se ziskem 7 bodů drží Čechov 12. místo v konferenci s pouhým jednobodovým náskokem na poslední dvojici Soči a Medveščak Záhřeb. Viťaz dnešním zápasem začíná svůj západní trip, po zápase v Helsinkách čeká na svěřence kouče Orechovského ještě Dinamo Riga, Petrohrad a Dynamo Moskva.

V kádru Čechova najdeme hned dva Čechy – útočníky Romana Horáka a Roberta Kousala. V týmu působí také další známé tváře jako veteráni Maxim Afinogenov a Denis Grebeškov, talentovaný Maxim Mamin nebo švédský obránce Mathias Porseland, kterého čeští fanoušci znají z působen ív pražském Lvu.

Nejproduktivnější hráč: Roman Horák a Mario Kempe – 5 bodů (3+2)
Nejlepší střelec: Roman Horák a Mario Kempe – 3 góly
Nejproduktivnější obránce: Denis Grebeškov – 3 body (0+3)
Brankářská jednička: Harri Sateri – 6 zápasů, 2 výhry, úspěšnost zákroků 90,1%, průměr gólu na zápas 3,67

Jokerit se na dnešní zápas připravoval na svém tréninkovém kluzišti, který se nachází v jeskyni.

JOKERIT HELSINKY

Šestinásobný finský mistr Jokerit Helsinky vstoupil do své premiérové sezóny v Kontinentální hokejové lize ve velkém stylu. Po 7 odehraných zápasech drží Jokerit se ziskem 18 bodů výborné 3. místo v Západní konferenci a jako jediný tým drží krok se suverénními Petrohradem a CSKA Moskva.

Jokerit má za sebou vůbec historicky první trip, ze kterého se finský klub vrátil se skvělým ziskem 11 bodů ze 4 zápasů, jediné zaváhání si tým s žolíkem ve znaku připsal na ledě Jugry, kde vyhrál 2:1 až po prodloužení.

V kádru helsinského velkoklubu působí v letošní sezóně český hokejista Petr Koukal. Kromě pardubického odchovance působí v týmu mnoho známých tváří. Finskou reprezentační stopu drží Aaltonen, Hagman, Kapanen, Karalahti nebo Jaakola, dále v týmu působí nerozlučná švédská dvojice Harju – Omark.

Nejproduktivnější hráč: Ryan Gunderson – 12 bodů (2+10)
Nejlepší střelec: Niklas Hagman – 8 gólů
Nejproduktivnější obránce: Ryan Gunderson – 12 bodů (2+10)
Brankářská jednička: Riku Helenius – 4 zápasy, 4 výhry, úspěšnost zákroků 94,1%, průměr gólu na zápas 2,02
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího evropského hokeje, který už po několik sezón představuje Kontinentální hokejová liga. Ta je už několik týdnů v plném proudu, dnes je na programu hned velká řada zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Jokerit Helsinky a Viťaz Čechov, zápas začíná v 17:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Hagman (Aaltonen, Karalahti), 15. Aaltonen (Gunderson, Hagman), 50. Hagman (Kapanen, Ohtamaa) – 12. Koroljov (Soloduchin, Kokšarov), 27. Kempe (Grišin, Grebeškov), 29. Horák (Grebeškov, Kempe), 52. Mamin (Makejev, Šackij)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Gunderson, Lajunen, Karalahti, Ohtamaa, Korpikari, Todd – Hagman, Kapanen, Aaltonen – Moses, Koukal, Omark – Rita, Huhtala, McLean – Hahl, Sallinen, Poysti Trenér: Erkka Westerlund.

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Saprykin) – Grebeškov, Grišin, Věreščagin, Berdjukov, Selezňov, Golovkov, Klimontov, Kudinov – Cyganov, Horák, Kempe – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Afinogenov, Jakubov, Makejev – Mamin, Šitikov, Šackij Trenér: Oleg Orechovskij.

Rozhodčí: Čerenkov, Anisimov – Lazarev, Balodis

Diváci: 10271