23.09.2014, 15:00 • Ice Palace Salavat Julaev • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.2 4.1 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím, děkuji za sledování onlajnu a těším se na další komentování KHL. Pěkný zbytek dne. (17:29:19)
Československá stopa

Filip Novák (DMS) 0 + 0
Máme za sebou skvělý zápas! Domácí vedli po první třetině 2:0 a hráli prakticky v exhibičním tempu. Nejprve se prosadil v 7. minutě Makarov a zvyšoval o pět minut později Gluchov. V prostřední periodě však hosté neuvěřitelně změnili vývoj hry a skóre. Ve 22. minutě snižoval Těreščenko. Svou bojovnost prokázal i o sedm minut později, když dostal puk od Pestuška a propálil Sochatskije. Poprvé v zápase dostal hosty do vedení ve 38. minutě Gorovikov, který se trefil ve vlastním oslabení. Ve třetí třetině se snažili domácí vyrovnat, souzeno jim to nebylo, protože zhruba dvacet vteřin před koncem se do prázdné branky trefil Volkov a zpečetil tak zisk tří bodů pro hráče z hlavního města.

60:00

VOLKOV - 2:4

59:39

Dinamo právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Hosté odvolali brankáře, puk však rychle ztratili a v souboji jeden na jednoho byl úspěšnější KONSTANTIN VOLKOV, který si počkal na pohyb bránícího hráče a pak podél něj vstřelil rozhodující branku. Asistence: Janne Jalasvaara

59:21

Domácí to zkouší se šesti muži v poli!

58:36

57:56

Domácí dokázali svého soupeře zamknout v útočné třetině, využít toho už nikoliv.

56:36

Dvě minuty za hákování pro Kolcova. Domácí mají velkou šanci vyrovnat.

56:26

Aktivní Skačkov se pokusil překvapit obranu soupeře, nakonec nic dobrého pro svůj tým nevymyslel.

55:00

Makarov se obtočil za brankou a najel si před ní. Jeho bekhendový pokus vyrazil Jerjomenko do rohu.

53:32

Výborně podržel svůj tým Jerjomenko. Pořádně mu sice zavařila lajna Chlystova, brankář hostů si však se všemi pokusy poradil.

51:21

Pestunov si najel do útočného pásma a snažil se nahodit puk na brankáře Kovala, to se mu moc nepovedlo. Puk skončil za brankou, kde si pro něho znovu dojel, Kutuzov ho však narazil na hrazení. Puk v moci domácích.

49:32

47:59

Projektil, který vyslal Jalasvaara, musel pořádně bolet Kovala. Domácí brankář puk chytil a stav se nemění.

47:32

Dvě minuty si odpyká Lekomcev. Hosté mají přesilovou hru.

46:50

Dva velmi nepřesné pokusy Makarova a Sjomina. Koval nemusí zasahovat.

2:4

Branky a nahrávky: 7. Makarov (Sjomin, Kutuzov), 12. Gluchov (Stěpanov, Slepyšev) – 22. Těreščenko (Derljuk, Korjagin), 29. Těreščenko (Babenko), 38. Gorovikov (Pestuško, Daugaviňš), 60. Volkov (Jalasvaara)

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Koval) – Lekomcev, Kutuzov, Višněvskij, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Bodrov – Hartikainen, Sjomin, Makarov – Tolpeko, Chlystov, Mereskin – Skačov, Kajgorodov, Pihlstrom – Slepyšev, Glukov, Stěpanov.

Dynamo Moskva: Lazušin (21. Jerjomenko) – Jalasvaara, Solovjov, Novák, Višněvskij, Korjagin, Mironov, Derljuk – Daugaviňš, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Volkov, Karsums – Babenko, Glazačev, Těreščenko – Kokarev, Pestunov, Mosaljov.

Rozhodčí: Gašilov, Hoffman – Misjurev, Raming