23.09.2014, 17:00 • CSKA Universal Sports Hall • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.35 4.9 7.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří Hunkes (TOG) 0 + 0
Peter Podhradský (TOG) 0 + 0
Karol Sloboda (TOG) 0 + 0
Marek Zaťovič (TOG) 0 + 0
Je konec. CSKA Moskva potvrdila roli favorita a porazila Togliatti 3:0. Ve 34. minutě poslal hráče z hlavního města Tělegin v přesilové hře. Na 2:0 zvýšil ve 46. minutě Prokorkin, který využil Arťuchinovu přihrávku. Poslední slovo měl v 56. minutě Radulov. Hosté tak prohlubují svoji krizi.

60:00

59:26

Dvě minuty pro Stulova za hákování.

58:59

Utkání se již dohrává, o vítězi je dávno rozhodnuto.

58:05

Současně vyloučeni Ogurcov a Žarkov za hrubost.

57:02

A další střela Grigorenka. Opět ji Ježov lapil.

56:22

Grigorenko se pokusil ohrozit Ježova svou střelou, nepovedlo se mu to.

55:04

CSKA právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Da Costa přihrál na ALEXANDRA RADULOVA, který tvrdou střelou propálil Ježova a zvýšil vedení na 3:0! Asistence: Da Costa

53:50

Bondarev se pokusil ohrozit branku Ježova, jeho střela mířila těsně nad břevno.

52:37

Oba týmy v plném počtu.

50:37

Současně za hrubost vyloučeni Petrov a Prokorkin.

50:02

Dvě minuty získal i Alexandr Radulov za sekání.

49:57

Na dvě minuty je vyloučen Mastrjukov za faul kolenem.

47:57

Golubev se pokusil propálit Galimova, jeho pokus byl přesný, ale cestu do sítě si nenašel.

46:34

Na druhé straně to zkoušel Radulov. Jeho pokus chytil Ježov bez větších potíží.

45:52

Pianov střílel z dobré pozice, jeho střelu zablokovala obrana domácích.

3:0

Branky a nahrávky: 34. Tělegin (Mišarin), 46. Prokorkin (Arťuchin, Muršak), 56. Radulov (Costa)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Zajcev, Denisov, Kiselevič, Billins, Mišarin, Bondarev, Jegoršev – Da Costa, Radulov, Grigorenko – Prokorkin, Arťuchin, Mursak – Stas, Andronov, Tělegin – Žarkov, Žhafjarov, Korotkov.

Lada Toljatti: Ježov (Glass) – Hunkes, Podhradský, Vorobjov, Barancev, Sloboda, Ogurcov, Šulakov, Stulov – Černikov, Petrov, Golubev – Nikitěnko, Zjuzjakin, Bocharev – Shenfeld, Zaťovič, Pianov – Střelcov, Mastrjukov, Šarov.

Rozhodčí: Komarov, Kulikov – Dedjulja, Goljak