Hokejová Liga mistrů

Eisbären Berlín – Fribourg-Gottéron

0:2

konec (0:1, 0:1, 0:0)

23.09.2014, 19:30 • O2 World, Berlín • Aleš Pur (@PurAles), Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 2.39 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím, na shledanou. (21:47:06)
Tento duel je již minulostí v sedmé minutě ho rozhodl svou brankou Ness, ve čtyřiadvacáté minutě se ještě dokázal prosadit Dubé. Hráči Berlinu nedokázali Nyffelera překonat ani jednou, a tak si hosté připisují tři body do tabulky Ligy mistrů.

60:00

59:31

Berlín hraje bez brankáře, zkouší to v šesti hráčích v poli!

58:28

Zdá se, že Fribourg si vítězství v tomto souboji pohlídá, Berlín se sice snaží vstřelit kontaktní branku, ale nedaří se mu to.

58:00

Zbývají poslední dvě minuty do konce utkání.

57:16

Střelu Plusse příklepem z mezikruží schoval do své lapačky Vehanen.

56:53

Ani na dvakrát nedokázal Mottetl překonat gólmana Vehanena, ten vyrážel kotouč pouze před sebe.

56:25

Nyffeler si připsal další úspěšný zákrok v tomto duelu proti Talbotovi, poté se bude vhazovat po jeho pravici.

55:41

Nahození domácího celku do útočného pásma žádný z hráčů tohoto týmu nezpracoval, soupeř tak může založit protiútok.

54:29

Po přerušení následuje komerční přestávka.

53:37

52:58

Berlín se osvobozuje, jednomu z jeho obránců se podařilo vyhodit přes všechny čáry.

51:37

Na trestné je další hráč, tentokrát z domácích barev. Dvě minuty za sekání dostal Frank Hoerdler.