2:3

po s.n. (0:1) (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

23.09.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Dario Becci

Tipsport: 2.05 4.2 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Nižněkamsk vítězí na ledě Čerepovce po samostatných nájezdech poměrem 2:3 (stav nájezdů 0:1) a odváží si cennou výhru. Nižněkamsk byl od úvodu lepším celkem, přesto se ale domácí dokázali vzchopit a hru vyrovnat. V prodloužení k rozuzlení nedošlo, a tak se o prvenství Nižněkamsku rozhodlo v samostatných nájezdech. (19:42:51)

Berdnikov nedal! Nižněkamsk vítězí!

TRUNYOV - 2:3

Trunyov proměnil! Nižněkamsk jde do vedení a Berdnikov bude muset proměnit. – 0:1
Kagarlitsky neproměnil, nyní bude na řadě Nižněkamsk. – 0:0.
Stepanov jel druhý nájezd Nižněkamsku, ale také neuspěl. – 0:0
Kvapil jel nájezd za domácí, ale také neproměnil. – 0:0
Nižněkamsk se chopil úvodního nájezdu, ale Sexton jej neproměnil. – 0:0

Samostatné nájezdy začínají.
Tak prodloužení rozuzlení nepřineslo, a proto budou nyní následovat samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:45

Hosté několik minut přehrávají svého soupeře, během čehož stihli hned šestkrát vystřelit. Pohotový Štěpánek ale vše zneškodnil.

64:00

Uběhly už čtyři minuty prvního prodloužení, branka zatím nepadla.

61:00

Střely na branku: 40 – 39.

60:10

Začalo nám prodloužení, do kterého s lepšími statistikami vstupují domácí.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42

Ani jednomu z celků jejich protiútoky nevyšly, a tak se zdá, že ve třetí třetině k závěru a rozuzlení nedojdeme.

59:01

Už jen poslední minuta, skóre je stále vyrovnané! Vpřed se nyní dere Nižněkamsk.

57:01

Běží poslední tři minuty zápasu, skóre je stále vyrovnané. A statistika střel hovoří lépe pro domácí (40 – 38) a to poprvé v celém průběhu utkání.

55:00

Hra se stále více a více vyrovnává, statistika střel na branku jakbysmet (35 – 36) a dá se ještě očekávat dramatický vývoj a průběh třetí třetiny.

50:00

Hraje se nejvyrovnaněji za celý průběh zápasu. Domácí Čerepovec se vzchopil, vyrovnal a nyní s Nižněkamskem hraje vyrovnanou partii. Hosté mají sice stále mírnou střeleckou převahu (32 – 36), přesto však nejsou tím, kdo by se na ledě prezentoval lepším herním výkonem.

KAGARLITSKY - 2:2

46:34

Čerepovec právě vstřelil branku!
Autorem branky je DMITRY KAGARLITSKY. Asistence: Adam Almqvist a Pavel Chernov.

45:00

Domácí se tlačí vpřed, hrají tvrději a rychleji. A navíc jejich střelecké konto nenasytně roste, nyní už mají celkem 29 střel na branku! Nižněkamsk jich má 31.

40:05

Začíná poslední hrací část utkání, k výhře má zatím blíže Nižněkamsk!

40:01

Skončila druhá třetina utkání mezi Čerepovcem a Nižněkamskem, na jejímž konci svítí na světelné tabuli stav 1:2 ve prospěch hostujícího celku. Nižněkamsk je po většinu času aktivnější a herně působí lepším dojmem, domácí si nevytváří ani zdaleka tolik šancí jako soupeř a pokud budou chtít s výsledkem ještě něco udělat, budou muset pořádně zabrat.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

KHOKHRYAKOV - 1:2

39:33

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Autorem branky je PYOTR KHOKHRYAKOV. Asistence: Yaroslav Alshevsky.

39:01

Rozběhla se poslední minuta druhé třetiny.

37:00

Střely na branku: 18 – 27.

34:24

Nižněkamsk se ubránil a nyní hraje v plném počtu.

32:24

Vyloučení! Alexander Bryntsev si odsedí dvouminutový trest za držení. Přesilovka pro Čerepovec.

ZEMCHENKO - 1:1

30:32

Je vyrovnáno! Alexander Sudnitsin zavinil trestné střílení, neboť pod nohy soupeře hodil vlastní hůl. Nájezdu se zhostil IGNAT ZEMCHENKO a vedl si báječně, neboť po rychlém rozjezdu puk propasíroval do branky střelou k pravé tyči a vyrovnal!

29:00

Hostující celek má herně navrch, což mírně dokládá také aktuální stav skóre, přesto však domácí umí zahrozit a vytváří si nebezpečné šance. Na střely na branku je to nyní 12 – 26.

27:07

Čerepovec hraje v plném počtu.

25:30

Střely na branku: 11 – 19.

25:07

Alexander Shinin míří na trestnou lavici, Nižněkamsk si proto kvůli jeho držení hole zahraje další dvouminutovou přesilovou hru.

24:14

Domácí Čerepovec hraje v plném počtu.

22:14

Další vyloučení! Dvouminutový trest bude odpykávat Alexander Urbom, kterého sudí vyloučil za hákování. Nižněkamsk si zahraje přesilovku.

21:17

Nižněkamsk hraje v plném počtu.

20:28

Nižněkamsk hraje ve čtyřech, na led se vrátil Kosmachyov.

20:20

Začala druhá třetina, domácí pokračují v přesilovce.

20:01

Statistiky první třetiny:

Střely na branku: 9 – 14
Vyloučení: 1 – 2
Zásahy brankářů: 13 – 9
Vyhrané buly: 8 – 13

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:17

Nižněkamsk bude hrát ve třech! Mikhail Zhukov míří za katr, kde si odsedí dvě minuty za sekání.

19:01

Rozběhla se poslední minuta první třetiny.

18:28

Vyloučení! Hostující Dmitry Kosmachyov si odpyká dvouminutový trest za hákování. Čerepovec bude hrát v početní výhodě.

15:03

Čerepovec si na svůj chudý střelecký účet připisuje další zářez, znovu se ale výborně předvedl brankář Kolppanen.

Andrei STEPANOV - 0:1

14:37

Hostující tým jde do zaslouženého vedení! Po vhazování v útočném pásmu a následných několika rychých přihrávkách se k puku procpal ANDREI STEPANOV, který bez jakýchkoli problémů našel volné místo u levé tyčky. Asistence: Maxim Trutyov a Mikhail Zhukov.

14:27

Pátou střelou v tomto utkání se blýskl domácí Čerepovec, ale puk si pohlídal Kolppanen.

13:42

Další rána z dílny Nižněkamsku, znovu se však parádně činil pohotový gólman Štěpánek.

13:00

Komerční přestávka.

10:00

Mírnou převahu mají zatím hosté, kteří vedou také ve statistice střel na branku (4 – 9), avšak zatím se jim nedaří překonat výborného Štěpánka.

08:18

Domácí přežili a své oslabení přečkali bez obdržené branky, nyní už hrají v plném počtu.

06:18

Máme tu první vyloučení v zápase! Na trestnou lavici usedl Zakhar Arzamastsev, který si odsedí dvouminutový trest za hákování. Nižněkamsk má přesilovku.

05:00

Hraje se především ve středu hrací plochy, oba týmy sází spíše na defenzívu.

03:30

Nižněkamsk je na začátku utkání aktivnějším celkem, teď se útočná letka hostů opět pokusila ohrozit soupeře, Jakub Štěpánek byl ale jistý.

02:41

Nižněkamsk se rovněž pouští do útoku, střela jednoho z hostujících hráčů však byla nepřesná.

00:55

Hráči Čerepovce se pustili do prvního útoku, ale ten ztroskotal na nepřesné rozehrávce.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Příjemný úterní den všem hokejovým fanouškům! Srdečně Vás vítám u sledování textového online přenosu z KHL, ve které se dnes proti sobě postaví Severstal Čerepovec a Neftěchimik Nižněkamsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

2:3

Branky a nahrávky: 31. Zemchenko (TS), 47. Kagarlitsky (Almqvist, Chernov), rozh. náj. Trunyov (TS) – 15. Stepanov (Trutyov, Zhukov), 40. Khokhryakov (Alshevsky)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Urbom, Almqvist, Stasenko, Šinin, Šeref, Lukin, Arzamascev, Kuptsov – Ullström, Buchnevič, Kvapil – Kagarlickij, Mons, Černov – Kazakovcev, Kovyršin, Zemčenko – Berdikov, Monachov, Dedunov

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnitsin) – Rjazancev, Mnatsjan, Berezin, Jevsejenkov, Kosmačev, Bilalov, Bryncev – Hennessy, Stapleton, Sexton – Milovzorov, Rybin, Polygalov – Žukov, Stěpanov, Trunjov – Alševskij, Chochrjakov, Alševskij

Rozhodčí: Odins Eduard, Soin Alexander