7:2

konec (1:1, 4:1, 2:0)

06.09.2014, 12:45 • HHDM Brno • Michal Kuba (@MikKuba)

Hala potemněla, ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost! (14:56:54)
Zápas je u konce a Brno vítězí jasným výsledkem 7:2. Včerejší nezdar v Olomouci si tak Kometa vynahradila proti Zlínu, který naopak na svém ledu včera převálcoval Vsetín 10:0. Velký podíl na dnešní výhře měl Eric Lacombe, který vstřelil do brány Zlína tři góly.

60:00

59:42

Gago ještě vystartoval kupředu, ale nedostal se k brněnské bráně.

59:04

Začala poslední minuta třetí třetiny. Teď by se již dalo i říct, že celého utkání.

58:49

56:49

David Peška (ZLN) – 2 minuty za sekání.

54:54

Nicolas Werbik se řítil na Slavíčka jako vítr. Po střele, kterou brněnský gólman zvládl zkrotit se oba hráči svalili k zemi a hra je přerušena.

54:01

Lukáš Gotthard (KOM) – 2 minuty za zdržování hry.

53:21

Kometa právě vstřelila branku!
Do úniku se dostal Hasoň s ERICEM LACOMBEM, druhý jmenovaný zavěsil puk do sítě a uzavírá tak hattrick! Asistence: Jan Hasoň.

51:27

49:27

Mikulec (ZLN) odchází odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

49:12

Brno opět navyšuje skóre! Na úrovni brankové čáry vzal kotouč TOMÁŠ HAVRÁNEK a bez problému zavěsil pod horní tyč! Asistence: Robert Havlát.

48:05

I Brno je vykázáno z pásma za postavení útočícího hráče v brankovišti.

47:09

Daniel Gazda (ZLN) – 2 minuty za sekání.

46:20

Nicolas Werbik zkusil bekhendem překvapit Slavíčka, který jeho záměr přečetl do detailu.

43:08

Miko si dobře sjel mezi kruhy, kde nikým nehlídaným dostal přihrávku. Puk mu však podjel pod hokejkou.

41:44

Heinrich měl na hokejce šestý gól Komety! Lingovi propadl nahozený kotouč do volného prostoru brankoviště, kde se puku ujal Aleš Heinrich a jen o kousek netrefil klec hostů!

40:42

Zlín hraje velmi opatrně, je to značně vidět na jeho hře.

40:01

Prostřední část nám nabídla přehlídku pěti gólů. Nejprve na 2:1 zvyšoval domácí Tomáš Havránek. Po třech minutách znovu srovnal Filip Stiksa. Ani ne minutu trvalo, než se gólově prosadil brněnský Radim Ferda. Po něm ještě góly přidal Robert Havlát a druhý gól utkání si připsal Eric Lacombe. Zlín bude mít nelehký úkol, pokud chce v závěrečných dvaceti minutách srovnat.
Třetí třetina začne přibližně v 14:27.

40:00

38:54

Výpad Zlína zastavuje postavení mimo hru.

38:17

Gazdova dělovka od modré prosvištěla až na zadní mantinel.

36:28

35:49

Brno zvládá oslabení dobře, puk znovu putuje přes všechny čáry.

34:28

Radim Ferda (KOM) – 2 minuty za hrubost.

34:25

Čejka si zpracoval zapomenutý puk v mezikruží a vypálil, jeho střela těsně minula hostující klec.

33:44

Werbikova střela neprošla do brněnské sítě. Domácí branka následně vypadla ze svého postavení.

33:15

32:17

Jakub Čejka (KOM) také odchází na trestnou lavici a srovnává stav hráčů na ledě. Týmy budou hrát 4 na 4.

32:05

Michal Furch dvakrát pálil od modré a pokaždé trefil jednoho z padajících hostujících obránců.

31:15

Jakub Sirota (ZLN) dostává dvouminutový trest za držení protihráče.

30:57

Střelecké hody pokračují. Pátou branku na domácí straně přidává ERIC LACOMBE, který se dnes podruhé gólově prosazuje. Asistence: Jan Hasoň, Daniel Hroudný.

29:52

Dvoubrankové manko teď budou muset dohánět Zlínští hokejisté. Přesilovou hru využívá ROBERT HAVLÁT. Asistence: Tomáš Havránek.

29:30

Gotthard pálil po přesilovkové kombinaci, puk zastavuje Ling.

29:15

Michal Gago (ZLN) si jde odpykat dvě minuty za hákování.

28:57

Neuběhla ani minuta a Kometa jde opět do vedení. Po kombinaci tří hráčů zakončuje do sítě puk RADIM FERDA. Asistence: Robert Havlát, Tomáš Havránek.

28:14

Zlín právě vstřelil branku!
Opět srovnáno. Od modré napálil puk Gazda, o jehož doražení za Slavíčka se vzápětí postaral FILIP STIKSA. Asistence: David Peška.

27:29

Kometa opět vyhazuje přes všechny čáry.

27:09

Hasoň překazil kombinaci hostů v pásmu a Brno může vystřídat.

26:23

Jakub Čejka (KOM) si odchází odpykat dvouminutový trest za zdržování hry.

25:12

Domácí jdou do vedení. Sám přešel přes modrou a dopravil puk za záda Linga TOMÁŠ HAVRÁNEK! Asistence: Radim Ferda, Robert Havlát.

24:57

Další hostující hráč prověřil pozornost brněnského gólmana, tentokrát se o střelu postaral Miko.

24:24

Karafiát poslal puk na brněnskou bránu, kde se ještě pokusil změnit trajektorii puku David Peška. Puk šel od jeho hole těsně kolem pravé tyčky.

23:53

Filip Král si najel na levý kruh, kam ihned dostal přihrávku, opřel se ale příliš do puku a ten skončil na zadním skle.

22:25

Lacombe pálil na Linga, ten v pořádku kryje svoji klec.

21:46

Aleš Trnka vypálil na Linga, který měl zakrytý výhled, ale naštěstí nemusel zasahovat, brněnský bek pálil mimo.

20:39

Zukal nahrál od modré na Čejku na pravém kruhu, který ihned z první vypálil na Linga. Zlínský gólman na poslední chvíli lapil kotouč do lapačky! Brno mohlo v úvodu prostředního dějství jít rychle do vedení.

20:03

Buly vyhrávají domácí hokejisté.

20:01

Máme za sebou první periodu. Viděli jsme téměř šestnáct minut pěkného hokeje. Po této pasáži přišel první gól hostujícího Filipa Stiksy. Z vedení se zlínští radovali pouze 3 minuty, v čase 19:11 přišla vyrovnávací branka Brna, kterou si připsal Eric Lacombe.
Další třetina začne přibližně v 13:36.

20:00

19:11

Je srovnáno ještě před první sirénou. Další povedené nahození od modré usměrnil do sítě ERIC LACOMBE. Asistence: Filip Král, Aleš Trnka.

18:15

Další velká šance Brna! Od modré vypálil puk Mlynář, jehož střela byla ještě nadzvednuta a kus gumy dopadl na vrchní část hostující branky!

15:54

Skóre otevírají hosté po rychlé akci po vhazování. Jiří Karafiát poslal skvělou přihrávku na FILIPA STIKSU, který umístil kotouč do prostoru nad padajícím Slavíčkem. Asistence: Jiří Karafiát.

15:18

Nebezpečná situace hostujícího Zlína! Ve zmatku před Slavíčkem se dokázal zorientovat Werbik, jehož střelu však domácí brankář se štěstím lapil.

14:54

Týmy hrají v plném počtu.

12:54

První vyloučení zápasu, na obou stranách se uděluje dvouminutový trest za hrubost. Za domácí odpyká trest Hroudný, za hosty potom Karafiát. Bude se hrát 4 na 4.

12:40

Král nastřelil puk od modré, Hasoň jej mezi nohama poslal na dobře postaveného Mlynáře, který branku přestřelil!

11:20

Gago přihrál Krejčiříkovi na modrou čáru, střela druhého jmenovaného šla těsně vedle levé domácí tyčky.

11:04

Rozkouskovaná pasáž hry, další přerušení má na svědomí hostující icing.

10:05

Mlynář nezachytil puk v útočném pásmu a musí se rychle vracet.

09:33

Delší pasáž s několika střelami mimo obě brány končí zalehnutím puku za domácí brankou.

08:08

Gotthard zkusil najít skulinku mezi betony Linga, ten však veškerý volný prostor utěsnil dokonale.

07:40

Hosté jsou vykázáni z pásma ven, protože si jeden z hostujících hráčů pomohl k zachycení puku vysokou holí.

06:48

Vojtěch Krejčiřík nadvakrát dorážel kotouč na brněnského gólmana, ani hostům se nepodařilo skórovat.

06:32

Zakázané uvolnění Zlína.

06:13

Stiksa vypálil na Slavíčka, který puk vyrazil pryč od brány.

05:16

Robert Havlát vypálil z kruhu na Linga, který měl potíže zkrotit touš. Nakonec však Zlín uhájil svoji svatyni.

04:35

Brněnský Hasoň vypálil na hrudník zlínského gólmana. Vhazování po Lingově pravici.

04:16

Tomáš Mlynář nemohl hrát v pásmu Zlína, protože by rozhodčí pískal ofsajd.

03:04

Gotthard se ještě pokusil udržet puk v pásmu střelou na zlínského brankáře, střela byla zblokována a nedoputovala až na hostující klec.

02:20

Domácí Havlát přestřelil klec Zlína, následně se ke dvěma střelám dostal Filip Král, jenž svojí druhou střelou nutí Linga přerušit hru.

02:03

Znovu po půl minutě vyhazuje Brno na icing.

01:56

Jiří Karafiát dostal puk mezi kruhy a prověřil lapačku domácího gólmana.

01:37

Další přerušení, tentokrát kvůli zakázanému uvolnění domácí Komety. Vhazování před Slavíčkem.

01:31

Útok hostí zastavuje postavení mimo hru.

01:04

Úvodní buly lépe zvládli domácí, první útok jim však nevyšel.

00:01

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl, Gotthard – Havlát, Heinrich, Hasoň, Mlynář, Čejka, Král, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek

PSG Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Hradila, Váňa,. Schmied, Kosorin, Budil, Gazda – Sirota, Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Gago, Dlabaja, Werbik.
Zato Zlín hostil na svém ledě hokejisty ze Vsetína. Ševci v utkání zvítězili pěkně zaokrouhleným číslem 10:0. Do Brna tedy jistě přijede velmi dobře naladěný mančaft odhodlaný vybojovat další vítězství. Jestli tomu skutečně tak bude se dozvíte prostřednictvím našeho přenosu!
V prvním kole se domácí Kometě nepodařilo vybojovat výhru. V Olomouci brněnští hokejisté prohráli 2:5, přestože šli dvakrát do vedení. Kohouti však dokázali jednobrankové manko pokaždé dotáhnout a posléze i přidat rozdílové tři góly.
Pěkný den při sledování druhého kola RAKO extraligy staršího dorostu. Dnes na sebe narazí HC Kometa Brno a PSG Zlín. Úvodní buly je naplánováno na 12:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:45.

7:2

Branky a nahrávky: 20. Lacombe (Král, Trnka), 26. Havránek (Ferda, Havlát), 29. Ferda (Havlát, Havránek), 30. Havlát (Havránek), 31. Lacombe (Hasoň, Hroudný), 50. Havránek (Havlát), 54. Lacombe (Hasoň) – 16. Stiksa (Karafiát), 29. Stiksa (Peška)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl (C), Gotthard – Havlát, Heinrich, Hasoň, Mlynář, Čejka, Král, Lacombe, Hroudný, Ferda, Havránek

Berani Zlín: Ling (Odložilík) – Padrnos, Hradila, Váňa, Schmied (C), Kosorin, Budil, Gazda – Sirota, Fryšara, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Gago, Dlabaja, Werbik