3:2

konec (0:1, 3:1, 0:0)

06.09.2014, 14:00 • ČEZ Arena Pardubice • Jan Hrabal (@janhrabal)

60:00

Konec zápasu. Mladá Boleslav svou závěrečný tlak nevyužila a prohrála v Pardubicích 2:3. Východočeši tak vstoupili do letošní extraligové sezony šestibodovým víkendem. Hezké odpoledne z ČEZ Areny! (16:05:03)

59:46

Zakázané uvolnění Pardubic.

59:26

Po vysoké holi hostí se vhazuje ve středním pásmu.

59:10

Mladá Boleslav hraje bez brankáře.

58:50

Pardubice vyhodily na zakázané uvolnění, Mladá Boleslav si vyžádala oddechový čas.

58:00

Středočeši teď zamkli Pardubice v jejich obraně, domácí jsou pod velkým tlakem.

57:00

Pro Mladou Boleslav ale plyne čas velmi rychle, hraje se dlouho bez přerušení zejména ve středním pásmu.

54:40

Pardubice nehrají dozadu tak, jak by potřebovaly! Mladá Boleslav se až příliš snadno dostává do rychlých protiútoků do otevřené obrany Východočechů.

53:37

Středočeši jsou v plném počtu.

52:49

Denis Kusý vpadl do pásma, střílel mezi kruhy, ale neuspěl. Východočeši pokračují v náporu.

51:37

Ondřej Tichý je vyloučen za sekání, přesilovka pro domácí celek.

51:15

Marek Mlčoch nebezpečně nahazoval od modré čáry, gólman Klouček si ale v chumlu těl před sebou puk našel a přikryl jej.

50:47

Duo Rohlík – Zadina teď ukázala svou sílu, oba domácí borci se dostali do zakončení, ale neprosadili se.

50:00

Polovina třetí třetiny je za námi. Co přinese druhá?

48:06

Milan Kalaš teď zahrozil v pardubické obraně! Po rychlé akci se dostal k odraženému kotouči, ale jeho střelu chytil Milan Klouček.

47:11

Filip Zadina teď vybojoval kotouč za mladoboleslavskou brankou, ale na nahrávku jeho spoluhráč nedosáhl.

46:38

Mladá Boleslav se snaží vyrovnat, Pardubice se ale zatím úspěšně brání.

44:45

Utkání sleduje 100 diváků.

42:27

Pardubice se ubránily a jsou kompletní.

41:33

Mladá Boleslav tlačí Pardubice v jejich defenzívě.

40:27

Za podražení musí na trestnou lavici domácí Matouš Boček, přesilovka pro Mladou Boleslav.

40:01

40:00

Druhá třetina skončila. Mladé Boleslavi se secsakramentsky vymstil trest ve hře pro kapitána Mattise, který domácí ztrestali třemi brankami. V závěru druhé části hry ale Patrik Rypar proměnil trestné střílení a tak se můžeme těšit na jistě rušnou třetí dvacetiminutovku, která začne zhruba v 15.36 hodin.

39:40

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Útočník PATRIK RYPAR penaltu proměnil, trefil se parádně nad Kloučkovu vyrážečku. Středočeši snižují na rozdíl jediné branky! Bez asistence.

39:40

Patrik Rypar jel sám na bránu, ale Milan Klouček jej pravým betonem vychytal. Denis Kusý ale mladoboleslavského útočníka fauloval, a tak hostující hráč má výhodu trestného střílení.

38:34

Nyní se hraje o poznání klidněji bez větších šancí na některé ze stran.

37:22

Hosté hrají v plném počtu.

36:58

A teď pro změnu postavení útočícího hráče v brankovišti.

35:53

Další postup Pardubic kazí postavení mimo hru.

35:22

Patrik Rypar putuje na trestnou lavici za sekání, Pardubice si zahraá v početní převaze.

34:02

Nabytý náskok znamená, že Pardubice se více zatáhly a čekají na nadějné brejky. Mladá Boleslav se jen ztuha dostává do akce.

32:00

Pochvala rozhodčímu Stanislavu Barvířovi: ten teď velmi dobře posoudili nové pravidlo o hybridním icingu a dovolili dokončit hostům nadějný brejk, Středočeši jej ale nevyužili.

30:37

A zase zvoní! Horní tyčka se otřásla po střele Josefa Horyny, pardubický bek se holt trefil až moc přesně...

29:55

Hraje se pět na pět.

29:35

Hostům začala zkrácená přesilovka.

28:52

Pardubice právě vstřelily branku!
Teď to DENISU KUSÉMU vyšlo, opět podobná akce: rychlý vpád do pásma, po kterém jeho prudká střela zapadla přesně k tyči, Východočeši vedou už 3:1. Asistence: Adam Růžička.

28:00

Denis Kusý vletěl do pásma a svižnou střelou trefil horní tyč branky Mladé Boleslavi!

27:55

Filip Zadina je vyloučen za podražení, přesilovka tak Pardubicím končí. 100 vteřin by se mělo hrát čtyři na čtyři.

27:30

Domácí pokračují v obléhání mladoboleslavské brány.

26:35

LUKÁŠ KUČERA povedenou střelou od modré čáry otáčí stav utkání, jeho puk zapadl přesně do pravého víka Kroftovy branky. Asistence: Andreas Jajcay a Vojtěch Faltys.

25:40

Pardubice pokračují v náporu, hrají pět na čtyři.

25:30

Po vyhození Středočechů poslal Adam Růžička do jízdy MIROSLAVA ROHLÍKA, který vyrovnal na 1:1. Asistence: Adam Růžička a Matouš Boček.

25:14

Mladá Boleslav vyhodila kotouč.

24:35

Pozor! Nejprve šel za katr na trestnou lavici David Marček na dvě minuty za nedovolené bránění, poté po odpískání udeřil pardubického hráče hlavou Michal Mattis a dostává trest ve hře. Pardubice mají výhodu dvou minut hry pět na tři.

23:40

Pardubice se snaží být důrazné hlavně v předbrankovém prostoru. Východočeši začínají dobývat postavení hostů.

22:21

Ani jeden tým se zatím ve druhé třetině nemůže dostat do svižného tempa z první třetiny.

20:27

Pardubice se ubránily a jsou v pěti.

20:01

20:00

První třetina skončila. První třetina patřila hostům, ti se nejprve ubránili dvěma pardubickým přesilovkám, aby pak udeřili. Do druhé dvacetiminutovky vstoupí Mladá Boleslav s takřka půlminutovou výhodou pět na čtyři, ta začne zhruba ve 14.46 hodin.

18:27

Za faul kolenem je vyloučen Miroslav Rohlík, čili Mladá Boleslav hraje třetí přesilovku v řadě.

17:18

Hra se přelévá ze strany na stranu, aneb každý chvilku tahá pilku.

15:50

Hraje se převážně ve středním pásmu nahoru dolů.

14:19

I druhé oslabení Východočeši zvládli, i když teď jim hosté pořádně zatopili.

13:25

Střelu Františka Uřídila od modré lapil gólman Klouček, domácí rádi vystřídali.

13:05

Středočeši jsou nastěhováni v pardubické obraně, ta odolává jejich náporu.

12:19

Za hákování míří na trestnou lavici David Voženílek, Mladá Boleslav pokračuje v přesilovce pět na čtyři.

11:59

Pardubický útočník je zpět na ledě, domácí v pěti.

11:13

Michal Ficek prošel přes pardubického beka do zakončení, pěknou akci ale nedotáhl do gólového konce, střelu ramenem vytáhl Milan Klouček.

10:59

Hosté se zatím nemohou usadit v pásmu Pardubic.

9:59

Mladá Boleslav má výhodu přesilové hry, za podražení jde pykat Dominik Cach.

8:15

Po obdržené brance se Východočeši tlačí dopředu se snahou vyrovnat, Mladá Boleslav ale zatím kvalitně brání.

6:41

Hosté z první vážnější akce otevírají brankový účet utkání. Po rychlé akci se po Vaníčkově nahrávce prosadil MILAN DANČIŠIN. Asistence: Patrik Vaníček.

5:45

I druhé oslabení hosté ubránili.

4:02

Adam Růžička se dostal do zakončení z kruhu, ale brankář Krofta jej vychytal.

3:45

Jakub Ďurkáč se provinil hákováním, domácí mohou pokračovat v početní převaze.

3:33

Mladá Boleslav je v pěti, domácí se nedostali do vyložené šance, ale pokračují v tlaku.

2:53

Domácí se zatím nemohou usadit v obraně Středočechů.

1:33

Mladá Boleslav špatně střídala a Pardubice mají výhodu přesilové hry.

1:01

Pardubice se snaží od prvního střídání tlačit dopředu.

00:01

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Klouček (Červený) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Šklíba, Mikulčák, Boček – Bureš, Krejčík, Cach, Kusý, Hoskovec, Roubal, Rohlík, Zadina, Kubišta, Voženílek, Jajcay, Růžička, Martinec.

BK Mladá Boleslav: Krofta (Vacula) – Řečinský, Ďurkáč, Tichý, Vodseďálek, Marčák, Mašek, Mlčoch, Mattis – Prokop, Kroni, Vajsejtl, Bohanos, Vaníček, Rypar, Kalaš, Planý, Ficek, Skořepa, Uřidil, Dančišin.

Rozhodčí: Veinfurter – Barvíř, Lučan.
Druhé kolo RAKO extraligy staršího dorostu nabídne ve velké hale ČEZ Areny souboj dvou týmů, které v prvním vyhrály bez inkasované branky.

Mladá Boleslav v pátek doma přehrála Písek 3:0, brankář Michal Krofta si připsal 28 úspěšných zákroků.

Pardubice hrály v Jihlavě a přivezly si tři body po výhře 2:0, stoprocentní výkon podal Patrik Červený se 24 pochycenými střelami protivníka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

3:2

Branky a nahrávky: 26. Rohlík (Růžička, Boček), 27. Kučera (Jajcay, Faltys), 29. Kusý (Růžička) – 7. Dančišin (Vaníček), 40. Rypar (TS)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Červený) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Šklíba, Mikulčák, Boček – Bureš, Krejčík, Cach, Kusý, Hoskovec, Roubal, Rohlík, Zadina, Kubišta, Voženílek, Jajcay, Růžička, Martinec.

Rozhodčí: Veinfurter – Barvíř, Lučan