Hokejová Liga mistrů

SC Bern – Tappara Tampere

4:3

po s.n. (2:1) (0:0, 2:0, 1:3)

06.09.2014, 17:00 • PostFinance Arena, Bern (kapacita 17 131 diváků) • Petr Peleška (@PetrPeleska)

Tipsport: 2.25 4.2 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:20

Bylo nařízeno trestné střílení.

59:08

Josh Green jde na dvě minuty na trestnou lavici a domácí ještě mají šanci na výhru v základní hrací době.

56:54

Phillipe Furrer vyloučen na dvě minuty. Hosté mají dobrou možnost k vyrovnání.

35:56

Vyloučen hostující hráč Atte Makinen na dvě minuty za hákování.

32:45

Markus Kankaanpera vyloučen na pět minut a do konce utkání. Alain Berger na čtyři minuty.

15:21

Za podražení vyloučen domácí Martin Pluss.

10:19

Za krosček vyloučen domácí Beat Gerber.

06:15

Bud Holloway vyloučen na dvě minuty za faul kolenem a přesilovku si zahrají i hosté.

00:59

Jere Karjalainen je poprvé vyloučen za podražení. Domácí si zahrají první přesilovou hru v utkání.

4:3

Branky a nahrávky: 25. Ritchie, 37. Ritchie (Holloway, Gardner), 49. Berger, rozh. náj. Berger (TS) – 53. Kaksonen, 56. Kolomatis (Kuusela, Erkinjuntti), 59. Aalto

SC Bern: Buhrer (Mischler) – Gerber, Blum, Kreuger, Furrer, Gragnani, Jobin, Kreis, Kinrade, Loichat – Holloway, Rufenacht, Ritchie – Reichert, Pluss (C), Berger P. – Scherwey, Gardner, Bertschy – Berger A., Randegger

Tappara Tampere: Metsola (Peltonen) – Mantyla, Aalto, Saravo, Kolomatis, Kankaanpera, Makinen, Elorinne – Malinen, Kuusela, Erkinjuntti – Jormakka, Palola, Jarvinen – Kallela, Karjalainen, Green – Rauhala, Kaksonen, da Costa, Peltola (C)

Rozhodčí: Hribik (CZE), Eichman (SUI) – Fluri (SUI), Kovacs (SUI)