1:2
konec (1:0)
24.07.2014, 20:15 • Stadion Poljud, Split • Jakub Kopřiva
Tipsport: 1.43 4.1 6.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.43 - 4.1 - 6.6
HNK Hajduk Split – Dundalk FC
1:2
konec (1:0)
Branky: 25. Kouassi – 66. Hoban, 74. Byrne
Karty: 10. Bencun (HJS), 62. Milović (HJS), 67. Bradarić (HJS) – 78. Gannon (DAK), 88. Byrne (DAK), 90+4. Towell (DAK)
Neproměněná penalta:
HNK Hajduk Split:
Stipica – Milović, Jozinović, Maloča (C), Nižić, Andjelković, Vlašić (76. Maloku), Caktaš (46. Bradarić), Bencum, Gotal, Kouassi (63. Maglica)
Náhradníci: Kalinić – Mikanović, Milić, Bašić, Bradarić, Maglica, Maloku
Trenér:
Dundalk FC:
Sava – Gannon, Gartland, Boyle (C), Massey, Shields, Mountney, Higgins (87. Meenan), Towell, McDermott (60. Hoban), McMillan (69. Byrne)
Náhradníci: Cherrie – Rossiter, Kelly, Meenan, Hoban, Byrne, Griffin
Trenér:
Rozhodčí: M. Avram – Nagy, V. Avram
Diváci:
První zápas: Dundalk - Hajduk Split 0:2
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
90+4
90+4
90+3
90+3
90+2
90+2
90+2
90+1
90
88
87
86
84
82
80
79
78