0:0
konec (0:0)
24.07.2014, 18:00 • GSP Stadium, Nicosia CYP • Adam Joska (@AdamJoska2)
Tipsport: 1.24 5.35 11.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.24 - 5.35 - 11.2
Omonia Nikósie – FK Budućnost Podgorica
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 64. Cristovão (OMO), 68. Alípio (OMO) – 25. Rogošić (BDC), 69. Kopitović (BDC)
Neproměněná penalta:
Omonia Nikósie:
Moreira – Lobzhanidze, Kakubava, Acquistapace, Rodri, Grigalashvili, Cristovão, Kyriakou(C), Serginho, Roberto, Alípio.
Náhradníci: Giorgallides – G. Fylaktou, Nuno Assis, Economides, Roushias, Álex Rubio, Poté.
Trenér:
FK Budućnost Podgorica:
Ljuljanović – Tomković, Kopitović, Vukčević, Raspopović, Ćetković(C), Rogošić, Hočko, Ilinčić, Vujačić, Raičević.
Náhradníci: Agović – Roganović, Janketić, Kazić, Milošević, Raičković, Burzanović.
Trenér:
Rozhodčí: Oliver Drachta – Matthias Winsauer, Stefan Kuehr
Diváci:
První zápas: Budućnost Podgorica - Omonia Nikósie 0:2
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
90+2
90+2
90
89
86
85
83
80
78
77
75
73
71
69
69
68
67