1:1
konec (0:0)
24.07.2014, 20:30 • Športni Park, Nova Gorica • David Sochor (@SochorDavid)
Tipsport: 3.9 3.4 1.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.9 - 3.4 - 1.8
ND Gorica – Molde FK
1:1
konec (0:0)
Branky: 63. Jogan – 49. Agnaldo Moraes
Karty: 54. Modolo (NDG), 80. Johnson (NDG), 87. Kavčič (NDG) – 27. Hussain (MLD), 72. Nyland (MLD), 77. Linnes (MLD), 90. Svendsen (MLD) 77. Vetrih (NDG)
Neproměněná penalta:
ND Gorica:
Simčič – Širok, Jogan (C), Modolo (58. Kavčič), Enow – Žigon, Vetrih, Johnson, Arčon – Osuji (41. Džuzdanović), Majcen (75. Nagode). Trenér: Apolloni.
Náhradníci: Štrukelj – Codromaz, Kolenc, Kavčič, Džuzdanović, Ronaldo Vanin, Nagode.
Trenér:
Molde FK:
Nyland (C) – Linnes, Toivio, Forren, Flo (82. Rindarøy) – Hoseth, Singh (60. Hestad), Hussain, Diouf – Agnaldo Moraes (66. Svendsen), Høiland. Trenér: Skullerud.
Náhradníci: Horvath – Mostrøm, Hestad, Elyounoussi, Chima, Svendsen, Rindarøy.
Trenér:
Rozhodčí: Taborda Xistra – Pereira Gomes, Moniz (POR)
Diváci:
První zápas: Molde - ND Gorica 4:1
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
Střely na branku: 7 – 3
Střely mimo: 13 – 5
Rohy: 3 – 2
Ofsajdy: 1 – 0
Fauly: 12 – 11
Žluté karty: 3 – 4
Červené karty: 1 – 0
90+4
90+3
90+2
90+1
90
90
88
87
86
85
82
81
80
77
77
76