1:3
konec (1:1)
24.07.2014, 19:00 • Stadiumi Flamurtari • Martin Švejkar
Tipsport: 4.75 3.8 1.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.75 - 3.8 - 1.6
KS Flamurtari – FC Petrolul Ploiesti
1:3
konec (1:1)
Branky: 37. Lena – 39. Filipe Teixeira, 84. Filipe Teixeira, 90. Priso
Karty: 47. Zeqiri (FLM), 67. Mici (FLM) – 59. Nepomuceno (PLO)
Neproměněná penalta:
KS Flamurtari:
I. Lika – Douglas, Mici, Telushi (62. Gerxho), Arberi – G. Lika, Zeqiri, Kuqi, Shehaj (67. Liçaj) – Lena, Muzaka
Náhradníci: Xhelilaj, Begaj, Idrizaj, Sakaj, Meto, Gerxho, Liçaj
Trenér:
FC Petrolul Ploiesti:
Peçanha – Fanchone (76. Beța), Gerson, Geraldo Alves, Alcénat – Filipe Teixeira, Hoban, Mutu, De Lucas, Nepomuceno (59. Priso) – Tamuz (72. Albín)
Náhradníci: Cobrea, Beta, Satli, Albín, Priso, Marinescu, Nkoyi
Trenér:
Rozhodčí: Ján Valášek (SVK) – Tomáš Vorel (SVK), Peter Chladek (SVK)
Diváci:
První zápas: Ploiesti - Flamurtari 2:0
Karaganda – Atlantas 14:30 3:0
Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0
MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0
Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3
Keşla FK – Elfsborg • po penal. (3:4) 18:00 0:1
FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0
Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0
AIK Stockholm – Linfield 19:00 2:0
Esbjerg – Kajrat 19:00 1:0
Flamurtari – Ploiesti 19:00 1:3
Göteborg – Győr 19:00 0:1
Grödig – Čukarički 19:00 1:2
Čichura – Bursaspor • po penal. (4:1) 19:00 0:0
Lech Poznaň – Kalju 19:00 3:0
Liberec – Košice 19:00 3:0
Soligorsk – Derry City 19:00 5:1
Tromsø – Víkingur 19:00 1:2
Vaduz – Chorzów 19:00 0:0
Zimbru Kišiněv – CSKA Sofia 19:00 0:0
Hapoel Tel Aviv – Astana 19:30 1:0
Groningen – Aberdeen 19:30 1:2
Trnava – Zestafoni 19:30 3:0
Zorja Luhansk – Laçi 19:30 2:1
Asteras – RoPS Rovaniemi 20:00 4:2
Sligo Rovers – Rosenborg 20:00 1:3
Vojvodina – Trenčín 20:00 3:0
Zawisza Bydgoszcz – Waregem 20:00 1:3
Hajduk Split – Dundalk 20:15 1:2
Ferencváros – Rijeka 20:30 1:2
ND Gorica – Molde 20:30 1:1
Jagodina – Kluž 20:30 0:1
Koper – Neftçi Baku 20:30 0:2
Široki Brijeg – Mladá Boleslav 20:30 0:4
Diósgyöri – Litex 20:30 1:2
Crusaders – Brommapojkarna 20:45 1:1
St. Johnstone – Luzern • po penal. (5:4) 20:45 1:1
St. Pölten – Botev Plovdiv 21:05 2:0
Hafnarfjördur – Něman Grodno 21:15 2:0
Stjarnan – Motherwell • po prodl. 21:15 3:2
90+3
90
V samém závěru utkání ještě zasazuje domácím třetí úder střídající NJONGO PRISO a pojišťuje tak vítězství svého celku i v odvetném utkání.
87
84
FILIPE TEIXEIRA dává svůj druhý gól v tomto utkání a 6 minut před koncem normální hrací doby dostává hosty do vedení! O postupujícím už v této fázi utkání nemůže být žádných pochyb.
79
76
74
73
72
71
67
67
62
61
59
59
58