Evropská liga (předkola)

Myllykosken Pallo -47 – Dinamo Minsk

0:0

konec (0:0)

24.07.2014, 17:30 • Saviniemi Football Stadium, Kouvola • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 4.8 3.9 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

První zápas:
FC Dinamo Minsk – Myllykosken Pallo -47 3:0.

POSTUPUJE FC DINAMO MINSK.

80

V prvním poločase mělo Dinamo jednu obrovskou šanci, stejně tak nyní. Běloruský záložník Jevgenij Nikitin byl na hřišti pouze čtyři minuty, když se odhodlal ke střele, která měla gólové parametry, jenže opět zamířil kousek nad břevno Iiskolovi branky.

76

Vidíme poslední střídání dosavadního průběhu zápasu. Ze hřiště odchází uruguajský záložník Hernan Figueredo, kterého nahrazuje obránce Jevgenij Nikitin.

72

Ještě před rohovým kopem se bude naposled střídat v domácích řadách. Záložník Pyry Soiri odchází ze hřiště, nahradí ho útočník Aleksi Ristola.

67

Podruhé střídá také Dinamo Minsk. Ze hřiště odešel ukrajinský záložník Igor Voronkov, kterého nahrazuje Chigozie Udoji.

62

Druhé střídání na strany MyPa. Ze hřiště odchází Denis Abdulahi, záložník finského týmu, kterého nahradí Valeri Minkenen.

58

První střídání také na straně domácího týmu. Brazilský záložník Leandro Motta jde z placu. Nahrazuje jej Dema, brazilský záložník s italským pasem.

55

Největší šance dosavadního průběhu zápasu. Nový muž na hřišti Nenad Adamovič vystřelil, ale jeho pokus zastavila až tyč branky Iiskoly. Hosté mohli definitivně stvrdit postup.

53

Po rohu Motty se ke střele dostal Pyry Soiri, jenže ani nyní nemusí Gutor v brance Minsku zasahovat. Střela finského záložníka je zblokována na další roh.

46

Do druhého poločasu nastupují hosté s jednou změnou v sestavě. Norského útočníka Adamu Diomandeho nahrazuje srbský forvard Nenad Adamović.

18

Diomane se dostal k míči před pokutovým územím, ale jeho pokus prsvištěl nad břevnem.

0:0

konec (0:0)

Myllykosken Pallo -47: Iiskola – Hoivala, Aho (C), Nongatamba, Koskinen – Soiri, Abdulahi, Leandro Morra, Bah – Sihvola, Salmikivi. Trenér: Antti Muurinen
Náhradníci: Pahäranta, Dema, Minkenen, Ristola

Dinamo Minsk: Gutor – Karpovič, Kontsevoj, Polivetič, Veretilo – Figueredo, Simović, Voronkov, Stasevič (C) – Nikolić, Diomande. Trenér: Vladimir Žuravel
Náhradníci: Ignatovič, Bangura, Zaleski, Udoji, Jarocki, Adamović, Nikitin

Rozhodčí: Bryn Markham-Jones – Lewiss Ross Edwards, Daniel Beckett – Brian James (všichni Wales)

První zápas: Dinamo Minsk - MYPA 2:0

Karaganda – Atlantas 14:30 3:0

Beer Ševa – RNK Split 15:30 0:0

MYPA – Dinamo Minsk 17:30 0:0

Haugesund – FK Sarajevo 18:00 1:3

Keşla FK – Elfsborg po penal. (3:4) 18:00 0:1

FK Krasnodar – Sillamäe Kalev 18:00 5:0

Omonia Nikósie – Budućnost Podgorica 18:00 0:0