Liga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HK Opava

5:3

konec (1:0, 2:2, 2:1)

16.11.2012, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Filip Bazala (@FilipBazala)

56:27

Šestnáct vteřin se bude hrát 4 na 4 a poté započne přesilovka pro Vsetín, protože na 2+2 minuty za vysokou hůl odchází Martin Vrábel (OPA).

53:22

Opava si zahraje dvě minuty přesilovku pět na tři. Vyloučen hráč Vsetína na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

51:43

Kaluž krve na ledě po vysoké holi Tomáše Vašíčka (VSE), který za svůj zákrok dostává pět 5+KO. Trest odsedí Jan Koutský.

44:29

Hosté budou mít příležitost ke srovnání. Na dvě minuty za sekání odchází na trestnou lavici Tomáš Žabčík (VSE).

40:25

Martin Štrbík byl tím postiženým, kterého fauloval Filip Vaněk (OPA), který dostává 2+10 minut za vražení zezadu.

39:20

Za podražení je na dvě minuty vyloučen Martin Vrábel (OPA).

35:51

Domácí budou mít možnost srovnat v přesilové hře. Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Nikolas Cios (OPA).

19:26

V závěru třetiny se ještě bude vylučovat. Na dvě+dvě minuty za vysokou hůl odchází za katr Josef Daněk (VSE). Slezan má možnost vstřelit branku "do šatny" domácímu týmu, stihnou to?

09:05

Domácí si zahrají také přesilovou hru, na dvě minuty za krosček odchází Jan Štindl (OPA).

02:39

Slezan si zahraje přesilovou hru. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Martin Kývala (VSE).

5:3

Branky a nahrávky: 20. Kajaba, 38. Báchor (Štrbík, Daněk), 40. Daněk (Báchor, Štrbík), 43. Daněk (Štrbík, Kývala), 53. Tobola (Kajaba) - 22. Vrábel, 35. Svoboda (Štindl), 44. Gulda (Vrábel)

VHK ROBE Vsetín: Kohn – Vašíček, Valentík, Koutský, Žabčík T., Žák, Horák, Báchor – Kývala, Daněk, Štrbík – Baroš, Tobola, Kajaba – Koutník, Gromus, Zvonek – Ondra.

HK Opava: Kober - Bendík, Soukal, Hájek, Havlíček, Chvěja – Mareček, Trčka, Vaněk, Březina, Cios, Vrábel, Gulda, Svoboda, Juran, Štindl.

Rozhodčí: Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan