4:2

konec (1:0, 1:1, 2:1)

16.11.2012, 16:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Jaroslav Keř

Unibet.com: 3.55 4.25 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V závěrečné třetině se hostům podařilo rychle vyrovnat. Ovšem po dvou minutách v druhé polovině třetí třetiny jim domácí opět odskočili o dvě branky. Na to už hosté z Moskvy nedokázala odpověděť a prohráli 4:2. Děkujeme za pozornost!
Celkem střel: 35/35.
Vyloučení: 5/8.
Využití: 0/0.
Vyhraná vhazování: 39/29. (18:30:42)

60:00

59:34

Dynamo se však rychle samo vyhodilo ze třetiny a domácí se už ubrání.

58:40

Hosté v šesti.

59:07

Oddechový čas pro hosty.

59:13

Ale stejně se domácí osvobozují, je z toho však icing.

59:07

Až nyní Ovečkin.

58:50

Marně se pokouší hosté získat pásmo.

58:24

Domácí sbírají cenné sekundy v útočném pásmu.

58:05

Hra ve středním pásmu.

57:29

Stále je v tlaku Dynamo, které se však nemůže probojovat z rohu kluziště, domácí hráči Čerepovce jim nic nedovolují.

56:05

Tlak hostů pokračuje. Domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

55:32

Velký tlak hostů zakončoval Pěstunov, ale nepřekonal Košečkina.

55:12

Hosté se však pustili do velkého dobývání Košečkinovy branky.

54:56

Až nyní jim pomohl Kokarjev, který byl však odzbrojen na útočné modré.

54:25

Dynamo se nemůže dostat ze třetiny, složitě vymýšlí založení útoku.

53:43

Čerepovec právě vstřelil branku!
IGNAT ZEMČENKO to udělal výborně naznačil kličku do bekendu a zasunul puk do levého rohu Volkovovy branky.

53:43

Za hákování vyloučen hostující Soin, který fauloval v samostatném úniku Zemčenkova a je nařízeno trestné střílení.

52:22

Stoljarov po levé straně rychle přebruslil celé střední pásmu, najel do třetiny a přesně nahrál do pravého kruhu na JEVGENISE KETOVA, který prostřelil ve fantastickém rozkleku Volkova. Asistence: Gennadis Stoljarov, Vadim Šipačov.

4:2

Branky a nahrávky: 19. Fedosejev (Laakso), 33. Zemčenko (Kazakovcev, Medvěděv), 53. Ketov (Stoljarov, Šipačov), 54. Zemčenko (pen.) - 35. Gynge (Backström, Ovečkin), 42. Graňák (Kokarjev)

Severstal Čerepovec: Košečkin (Grigorjev) - Kiseljevič, Rjazancev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Stasenko, Popov - Lehtonen, Ketov, Šipačov - Wandell, Stoljarov, Kazionov - Bergfors, Kazakovcev, Medvěděv - Nurtdinov, Zemčenko, Alexejev - Fedosejev.

Dynamo Moskva: Volkov (Šaryčenkov) - Novák, Gorochov, Jalasvaara, Solovjov, Barancev, Graňák, Akišin - Ovečkin, Tolpeko, Backström - Cvětkov, Volkov, Kokarjev - Soin, Kasjančuk, Kňazov - Gynge, Pěstunov, Mosaljov.

Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov - Gordenko, Tomilov