HC Topoľčany – HC Prešov 07

1:2

konec (0:0, 0:2, 1:0)

16.11.2012, 17:30 • ZŠ Topoľčany • Info o změnách stavu (Ján Kmeť) sk

V tretej tretine síce Marek Klačanský znížil náskok Prešova na 1:2, ale na jeho gól už nik z domácich hráčov nenadviazal a tak si Prešovčania vezú z Topoľčian plný bodový zisk.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:38:57)

60:00

52:48

Topoľčany dali gól!
MAREK KLAČANSKÝ dáva kontaktný gól a vracia domáci tím do zápasu! Asistenciu na góle majú Libor Káčer a Jozef Mihálik.

49:36

Hostia v plnom počte.

47:36

Prešovský hráč, Vladimír Kubus, si odchádza na trestnú lavicu odsedieť dvojminútový trest za sekanie.

42:51

Domáci v plnom počte.

40:51

Domáce Topoľčany mali na ľade viac hráčov, ako dovoľujú pravidlá a tak dostávajú dvojminútový trest.

40:01

Začala tretia tretina.
V závere druhej tretiny sa gólovo presadili Pavol Hajduk a Ján Románek, vďaka čomu vyhráva hosťujúci Prešov po dvoch tretinách 0:2 nad domácimi Topoľčanmi.

40:00

Druhá tretina skončila.

39:15

Prešov dal gól!
JÁN ROMÁNEK zvyšuje náskok Prešova na rozdiel dvoch gólov! Asistenciu si pripisujú Ľubomír Caban a Milan Varga.

37:51

PAVOL HAJDUK otvára skóre zápasu! Asistenciu na jeho presnom zásahu majú Martin Opatovský a Jakub Kubiš.

34:00

Dnešné stretnutie sleduje 890 divákov.

28:47

26:47

Topoľčany sa budú musieť brániť. Bohumil Behan dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

20:01

Začala druhá tretina.
Prvá tretina končí nerozhodne - 0:0. Nerozhodný výsledok je aj v ukazovateli vylúčení, keďže aj domáci hráči, aj hostia sa previnili proti pravidlám len raz.

20:00

Prvá tretina skončila.

13:41

11:41

Vylúčenie aj na domácej strane. Jozef Mihálik dostáva dvojminútový trest za hákovanie.

1:2

Branky a nahrávky: 53. Klačanský (Káčer, Mihálik) - 38. Hajduk (Opatovský, Kubiš), 40. Románek (Caban, Varga)

HC Topoľčany: Beliansky - Tartaľ, Petrina, Gráčik, Hurtaj, Havlíček - Guričan, Behan, Káčer, Mihálik, Bystričan - Gál, Mrázik, Klačanský, Drahovský, Bednárik - Čerňan, D. Mihalik, M. Mihalik, Uhrík

HC Prešov 07: Fedor - Varga, Hopkovič, Segľa, Caban, Románek - Hajduk, Kadlubiak, Kubiš, Gavač, Kivader - Loydl, Sabol, Náhlik, Kubus, Schneider - Mikluš, Tomáček, Opatovský

Rozhodčí: Peter Stano - Ľuboš Vido, Štefan Mráz