Extraliga staršího dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec

5:6

po s.n. (0:2, 1:1, 4:2 - 0:0)

16.11.2012, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači (kapacita: 5400 míst). • Dominik Tobola (@DomTo81)

65:00

Třinec právě vstřelil branku!
Jediným úspěšným řešitelem hádanky byl v nájezdech ADAM KOFROŇ, ,který svým blafákem do forhendu vystřelil hostům bod navíc.

Kofroň mazácky dává. Blafákem do forhendu proměnil! 1:0.

58:38

Vsetín vstřelil branku!
A je srovnáno! Pancza se dostal za obránce a ujížděl sám na Svobodu, byl faulován a v signalizované výhodě dorazil po víko kotouč DOMINIK HOHL! Domácí tak heroicky srovnávají stav střetnutí! Asistence: René Pancza.

53:49

Domácí dostávají obrovskou šanci na srovnání. Kasala (TRI) zbytečně podrazil v útočném pásmu jednoho ze Vsetínských a bude pykat dvě minuty.

51:32

Zahradníček po skvělé přihrávce Kasaly trefuje tyč vsetínské branky!

49:36

Nevídané, opravdu strhující utkání! Ihned po vhazování napřáhl VOJTĚCH VAŠÍČEK a propálil před ním stojící živou zeď. Bez asistence.

49:31

Domácí mají opět šanci na kontaktní branku. Vyloučen Motloch (TRI) na dvě minuty za sekání.

48:40

A opět je to dvě branky! Kofroň po přesilovkové kombinaci vybídl ke skórování MARKA RŮŽIČKU, který zachoval jako jeho slavnější jmenovec z mužského týmu Třince a zakončil přesně pod přesunujícím se Vlachem. Asistence: Adam Kofroň, Lukáš Kasala.

48:11

Domácí si opět komplikují situaci. Na dvě minuty za držení sedí Vojtěch Vašíček (VSE).

47:25

Co se nepovedlo v přesilovce dvojnásobné, povedlo se záhy v klasické výhodě 5 na 4! Pancza našel připraveného ADAMA HOŘANSKÉHO, jenž z voleje trefil přesně do podpaždí Svobody. Naděje domácích stále žije! Asistence: René Pancza, Zbyněk Žabčík.

45:45

Zřejmě klíčový moment utkání! Třinec jde do tří. Na dvě minuty za podražení jde sedět Heider (TRI).

45:14

Valaši mají jedinečnou příležitost vrátit se zpět do boje o body. Na dvě minuty půjde sedět za faul kolenem Pěnčík (TRI).

44:48

Domácí ovšem hodně rychle přicházejí o naději na zvrat v utkání! Kasala projel po levé straně a našel ADAMA KOFRONĚ, který záhy vrací svému vedení o dvě branky. Asistence: Lukáš Kasala.

44:22

Domácí se v závěru přesilové hry přece jen prosazují a dávají tak velmi důležitý kontaktní gól! Po střele Žabčíka se nejrychleji zorientoval před Svobodou RENÉ PANCZA a nekompromisně uklidil kotouč do sítě! Asistence: Zbyněk Žabčík.

42:27

Domácí dostávají výhodu přesilové hry. Na dvě minuty za držení hole sedí na trestné lavici Bartoň (TRI).

39:25

Z té vychází domácí jako "poraženi". Ščotka (VSE) vyloučen za hrubost.

38:07

Branková příležitost i na druhé straně! Ihned poté, co Heider skočil z trestné lavice, se mohli hosté radovat, protože Vlach vyjel z branky a hostující obránce jej obhodil. Snažil se nahrát před prázdnou branku svému spoluhráči, jenže Ščotka a spol. obětavými zákroky zabránili gólu!

37:32

Kuchařík v úniku přistrčil na Panczu, který si zpracoval kotouč, ale pálil pouze do betonů Svobody!

35:50

A ve stejném čase je vyloučen za podražení Heider (TRI). Velká šance pro Vsetín ke vstřelení kontaktní branky.

35:50

Vsetín se nadechuje k velkým věcem! Hajda trefuje střelou od modré tyč!

35:23

A konečně přichází zasloužená gólová radost pro domácí! Račický našel v mezikruží sjíždějícího obránce JANA ŠČOTKU,který trefil přesně nad rameno Svobody! Asistence: Tomáš Račický.

32:12

Přicházejí velké šance domácích! Forch nejprve vystřelil a způsobil rozruch před Svobodou, ale ani Mikula, ani Grygar nedostali kotouč do sítě!

29:53

Největší šance Valachů přichází paradoxně v oslabení! Ondřej Grygar vystihl nedbalou rozehrávku Třineckých na modré a uháněl na Svobodu zcela sám. Pokusil se o střelu mezi betony, ale hostující brankář sklapl své chrániče včas!

28:03

Domácí si znova zatápí. Na trestnou lavici míří Jan Ščotka (VSE) na dvě minuty za vražení.

24:31

Růžička natáhl k obrovské bombě a z vrcholu kruhu napálil tyč Vlachovy branky!

22:57

Domácí však budou svůj tlak na chvíli odložit. Na trestnou lavici míří za podražení František Rod (VSE).

20:56

Velká příležitost ke snížení! Kuchařík našel Panczu, který pálil z voleje, ale hostující brankář Svoboda chytá!

20:13

Tak to je decimující začátek pro domácí! Jašek projel kolem pravého mantinelu a našel Růžičku, po jehož střele dorážel do branky zející prázdnotou MICHAL KOVAŘČÍK a dal tak svůj druhý gól v utkání, celkově si připsal třetí bod! Asistence: Marek Růžička, Lukáš Jašek.

17:48

Oceláři nyní předvedli hokejovou akci hodnou nejvyšších bodových ohodnocení! Kovařčík prosvištěl po levé straně a přehrál před branku, kde nastavil svoji hůl VÍT CHRISTOV, jenž umístil puk na rameno bezmocného Vlacha. Asistence: Michal Kovařčík.

12:53

Zbytečné vyloučení domácích. Vašíček (VSE), i přes nabízený čas, vyhodil kotouč mimo hřiště a je vyloučen za zdržování hry.

9:11

A Třinec využívá své početní minuty záhy! Od modré nahodil kotouč na branku Kofroň, který sklepl za Vlachova záda MICHAL KOVAŘČÍK a poslal svůj tým do vedení. Asistence: Adam Kofroň.

8:42

Vsetínský obránce Hohl (VSE) na dvě minuty za podražení.

1:27

Nasazení v úvodu se vyplatilo. Vyloučen hostující brankář, odchovanec Vsetína, Svoboda (TRI), za kterého odsedí trest Stránský.

5:6

Branky a nahrávky: 36. Ščotka (Račický), 45. Pancza (Žabčík), 48. Hořanský (Pancza, Žabčík), 50. Vašíček, 59. Hohl (Pancza) - 10. Kovařčík (Kofroň), 18. Christov (Kovařčík), 21. Kovařčík (Růžička, Jašek), 45. Kofroň (Kasala), 49. Růžička (Kofroň, Kasala), 65. Kofroň

VHK ROBE Vsetín: Vlach (Bechný) - Hajda, Žabčík, Běhula, Vašíček, Hryciow, Ščotka, Hohl - Pancza, Račický, Forch, Světlík, Mikula, Haničinec, Kuchařík, Grygar, Hořanský, Rod.

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Cieslar) - Bartko, Mičulka, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Walaski - Kovařčík, Růžička, Christov, Pěnčík, Kofroň, Trčka, Motloch, Kasala, Lorek, Švaňa, Jašek.

Rozhodčí: Langer - Havlík, Moravec