KHL

Barys Nur-Sultan – Avtomobilist Jekatěrinburg

7:2

konec (3:1, 1:1, 3:0)

16.11.2012, 14:00 • Kazachstán Sports Palace (4 100) • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Unibet.com: 1.55 4.7 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:39

Ještě přesilovka pro Avtomobilist. Teemu Lassila v brankovišti přiložil hokejku před Antropova, ten o ni "zakopl" a sudí jasně ukazují - dvě minuty podražení.

42:28

Hosté navíc vyfasovali trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

40:02

Alexandr Strelcov v závěru druhé třetiny inkasoval trest za hákování, třetí třetinu začnou domácí v početní výhodě.

38:19

Avšak snížit budou moci hosté. Targat Žaljanov vyfasoval menší trest za nedovolené bránění.

35:03

Hostující Jukšejev hákoval a pro domácí se naskýtá možnost přesilové hry.

22:15

Eduard Gimatov inkasuje menší trest za podražení. Horko bude tentokrát před bránou, kterou stráží Holt.

18:24

Teď už se však bude trestat. Autor třetí branky Astany Nigel Dawes hákoval a zbytek třetiny si Avtomobilist zahraje přesilovku.

09:55

Hosté jdou za katr, vyloučen je Sokolov za držení.

7:2

Branky a nahrávky: 10. Starčenko (Ruděnko, Hedman), 11. Litviněnko (Žaljanov, Gavrilin), 15. Dawes (Boyd), 37. Rakanov (Novopašin, Dawes), 42. Litviněnko, 43. Bochenski (Novopašin, Hedman), 59. Upper (Ruděnko) - 19. Gusev, 40. Malychin (Lapenkov)

Barys Nur-Sultan: Lassila (Poluektov) - Savčenko, Litviněnko, Novopašin, Hedman, McDonagh, Běljakov, Grigorjev - Puškarjov, Gavrilin, Žaljanov - Ruděnko, Upper (C), Starčenko - Buchenski, Antropov, Alexandrov - Boyd, Rakanov, Dawes - Jermolajev.
Trenér: Vladimir Krikunov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Lobanov (od 15. Holt) - Mezei, Sokolov, Gusev, Trjamkin, Jukšejev, Sazonov - Simakov, Špirko, Straka - Nemolodišev, Malychin, Lapenkov - Makeljev, Strelcov A., Jemelejev - Gimatov, Žmakin, Strelcov V., Pronin.
Trenér: Igor Ulanov.

Rozhodčí: Buturlin, Soin - Pavlov, Čubikin