3:5

konec (2:0, 1:2, 0:3)

22.09.2012, 17:00 • Sanny Muharem (@SannyMuharem)

Unibet.com: 1.58 4.5 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Překvapení je na světě. Most si z východočeské metropole odváží všechny tři body. Hradec vstoupil do utkání parádně, pak ale nechal hosty vyniknout, kteří pěti góly zcela otočili stav zápasu. Nejlepším domácím hráčem se stává Petr Haluza, za hosty toto ocenění přebere Zděn Tauš. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:29:23)

60:00

59:45

Martin Volke vyráží puk mimo hřiště. Už se toho asi moc nestane.

59:27

Hradec zkouší další power-play.

59:27

Od pravého mantinelu pálil ještě David Roupec. Martin Volke si v poklidu pohlídal svou tyčku.

59:14

Most zároveň hraje v plném počtu.

59:13

Most právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Most si z Hradce Králové nejspíše odveze všechny tři body. LADISLAV GENGEL využil špatné kombinace domácích a z půlky hřiště míří do prázdné svatyně Hradeckých. Bez asistence.

58:59

Královští lvi si berou oddechový čas. Vymyslí trenéři ještě něco?

58:59

Hradec to zkouší v šesti! Čech odjíždí na střídačku.

57:55

Hradec mačká Most jako pomeranč. Ten se srdnatě brání. Roupcova rána v bráně neskončila, Volke totiž pohotově vyrazil!

57:30

Sklo je nasazeno zpátky, bude se pokračovat ve hře.

57:30

Hokejisté už jsou sice připraveni na ledové ploše, místní technici však problém ještě řeší.

57:30

Technici již se tohoto problému chopili, uvidíme, jak dlouhá přestávka nás čeká.

57:30

Vypadlo plexisklo. U levého mantinelu neustál mantinel střet více hráčů.

57:14

Další vyloučení, a to na obou stranách. Na trestnou lavici putuje Lukáš Klíma, jenž se provinil držením. Na hradecké straně je to Martin Vágner. Hradec však bude hrát přesilovku, hostující hráč dostává o dvě minuty víc.

56:55

Michal Tvrdík předvedl individuální akci. Za brankou vymíchal rovnou dvojici hráčů, vyjel na vrchol kruhů a vypálil. Jeho rána mířila o kousek mimo Volkeho branku.

56:13

Mostečtí početní nevýhodu zvládli a jsou v plném počtu.

56:02

Po střele Zdeňka Čápa bylo málem vyrovnáno! Někdo z hráčů puk ještě mírně tečoval a ten zcela změnil směr. Volke však zázračně dokázal vymrštit nohu, kterou kotouč vyrazil mimo branku!

55:54

Patrik Moskal viděl odražený kotouč, tak nad ničím nelamentoval a prostě vypálil. Jeho střela byla tečovaná a skončila mimo hřiště.

55:34

Teď se Severočechům podařilo vyhodit přes všechny čáry. Hradečtí hokejisté již mnoho času na vyrovnání nemají.

55:20

Hradec drží svého soupeře v kleštích a má obrovský tlak. Nic z toho zatím ale domácí nedokázali zužitkovat.

54:45

Václav Čížek střílel od modré čáry. Jeho pokus ale úspěšný nebyl. Volke jej pohodlně chytá do náručí.

54:13

Východočeši dostávají k dispozici další přesilovku. Na trestnou jde Tomáš Rohan. Sudí mu udělil trest 2+10 za zásah do oblasti krku a hlavy.

53:10

Královským lvům teď nevychází opravdu nic. Sebejednodušší přihrávky dělají hráčům zpod Bílé věže problémy. Dokáží v sobě najít ještě poslední zbytky sil a se stavem ještě něco udělat?

52:53

Při zakládání nového útoku se Hradečtí provinil ofsajdem.

52:28

Most už se dopředu nežene. Vedení o gól mu stačí, otázka zní. Udrží jej?

51:50

Severočeši v oslabení neinkasovali a nyní hrají v pěti hráčích v poli.

51:22

Po přihrávce Brože vystřelil od modré čáry zápěstím Zdeněk Čáp, kotouč však k Volkemu nedoputoval. Zastavil se o prvního bránícího hráče hostujícího mančaftu.

50:55

Královští lvi by sice chtěli, ale nejde to. Ani v těchto chvílích si nedokážou vypracovat nějakou větší příležitost, která by zaváněla gólem.

50:30

Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 212 diváků.

50:00

Hradečtí se neusadili v útočné třetině a Most díky tomu vyhazuje přes všechny čáry.

49:50

Další možnost pro Hradec. Na trestnou lavici totiž míří Ladislav Gengel, ten dostává menší trest za nedovolené bránění.

49:19

Trochu se štěstím se dostal k odraženému kotouči Jan Berger. Ovšem tuto situaci nedokázal zužitkovat. V prostoru mezi kruhy vystřelil, ale puk minul branku.

48:31

Most se bez větších potíží ubránil a je v kompletním složení.

48:00

Zdeněk Čáp pálil z pravé strany kluziště. Trefil pouze boční konstrukci Volkeho branky. Královští lvi zatím v této přesilovce nepředvádějí nic excelentního.

47:20

Ani teď se domácí hokejisté nedokázali usadit v útočné třetině. Most tak znovu vyváží puk mimo své teritorium.

46:52

Severočechům se ale podařilo vyhodit přes všechny čáry.

46:31

Východočeši si zahrají přesilovou hru a budou se snažit vyrovnat. Z vlastního pásma vyhodil puk mimo hrací plochu Jakub Havelka, za což dostává dvě minuty.

46:12

Hradec je překvapen. Snaží se s tímto stavem něco udělat, tohle ale vůbec nečekal.

45:50

A mohlo být znovu vyrovnáno! Michal Tvrdík obešel protihráče, pak naservíroval puk do jízdy Janu Bergerovi, který ranou z první přepálil Volkeho svatyni!

45:14

Tak to je nevídané. Dnešní zápas zřejmě nabídne vše. Most hraje dnes přesilové hry stoprocentně! Marek Čurilla křižnou přihrávkou našel volného ZDEŇKA TAUŠE, jenž z první zamířil do zcela odkryté branky. Jakub Čech stál úplně mimo. Asistence: Marek Čurilla, Ladislav Gengel.

44:36

Na hradeckém stadionu to pěkně vře. Rozhodčí posílá Hradec znovu do čtyř a fanouškům se to pochopitelně nelíbí. Luděk Brož dostává dvě minuty za podražení.

44:10

Aleš Půlpán unikl po pravé straně, následně zakončil bekhendem. Martin Volke se zaskočit nenechal. Luděk Brož pak ještě obkroužil branku, ale správný okamžik na přihrávku promeškal.

43:48

Po vhazování pálil bez přípravy Patrik Moskal, jeho projektil se mezi tři tyče nevešel.

43:26

Za brankou Mostu se spustila další potyčka. Ani tentokrát nebude hlavní arbitr vylučovat. Nervy hráčů začínají pěkně pěnit.

43:05

A je vyrovnáno! Kamil Charousek nahodil lehce puk na branku, Jakub Čech jej však pouze vyrazil před LADISLAVA GENGELA. Mostecký útočník byl sám na brankovišti a vyrovnává stav utkání! Nepopsatelná radost teď vypukla na mostecké lavičce. Asistence: Kamil Charousek.

42:51

Bude se vylučovat. Zdeněk Čáp se provinil proti pravidlům a putuje na trestnou lavici. Inkasuje dvě minuty za podražení.

41:54

Michal Mikeska laxně rozehrál další útok. O puk následně přišel a Mostečtí mohli do přečíslení. Této šance ale nedokázali využít.

41:18

Lukáš Chmelíř se prodral přes obranný val soupeře a poté tvrdě vypálil! Jeho rána skončila jen kousek nad brankou, kterou střeží zkušený Martin Volke!

40:25

Hradec chce vstoupit do poslední části aktivně. Vít Budínský se zkoušel obtočit kolem branky a zakončit bekhendem. To se mu povedlo jen zčásti. Volke v klidu puk vyráží.

40:01

Čtyřicet minut hry je minulostí. Ve druhé třetině mohli diváci na hradeckém stadionu vidět tři branky. Hradec navýšil své vedení velice kuriózně. Roupec totiž nahodil puk, který se od mantinelu odrazil přímo za čáru. Poté ale Most snížil, a to především kvůli nedisciplinovanosti domácích. Severočeši se totiž prosadili pokaždé z přesilové hry. Uvidíme, co nám přinese druhá část, ta startuje přibližně v 18:42.

40:00

39:28

Ani Hradec už se nikam nežene. Kombinuje za svoji brankou.

39:03

Vypadá to, že týmy už druhou periodu dohrají v klidu. Navzájem si totiž půjčují kotouč.

38:29

Most vyhazuje přes všechny čáry, a tak nemůže logicky následovat nic jiného než zakázané uvolnění.

37:52

Šimon Macháň zkoušel zasunout puk za čáru zpoza branku. Jeho záměr mu ale nevyšel. Martin Volke měl celou situaci pod kontrolou.

37:09

Ve hře ve čtyřech na obou stranách se nic zajímavého neudálo. Nyní hrají oba dva celky v plném počtu.

36:34

No a rázem už je to pouze o jednu branku! Hosté využívají i další přesilovou hru. Z levé strany střílel JAN HRANÁČ, přičemž puk byl ještě tečován nejspíše jedním z domácích hráčů. Po změně směru tak zamířil do branky, kterou hájí Jakub Čech. Asistence: Ladislav Gengel.

35:54

Po buly se podařilo vyhodit puk ven z pásmu Václavu Čížkovi. Hradec si tak bude moci na chviličku odpočinout.

35:44

Královští lvi se budou muset bránit ve třech! K trestoměřičům si půjde na dvě minuty popřemýšlet Vladimír Říha. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:09

Tím ale celá situace nekončí. V následně mele před brankou vznikly nedovolené zákroky. Vylučovat se bude po jednom kusu na obou stranách. Za hosty míří na trestnou lavici Vítězslav Nedrda, Hradecké pak oslabí Zdeněk Čáp.

35:09

Most zahrozil dvěma střelami. Tou nebezpečnější se prezentoval Zdeněk Tauš. Jakub Čech se však nacházel tam, kde měl.

34:27

Most se dokázal ubránit. Nyní tak bude moci pomýšlet i na útočné prvky.

33:40

Královští lvi několikrát vyšachovali Most ze hry, to bylo ale vše. Finální fáze pokaždé selhala.

33:00

A Most následně vyhazuje přes všechny čáry.

32:55

Před Lukášem Chmelířem byl kousek volného prostoru, hradecký obránce to tedy logicky zkusil. Jeho pokus se však mezi tři tyčky mostecké klece nevešel.

32:37

A další vyloučení. Nyní na straně mosteckého kádru. Na trestnou lavici bez protestů usedá Zdeněk Tauš, ten podrazil protihráče. Co v početní výhodě svěřenci trenéra Martina Hostáka vymyslí?

32:27

Hradci Králové se nepodařilo rozehrát. Puk končí na zakázaném uvolnění, buly před Čechem.

31:55

Mostečtí by se rádi dotáhli na rozdíl jedné branky. Otázkou zůstává, zda jim to Východočeši povolí.

31:16

Nedáš, dostaneš. Most svou přesilovou hru nakonec zužitkoval. O gól se postarali dva hráči se stejným jménem. TOMÁŠ KLÍMA se už na to nejspíše nemohl dívat a přízemní ranou propálil Jakuba Čecha. Tomu puk proletěl mezi tyčkou a betonem. Asistence: Lukáš Klíma.

31:00

Hradec se až příliš často dostává do přečíslení ve svém oslabení. Nyní pelášil vpřed Vladimír Říha, akci zakončoval individuálně, na Martina Volkeho však lék nenašel. Ten zasáhl bravurním způsobem.

30:28

V souboji za brankou se ocitl Milan Karlíček s Janem Heřmanem. Oba kohouti si po odpískání ještě něco vyříkávali, rozhodčí tuto potyčku nechají bez trestu.

30:20

Od modré čáry to zkoušel Michal Pavlů, trefil pouze bránícího Jiřího Hendricha.

29:57

Hradec se bude muset bránit. Podruhé v dnešním klání míří na trestnou lavici Luděk Brož. Tentokrát dostává menší trest za hákování.

29:48

Zdeněk Kubica se ocitl zcela sám před Martinem Volkem. Zakončení však trochu uspěchal, střelu mu nesedla, a branku tak tento hradecký forvard oslavovat nemůže.

29:35

David Roupec v další střelecké aktivitě. Od modré čáry však své mířidla neseřídil dobře a míjí branku.

29:15

Michal Tvrdík se velmi obratně dostal do útočné třetiny, poté zkoušel střelu z levého kruhu. Ta byla zblokována mimo mantinely. Vhazování u svatyně Mostu.

28:51

Jan Berger se po vhazování chytře proháčkoval ke kotouči, z otočky pak zkoušel přízemní střelu. Volke měl betony na ledě, a tak se skóre v tomto případě nemění.

27:36

Hradečtí hrají ve velké pohodě, teď zkouší i individuální finesy. Co nás ještě čeká?

27:00

Hraje se dál, Hradec opět tato branka nabudila a snaží se přidat další. Most je opařen a těžko dává hlavu dohromady.

26:40

Hradec právě vstřelil branku!
Dámy a pánové! Neskutečné, opravdu nevídané! Většina diváků na stadionu snad kurióznější gól ještě nikdy neviděla. DAVID ROUPEC nahazoval puk podél mantinelu, ten se ale odrazil od dolního spoje v rohu mantinelu. Volke už šel za bránu, že kotouč sebere, ten ale nevídaně změnil směr a skončil přímo v brance. I toto je kouzlo malé hradecké haly. Asistence: Petr Haluza.

25:50

Nikoliv. Místo toho se do brejku dostal málem Most. Ovšem to by musel Bohumil Slavíček ustát ránu, kterou inkasoval na půli hřiště.

25:35

Hradečtí kombinují v útočné třetině, vystřelí?

25:12

Východočeši si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici již usedá mostecký Jakub Havelka, ten dostává dvě minuty za hákování.

24:50

Hendrich tvrdě zastavil o mantinel ujíždějícího protihráče. Hradec tak může znovu do útoku.

24:01

Zdeněk Kubica obral čistým způsobem na modré čáře o puk Parýzka a mohl postupovat sám na Volkeho. Neměl ale rychle, a tak jeho bekhendová střela v tísni neslavila úspěch.

23:30

Zdeněk Tauš unikl všem svým strážcům podél levého mantinelu, následně objel branku a hledal volného Ladislava Gengla. Ten se pak pokusil o střelu, která byla sražena do ochranné sítě.

23:06

Martin Volke raději zalehl volně povalující se kotouč před ním. Bude následovat vhazování v útočném pásmu Východočechů.

22:42

Úvod druhé třetiny je zatím opatrnější. Kdo se přebere iniciativu?

22:05

Z rychlého kontru vytáhl ze svého repertoáru povedenou střelu i Lukáš Klíma. Jeho pokus však nebyl pro Jakuba Čech nebezpečný, efektně jej shrábl do své lapačky.

21:50

Volke v této chvíli neví, kde mu hlava stojí. Hradečtí pořádně zatápějí mostecké obraně v útočné fázi. Brankář hostů se v bráně vůbec nezastaví, zatím však odolává.

21:25

Zpoza modré čáry zkoušel vyprodukovat tvrdý projektil Jakub Havelka, ten mu ale nesedl dle představ.

21:05

Ihned po vhazování vyslal nenápadnou střelu Jan Heřman. Ta prolétla brankovištěm a jen o kousek minula prostor mezi třemi tyčemi!

20:52

Královští lvi si v rozehrávce nepočínali dvakrát nejpřesněji. Puk skončil až na zakázaném uvolnění. Vhazování po levici hradeckého muže v masce.

20:22

Kamil Charousek zkoušel individuální průnik podél levého mantinelu. Do cesty se mu postavil jeden z domácích hráčů a mostecký hokejita vyšel naprázdno.

20:01

Je za námi první třetina, ve které jsme viděli celkem dvě branky. Obě padly na hradecké straně, a to díky dvojici Mikeska - Haluza. První jmenovaný hráč oba góly režíroval, druhý zakončoval. Most působil v první části hry opařeně. Uvidíme, co nás čeká ve druhá třetině, která startuje přibližně v 17:47.

20:00

19:15

Východočeši početní nevýhodu přečkali a jsou v plném složení.

18:44

Most se opět nedokázal usadit v útoku, Hradec bleskurychle vyhazuje a střídá.

18:02

A už to mohlo být o tři branky! Vladimír Říha obral soupeře na půlce hřiště o kotouč. Následně postupoval vpřed společně s Šimonem Macháněm. Druhý jmenovaný forvard jel sám na branku, zvolil střelu forhendem, Volke ale perfektním zákrokem chytá!

17:33

Po buly to zkoušel od modré čáry Kamil Charousek. Jakub Čech měl ale dobrý výhled a střelu zlikvidoval.

17:15

Početní výhodu si zahraje i Most. Hradec se bude muset bránit po faulu Patrika Moskala. Ten se provinil sekáním.

16:18

Ve zbývajícím čase se nepodařilo hradeckým hráčům vymyslet něco zajímavějšího, a tak jsou Severočeši kompletní.

15:39

Ani tentokrát se Hradečtí nedokázali prosadit vepředu. Do kombinace se pouštěli opět Mikeska s Haluzou, ale o puk nedorozuměním přišli.

15:00

Most se po delší době osvobozuje. Vyhazuje totiž přes všechny čáry.

14:33

Bergerova střela z levého kruhu byla zblokována do ochranné sítě. Vhazovat se bude v pásmu hostů.

14:18

A Královští lvi budou moci v tlaku pokračovat. Zchladit hlavu na dvě minuty si půjde mostecký Jakub Havelka, jenž dostává menší trest za podražení.

13:55

Hradecká pětice opět motá hlavu zaskočeným hokejistům Mostu. Co nás ještě čeká?

13:24

Tuto taktickou chybu Východočeši nemilosrdně trestají! A další krásná akce dvou hradeckých posil. Michal Mikeska hraje s klidem. Nyní si popojel na úroveň branky, odkud našel PETRA HALUZU. Mostecký brankář Volke stál mimo svou branku, a tak druhý jmenovaný hráč dokázal propasírovat černou pryž za čáru. Asistence: Michal Mikeska, Zdeněk Kubica.

13:00

Vteřinu před návratem mosteckého hráče se bude opět vylučovat. Znovu na straně mosteckého mužstva. Most totiž špatně střídal, za což dostane dvě minuty.

12:38

Tlak, který si domácí vytváří, je mohutný. Přidají ke svému kroužení i nějakou střelbu? Diváci na ni stále čekají.

11:55

Královští lvi drží svého soupeře v útočné třetině. Všemu chybí ale to nejdůležitější, a to střelba.

11:01

Budou k tomu mít příležitost. Za držení protihráče je totiž za katr poslán Kriss Grundmanis.

10:40

S jídlem roste chuť. Hradečtí opět krouží v útočném pásmu jako sobi. Podaří se jim přidat další gól?

09:51

Domácí tým přečkal dvě oslabení a dostává se do vedení! Pro Most tak krutá odplata. Michal Mikeska se dostal u rohu k puku, přičemž vykouzlil skvostnou nahrávku na PETRA HALUZU, jenž stál zcela sám, nikým neatakovaný před brankou soupeře. Dostat kotouč za čáru mu nedělalo žádné problémy. Asistence: Michal Mikeska.

09:02

Královští lvi své oslabení přečkali a hrají v plném počtu.

07:34

Hradeckým se podařilo vyhodit přes všechny čáry, Most tak musí začínat takříkajíc od "píky".

06:49

Královští lvi se zatím srdnatě brání. Ladislav Gengel to zkoušel z levého kruhu, na připraveného Jakuba Čecha si však nepřišel. Ten refelexivním zákrokem likviduje.

05:50

Mostečtí se však stále nemohou usadit v útočné třetině. Jejich snahu povětšinu překazí defenzíva domácích.

05:02

Luděk Brož putuje na trestnou lavici. Dostává 2 a 2 minuty za vysokou hůl.

04:45

Královští lvi se s ničím nepárali. Puk vyhodili přes všechny čáry na icing.

04:00

Další útočný výlet hostujících forvardů neskončil úspěšně. Hradecká obrana skvěle zareagovala.

03:18

Zkraje utkání je vidět, že ani jeden z celků nechce udělat nějakou výraznější chybu. Týmy si spíše navzájem půjčují kotouč.

02:57

Most se ukvapil s rozehrávkou, což vyústilo až v zakázané uvolnění. Vhazování po levici mosteckého strážce svatyně.

02:23

Hradec oslabení přestál a hraje v plném počtu.

01:55

Mostečtí opět v útoku. Od modré čáry střílel Kamil Charousek, jeho rána k Čechovi nedoputovala.

01:27

Do vedení mohl jít právě hradecký tým! Ve vlastním oslabení ujeli rovnou tři domácí hráči dopředu! Luděk Brož obešel protihráče, pak přihrál z druhé vlny najíždějícímu Patriku Moskalovi, jenž z z mezikruží nedokázal prostřelit Volkeho.

00:52

OVšem Mostečtí se dlouho v útoční třetině neohřáli. Hradec vyhazuje přes všechny čáry.

00:23

Ještě se pořádně ani nezačalo hrát a už se vylučuje. Na trestnou lavici putuje hradecký útočník Michal Tvrdík. Dostává dvě minuty za hákování.

00:01

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Mahdal) – Čížek, Vágner, Roupec, Chmelíř, Karlíček, Hendrich, Čáp, Klement – Budínský, Tvrdík, Berger – Kubica, Mikeska, Haluza – Půlpán, Brož, Moskal – Luštinec, Macháň, Říha. Trenér: Martin Hosták.

HC Most: Volke (Benda) – Tomeček, Charousek, Parýzek, Pavlů, Hranáč, Havelka, Přindis, Grundmanis – Tauš, Čurilla, Gengel – Rohan, Bojer, Heřman – Nevyhoštěný, Slavíček, Klíma L. – Nedrda, Klíma T., Vaněk. Trenér: Václav Baďouček.

Rozhodčí: Úlehla – Guth, Rittich..
Hosté stále čekají na bodový zisk. Mostečtí si nevedli v přípravě zle, začátek sezóny jim však nevychází. V každém zápase totiž prohráli. Ovšem ani Východočeši nemají vstup do sezóny z říše snů. Mají na svém kontě dva body, a to za vítězství po nájezdech v Havlíčkově Brodě. Kdo se bude radovat po tomto souboji?
Krásný den z Hradce Králové! V sobotu je na programu již čtvrté kolo druhé nejvyšší soutěže. Královští lvi se vůbec poprvé představí na domácím ledě. Klub se totiž dohodl se stavební firmou ABD, tím pádem se utkání nakonec uskuteční pod Bílou věží, přestože se nejprve mělo konat v Chrudimi. Na soutok Labe a Orlice přijíždí mostecký kádr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:5

Branky a nahrávky: 10. Haluza (Mikeska), 14. Haluza (Mikeska, Kubica), 27. Roupec (Haluza) - 32. T. Klíma (L. Klíma), 37. Hranáč (Gengel), 44. Gengel (Charousek), 46. Tauš (Čurilla, Gengel), 60. Gengel

Rozhodčí: Úlehla – Guth, Rittich.