1:3

konec (0:2, 0:0, 1:1)

22.09.2012, 15:00 • Lukáš Caha (@Lukiys16)

Unibet.com: 2.5 4.05 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Traktor Čeljabinsk tak vítězí a připisuje si důležité body do tabulky. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:10:19)
Ve třetí třetině domácí tým nejprve snížil a snažil se vybojovat body hrou bez brankáře, ovšem toho využili akorát hosté a přidali třetí trefu do prázdné branky.

60:00

59:41

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
ANDREJ KOSTICIN střílí puk do prázdné branky a pojišťuje tím vítězství svého týmu. Bez asistence.

59:28

Domácí to zkoušejí bez gólmana!

56:55

Traktor je kompletní.

56:10

Neftěchimik tlačí soupeře v pásmu, ovšem do nebezpečnější akce se zatím nedostal.

54:55

Šance pro domácí! Vyloučen Rjabykin (CLJ) - 2 minuty za sekání.

54:41

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Necelých šest minut před sirénou jsme se dočkali snížení. Po spolupráci s Martinem Cibákem se prosadil OSKAR OSALA. Asistence: Martin Cibák, Jegor Milovzorov.
Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

50:02

Třetina poměrně chabá na šance. Nižněkamsk přidal další střely, avšak stav zůstává stále stejný.

43:15

Domácí by konečně rádi našli recept na Garnetta. Vypálili na něj v této třetině již čtyři puky, ale gólman zůstává stoprocentní.

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:35.
Ve druhé periodě jsme branku neviděli. Oba celky si zahrály početní výhodu, ty však zůstaly nepotrestány. Na střely vedou domácí 24:19.

40:00

35:30

Ani soupeř přesilovku nevyužívá.

33:30

Cibák (NIZ) - 2 minuty za hru vysokou holí.

31:21

Traktor se opět ubránil. Rjabykin je zpět na ledě.

1:3

Branky a nahrávky: 55. Osala (Cibák, Milovzorov) - 4. Christov (Rjabykin, Bulis), 11. Karpov (Popov, Glinkin), 60. Kosticin

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton (Sokolov) - Běrezin, Blochin, Selujanov, Mamašev, Rozin, Rybnickij, Plechanov, Bělov N. - Cibák, Osala, Milovzorov - Subbotin, Vorobjov, Koukal - Jakupov, Polygalov, Komaristy - Chochrjakov, Alševskij J., Alševskij S.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) - Quint, Rjabykin, Bělov V., Vasilčenko, Katičev, Razin, Šinin, Nestěrov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Kosticin - Zakijev, Sajustov, Suglobov - Popov, Glinkin, Karpov.