1:3

konec (0:1, 0:1, 1:1)

22.09.2012, 08:00 • Martin Augustin (@ogy_16)

Unibet.com: 2.1 4.0 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Amur soupeře přestřílel poměrem 41:33, ale nebylo mu to nic platné. Já se pro dnešek loučím. Užijte si příjemnou sobotu a u dalších online přenosů na počtenou! (10:18:01)
Ve třetí periodě se Amuru podařilo zápas zdramatizovat, když Pyörälä snížil na rozdíl jediné branky. Severstal však vyrovnání nepřipustil a minutu před sirénou naopak Vadim Šipačjov střelou do prázdné klece skóre utkání pečetil.

60:00

59:38

Hosté dostali kotouč do středního pásma.

59:29

Domácí kouč si vzal oddechový čas. Amur to zkusí opět bez brankáře.

41:00

Čerepovec právě vstřelil branku!
VADIM ŠIPAČJOV se stává hrdinou zápasu. Domácí odvolali brankáře Lašáka a hostující forward poslal kotouč do opuštěné branky.

58:27

Vyloučen ale také domácí Buturlin. Sice jen na dvě minuty, ale základní hrací doba se dohraje v poměru 4 na 4.

58:27

Ketov sekl soupeře do obličeje a dostává trest 5 + do konce utkání! Sudí dávají domácím další přiležitost!

58:16

Ránu Osipova vyrazil Košečkin.

57:48

Hosté vyhazují. Hráči Amuru hrají v křeči.

57:08

Loginov chyboval na útočné modré a domácí přišli o pásmo.

56:45

Šance pro Amur. Na trestnou lavici odešel Rjazancev za sekání. Dvě minuty přesilové hry pro domácí.

56:25

Tlak domácích v útočném pásmu zakončil prudkou ranou od modré Loginov, Košečkin na místě.

55:49

Hokejistům Čerepovce se daří držet puk daleko od své branky.

54:35

Hosté teď odehráli dobré střídání, které strávili před Lašákem.

53:40

Košečkin je teď v ohni střel. Domácí se snaží vyrovnat.

52:36

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Mluvil jsem o dobré obraně hostí a hráči Amuru se ihned prosadili. Slabší chvilku si totiž vybral jinak výborný Košečkin, kterého překonal MIKA PYÖRÄLÄ střelou z poměrně těžkého úhlu. Asistence: Juha-Pekka Hytönen, Jakub Petružálek.

52:19

Domácí se teď nemohou dostat do střeleckých pozic. Čerepovec výborně brání.

51:29

Litovčenko tvrdě sražen hostujícím obráncem. Nepíská se.

1:3

Branky a nahrávky: 53. Pyörälä (Hytönen, Petružálek) - 5. Kazionov (Šipačjov, Jemelejev ), 38. Šipačjov (Bergfors, Ketov), 41. Šipačjov

Amur Chabarovsk: Lašák (Berestněv) - Loginov, Osipov, Ožiganov, Piganovič, Pěretjagin, Bilatov - Hytönen, Pyörälä, Petružálek - Buturlin, Nikulin, Tarasov - Korotkov, Junkov, Kosourov - Beljajev, Lugin, Litovčenko - Stoljarenko.

Severstal Čerepovec: Košečkin (Grigorjev) - Čáslava, Rjazancev, Andersen, Laakso, Jegoršev, Stasenko, Popov - Bergfors, Ketov, Šipačjov - Berdnikov, Lehtonen, Stoljarov - Kazionov, Bučněvič, Jemelejev - Gimbatov, Mons, Dedunov - Zemčenko.

Rozhodčí: Gofman, Zacharov - Birin, Morozov