Erste Bank Young Stars League

EC Villach SV – HC LERAM Orli Znojmo

9:4

konec (3:1, 4:2, 2:1)

22.09.2012, 14:40 • Stadthalle Villach • Info o důležitých událostech (Vojta Pojer (@VojtaPojer))

Je rozhodnuto. Vítězem dnešního utkání se stal Villach, který přestřílel Znojmo v poměru 9:4. Střely na branku po všech třetinách v poměru 39:27 mluví za své. Ještě jednou se omlouvám za technické problémy, které nastávaly v průběhu celého online přenosu. Přeji příjemný zbytek odpoledne a brzy napočtenou. (17:08:12)

60:00

57:39

Vyloučen Jiří Tichý (ZNO) - dvě minuty za faul kolenem plus deset minut za nesportovní chování.

58:22

Villach právě vstřelil branku!
Tak už je rozhodnuto. ALEXANDER RAUCHENWALD zajišťuje svému týmu vítezství. Asistence: Daniel Ban.

56:28

SEBASTIAN HÖFFERING zvyšuje náskok domácích na čtyři branky. O vítězi je už asi rozhodnuto. Asistence: Noel Brunner.

54:55

Vyloučen Herzog (VIL) - dvou plus desetiminutový trest za nesportovní chování.

51:39

Spolu s ním je vyloučen Michal Telesz (ZNO), také 2+2 minuty za hrubost.

51:39

Vyloučen Heinricher (VIL) - 2+2 minuty za hrubost.

50:42

Orli v plném počtu.

48:42

Vyloučen Theimer (ZNO) - dvě minuty za napadení.

46:02

Orli právě vstřelili branku!
Střelcem čtvrtého gólu Znojma je Jan Müller, který se trefil ve vlastním oslabení. Znojmu chybí ještě tři branky na vyrovnání.

46:48

Znojmo v plném počtu.

44:48

Orli naopak nabídli soupeři přesilovku, vyloučen Cerovečki (ZNO) - dvě minuty za faul kolenem.

42:59

Znojmo přesilovku nevyužilo, domácí v plném počtu.

40:59

Vyloučen Kromp (VIL) - dvě minuty za podražení.

40:01

Střely na branku po druhé třetině: 9:12 Orli ve druhé třetině čtyřikrát inkasovali a vystřídali brankáře. Pokud hosté dramaticky nezmění svoji taktiku, je o vítězi jasno.

40:00

9:4

Branky a nahrávky: 1. Brunner (Herzog, Schulderbacher), 6. Alagic (Leiler), 10. Kravanja (Kronig), 25. Rauchenwald (Krumpl, Kronig), 31. Brunner (Kravanja), 31. Brunner (Kreuter), 32. Gelfanov (Alagic), 57. Höffering (Brunner), 59. Rauchenwald (Ban) - 17. Pelikán (Tichý), 21. Fusek (Cerovečki, Telesz), 35. Fusek (Telesz), 47. Müller

EC Villach SV: Schulderbach (Stroj) - Stichauner, Ratz, Ofner, Staudacher, Kronig, Kreuter, Heinricher - Brunner, Herzog, Kravanja - Krumpl, Rauchenwald, Ban - Leiler, Alagic, Gelfanov - Kromp, Höffering, Brunner.

HC LERAM Orli Znojmo: Novotný (Helešic) - Theimer, Odehnal, Hobza, Tichý, Michalica, Bukáček, Koňařík - Telesz, Cerovečki, Fusek - Müller, Nahodil, Pelikán - Schejbal, Horák, Kacetl - Holub, Vald.