4:2

konec (2:0, 1:2, 1:0)

22.09.2012, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Unibet.com: 1.77 4.5 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Draci si do tabulky připisují tři body, když nakonec vítězí poměrem 4:2. Já se s vámi loučím a zase někdy u dalšího online přenosu. Nashledanou. (19:21:51)

60:00

59:38

Musel by se ale asi stát velký zázrak, aby hostující celek ještě dohnal dvoubrankovou ztrátu za dvaadvacet vteřin.

59:38

Oddechový čas pro hosty.

59:38

Hosté ještě hrají s prázdnou brankou, tu teď netrefil Michal Hlinka a je mu tak odpískáno zakázané uvolnění.

59:29

Ještě odpískán ofsajd Medvědů, už se toho nejspíše moc nestane.

59:17

Oddechový čas pro domácí.

59:17

Draci právě vstřelili branku!
Zajímavá situace! Draci si právě nejspíše pojistili tři body, ale hodně podivný gól. JAKUB HULVA střílel na branku Berouna zrovna ve chvíli, kdy hostující gólman odjížděl na střídačku. Ten už se jen stihnul natáhnout na led. Proti Hulvově pokusu byl bezmocný. Bez asistence. 4:2.

58:33

Draci drží v klidu kotouč ve své útočné třetině a nikam nespěchají, spíše očividně šetří čas.

58:30

Nepříjemná situace pro hosty. Minutu a půl před koncem jsou vyloučeni, čímž nejspíše ztrácí své největší poslendí šance. Na dvě minuty za napadení si jde sednout Tomáš Doležal.

58:22

Hraje se nyní převážně v útočném pásmu Salithu.

57:55

Spěchat do útoku ale naopak musí Beroun. To se mu ale zatím vůbec nedaří.

55:21

Michal Hlinka teď na modré čáře počkal s přechodem do útočného pásma, v klidu čeká na volné spoluhráče.

56:46

Zdá se, že Šumperk začíná o něco více odhazovat kotouče od branky a více bránit než útočit.

56:21

Jenže Beroun rozehrává špatně a je mu odpískán icing.

56:10

Aleš Staněk nahodil kotouč za branku Kůdely, ten tam však už pohotově čekal a následně rozehrál na své spoluhráče směrem na druhou stranu hrací plochy.

55:51

Střela Aleše Padělka nedělala domácímu gólmanovi problém. Ten ji pohotově pokryl betony.

55:31

Šumperští teď dlouho váhali s rozehrávkou v obranném pásmu, nakonec se jim to nemuselo vyplatit.

54:52

Beroun už hraje v plném počtu, nejspíše budeme sledovat dramatický závěr utkání.

4:2

Branky a nahrávky: 9. Pastor (Brunec), 13. Vrána (Červenka, Kindl), 40. Sedlák (Hlinka, Hulva), 60. Hulva - 25. Doležal (Padělek), 30. Padělek (Vostřák, Nedvěd)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík, Gewiese, Sedlák, Pastor, Suchý, Vrána, Novotný - Staněk, Vrdlovec, Plášek - Brunec, Hulva, Hlinka - Haas, Kindl, Červenka - Cink, Skoumal, Blinka - od 10. minuty Stoklasa

Medvědi Beroun 1933: Kůdela (DiRienzo) - Vítek, Karpov, Kubeš, Jebavý, Ruprecht, Plaščák, Vostřák, Videlka, Doležal, Šulc, Trojan, Nedvěd, Hošťálek, Milfait, Malý, Meidl, Hertl, Klhůfek, Padělek

Rozhodčí: Jeřábek - Jureček, Rychlý

Diváci: 1200 (neof. údaj)