22.09.2012, 18:00 • Tomáš Bečka (@Tomik20)

Konec zápasu. (20:23:10)
Vajgar nakonec uzmul druhý bod v samostatných nájezdech. Tímto se s vámi loučím z pelhřimovského zimního stadionu. Tomáš Bečka.

65:00

Vajgar právě vstřelil branku!
Jako poslední se rozjel ROBERT PROCHÁZKA a podobně jako Kupec poslal puk pod vyrážečku pelhřimovskému gólmanovi.
Na druhé straně neúspěšně zakončil Martin Hadrava.
Kupec rozvážnou jízdou překonal Čekala střelou nad ledem.
Další jel Bezděk, ale ani on neměl štěstí.
A nedal. Pokusil se puk procpat mezi betony, ovšem Čekal všas přiklekl.
Jako první se rozjíždí hráč Vajgaru, jmenovitě Martin Mařík.
Vše je již nachystáno k samostatným nájezdům.
Vítěze tohoto utkání určí až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:35

Bezděk s Plachým si vytvořili v útočném pásmu tlak, který Vajgar řeší zakázaným uvolněním.

64:00

Skokan z levé strany prověřil Čekala, který pohledným semaforem schoval puk do lapačky.

62:35

Zelený vyslal od modré tvrdou ránu, kterou Kubeš vyrazil do rohu. Kubát však poslal puk znovu do ohně, který včas uhasila hradecká obrana.

60:01

Začíná prodloužení.
Protože po šedesáti minutách skončil stav nerozhodně 2:2, následuje krátká přestávka a poté pětiminutové prodloužení.

60:00

59:10

Procházka vyslal pumelici z levé strany. Ovšem mezi tři tyče nemířila.

57:58

Bezděk s Teclem jeli dva na jednoho obránce, pelhřimovský kapitán ovšem ideálně nezpracoval přihrávku, takže z šance pro Pelhřimovské nic nebylo.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Plachý (Tecl, Zelený), 50. Tecl (Plachý) - 36. Skokan (Tupý, Mařík), 54. Tupý (Mazanec), 65. Procházka

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal - Zelený, Rašner, Tobola, Adam, Beneš, Kasalý, Veselý, Z. Jelínek, Martínek - Tecl, Plachý, Hrbatý - Kubát, Bezděk, Marek Hadrava - Votápek, Martin Hadrava, Martin Jelínek - Barták

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš - Porcházka, Maryška, Ištvánik, Tupý, Chmel, Tržil, Kohút, Mazanec, Mařík, Skokan, Kocar, Kupec, Dvořák, Horváth, Záhora, Tomšík, Turek, Trummer

Rozhodčí: Pokorný - Kotík, Zídek