9:0

konec (3:0, 3:0, 2:0, 1:0)

13.08.2016, 01:30 • Olympic Hockey Centre • Skupina A • David Soumar

To je z dnešního duelu vše. Hezkou sobotu a znovu na shledanou. (03:08:06)
Je dobojováno. Poslední duel programu pozemního hokeje se odehrál přesně dle papírových předpokladů. Na turnaji nevýrazná Brazílie schytala další debakl a s turnajem se loučí prohrou 0:9. Zato Austrálie může hrdě vykročit do čtvrtfinálových bojů.

60:00

59:40

Ještě jednu střelu si dokázal připsat Govers. Střelec poslední branky však jen umožnil Faustinovi připsat si další zákrok.

58:20

Austrálie právě vstřelila branku!
Přesné zakončení po trestném rohu vytáhl až BLAKE GOVERS. Brankář na jeho přesné zakončení vůbec nedosáhl.

58:20

Oba borci museli bránit jen roh soupeře. Za Austrálii výhodnou situaci rozehrál a zakončil Ciriello. Brankář připraven.

58:00

V poslední čtvrtině zbývá odehrát poslední dvě minuty. Ty Brazílie zahajuje s hráči ze střídačky. Co vymyslí Imer a Juri van der Heijden?

55:37

Přece jen. Alespoň střela. Paixao dokázal vůbec poprvé prověřit brankáře Chartera. Ten ale v průběhu zápasu nestihl vychladnout a první ránu soupeře pohotově vyrazil.

54:21

Dawson měl na své holi další branku. Uzmul si totiž zakončení trestného rohu. Přidělal však pouze práci Brazilci v brance.

53:01

Sedm minut do konce zápasu. Vyrovnání už se očekávat nedá, dočká se však Brazílie alespoň čestného zásahu či nebezpečné akce?

49:45

Jedno je jisté. Brazilský brankář si velice slušně zachytá. Jeho pozornost prověřil Whetton, Australan nesupěl.

49:09

Zajímavě se pro Austrálii jevila akce zahrávaná po trestném rohu. Zakončení na sebe vzal Criello, jehož rána byla sice přesná, ne však dost prudká na to, aby Faustina překonala.

49:07

Oba týmy sice střídají a posílají do hry odpočaté borce, je už však jasné, kdo z tohoto duelu bude brát body.

46:36

Jako na střelnici si musí připadat brazilský gólman. Dwyer na něj vyslal další míček. Domácí brankář pozorný.

45:27

Na Faustinovi si vylámal zuby i Govers, který zakončoval akci po trestném rohu.

45:17

Hned po startu periody je to znovu útok Austrálie. Deavin mířil hned na ranku, úspěch však neslavil.

45:01

Začala poslední čtvrtina.
Dvě branky byly k vidění ve druhé čtvrtině. Austrálie už je jasným vítězem utkání. Brazílie může svého soupeře v následujících patnácti minutách alespoň potrápit.