3:10
konec (0:2, 2:4, 1:4) Stav série: 0:2
16.03.2024, 17:30 • Čtvrtfinále • Helena Hegeďová
Tipsport: 5.47 5.04 1.32 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.47 - 5.04 - 1.32
HC North Wings Ústí nad Labem – ČVUT Engineers Prague
3:10
konec (0:2, 2:4, 1:4) Stav série: 0:2
Branky a nahrávky: 27. Macel (Tot, Werner), 28. Svoboda (Macel, Jindra), 53. Macel (Svoboda, Jindra) – 9. Vobořil (Šonský), 14. Routa (Januška), 25. Vaňous (Gonda), 33. Hynek (Svach), 33. Kučera (Vobořil, Januška), 35. Šonský (Březina, Kubata), 41. Matějka (Vaňous), 53. Najman (Vaňous, Matějka), 57. Šonský, 59. Januška (Routa, Kučera)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC North Wings Ústí nad Labem:
Blažek (Kožnar) – Petržílka (A), Werner, Miškovič, Šubrt, P. Jarý (A), Štěpánek – Janoušek (C), Gottfried, Vrba, Jindra, Macel, Martínek, Svoboda,T. Jarý, Tot.
Náhradníci:
Trenér: Martin Štěpánek
ČVUT Engineers Prague:
Mann (Pulda) – Kubata, Raiterman (A), Vobořil (C), Svach, Gonda, Skorčík, Staněk – Holanik, Hynek, Březina, Hasil, Januška, Šonský, Routa (A), Kučera, Dohnal, Najman, Matějka, Vaňous, Kleveta.
Náhradníci:
Trenér: Daniel Fuks
Rozhodčí: Domský – Kurtin, Beneš
Diváci:
1. třetina | ||||
02:58 | ENG | 2 | Vobořil, hrubost | |
04:08 | ENG | 2 | Skorčík, podrážení | |
08:07 | ENG | 0:1 | Vobořil (Šonský) | |
13:14 | ENG | 0:2 | Routa (Januška) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:32 | ENG | 0:3 | Vaňous (Gonda) | |
26:45 | NWU | 1:3 | Macel (Tot, Werner) | |
27:19 | NWU | 2:3 | Svoboda (Macel, Jindra) | |
31:04 | NWU | 2 | Werner, napadení | |
ENG | 2 | Holanik, nesportovní chování | ||
32:39 | ENG | 2:4 | Hynek (Svach) | |
32:53 | NWU | 2 | T. Jarý, vražení na hrazení | |
32:58 | ENG | 2:5 | Kučera (Vobořil, Januška) | |
32:58 | NWU | -Blažek +Kožnar (Střídání) | ||
34:31 | ENG | 2:6 | Šonský (Březina, Kubata) | |
37:13 | ENG | 2 | Najman, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:54 | ENG | 2:7 | Matějka (Vaňous) | |
42:08 | ENG | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kleveta | |
46:03 | ENG | 2 | Najman, držení | |
52:08 | ENG | 2:8 | Najman (Vaňous, Matějka) | |
52:58 | NWU | 3:8 | Macel (Svoboda, Jindra) | |
55:23 | ENG | 2 | Routa, vysoká hůl | |
56:45 | ENG | 3:9 | Šonský | |
58:16 | ENG | 3:10 | Januška (Routa, Kučera) | |
Konec |
Vyškov – Kopřivnice • po prodl. 15:00 3:2
Příbram – Vrchlabí 17:00 8:4
Havířov – Žďár n/S • kontumace 17:00 5:0
SHKM Hodonín – Nový Jičín • po prodl. 17:00 2:3
Opava – Havlíčkův Brod 17:00 1:2
Chomutov – Kobra 17:30 4:0
Vel. Meziříčí – Řisuty 17:30 2:6
Tábor – Benátky n/J 18:00 7:1
Letňany – Děčín 18:30 3:4
55:23
Routa – 2 min., vysoká hůl.
46:03
Najman – 2 min., držení.
42:08
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kleveta.
37:13
Najman – 2 min., sekání.
32:53
T. Jarý – 2 min., vražení na hrazení.
31:04
Vyloučení v týmu HC North Wings Ústí nad Labem:
Werner – 2 min., napadení.
Vyloučení v týmu ČVUT Engineers Prague:
Holanik – 2 min., nesportovní chování.
04:08
Skorčík – 2 min., podrážení.
02:58
Vobořil – 2 min., hrubost.