3:2
po prodl. (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0) Stav série: 3:0
16.03.2024, 15:00 • Vyškov, Zimní stadion • Osmifinále • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.12 8.1 8.65 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.12 - 8.1 - 8.65
Hokej Vyškov – HC ISMM Kopřivnice
3:2
po prodl. (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0) Stav série: 3:0
Branky a nahrávky: 8. Krejčiřík, 16. Studený (Krejčiřík, Hohl), 79. Lehečka (Komínek) – 46. Suchý (Pindel, Pargač), 55. Suchý (Pargač)
Karty:
Neproměněná penalta:
Hokej Vyškov:
Synek (Šarman) – Hefka, Dluhoš, Studený, Holemý, Mikulík, Hohl, Žižka (C) – Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – Popelka, Kořenek, Lehečka (A) – J. Štefka, D. Štefka, Komínek (A).
Náhradníci:
Trenér: Michal Konečný
HC ISMM Kopřivnice:
Baldik (Kubáň) – Petrek, Marek, Hlaváč, R. Bartošák, Hrůzek, Fojtík, Kelnar, P. Zeman – J. Mach (C), Pindel, Brodek – Pargač, O. Sluštík (A), Suchý (A) – Pastor, Indrst, Kubík.
Náhradníci:
Trenér: Marcel Kuděla
Rozhodčí: Škach, Maršálek – Kučera, Peluha
Diváci: 251
1. třetina | ||||
07:29 | HVY | 1:0 | Krejčiřík | |
11:30 | KOP | 2 | Hrůzek, zdržování hry / padnutí na puk | |
15:37 | HVY | 2:0 | Studený (Krejčiřík, Hohl) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:32 | HVY | TS | Holemý, vysoká hůl | |
24:32 | HVY | 2 | Holemý, vysoká hůl | |
25:36 | KOP | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká P. Zeman | |
29:07 | HVY | 2 | Studený, podrážení | |
29:17 | KOP | 2 | O. Sluštík, podrážení | |
33:17 | HVY | 2 | Janeček, vysoká hůl | |
39:51 | KOP | 2 | Pargač, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:15 | HVY | 2 | Hefka, podrážení | |
44:04 | HVY | 2 | Krejčiřík, nedovolený zásah do hlavy nebo krku | |
45:14 | KOP | 2:1 | Suchý (Pindel, Pargač) | |
50:33 | KOP | 2 | Suchý, nesportovní chování | |
54:40 | KOP | 2:2 | Suchý (Pargač) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
78:10 | HVY | 3:2 | Lehečka (Komínek) | |
po prodl. |
Vyškov – Kopřivnice • po prodl. 15:00 3:2
Příbram – Vrchlabí 17:00 8:4
Havířov – Žďár n/S • kontumace 17:00 5:0
SHKM Hodonín – Nový Jičín • po prodl. 17:00 2:3
Opava – Havlíčkův Brod 17:00 1:2
Chomutov – Kobra 17:30 4:0
Vel. Meziříčí – Řisuty 17:30 2:6
Tábor – Benátky n/J 18:00 7:1
Letňany – Děčín 18:30 3:4
78:10
Je hotovo. V závěru dvacetiminutového prodloužení rozhoduje zápas JAKUB LEHEČKA a na ledě Vyškova propukla radost. Domácí totiž postupují do další fáze vyřazovacích bojů v nejkratším možném termínu – 3:2. Asistence: Tomáš Komínek.
78:00
75:30
74:10
70:55
70:09
69:55
69:03
68:25
67:36
66:53
66:14
65:11
64:11
63:10
62:08
61:25