po prodl. (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0) Stav série: 3:0

16.03.2024, 15:00 • Vyškov, Zimní stadion • Osmifinále • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.12 8.1 8.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (18:15:36)

78:10

Vyškov právě vstřelil branku!
Je hotovo. V závěru dvacetiminutového prodloužení rozhoduje zápas JAKUB LEHEČKA a na ledě Vyškova propukla radost. Domácí totiž postupují do další fáze vyřazovacích bojů v nejkratším možném termínu – 3:2. Asistence: Tomáš Komínek.

78:00

Hrají se poslední dvě minuty prodloužení.

75:30

Hosté se pokoušeli o zakončení, ale to končí mimo tři tyče.

74:10

Stále se hraje dál a blíží se pomalu finiš prodloužení. Dokáže někdo rozhodnout nebo se dočkáme nájezdů?

70:55

Dominick Vašíček držel puk na své holi, byl sice tísněn obranou soupeře, ale nakonec ho nahodil do prostoru mezi kruhy, kde však nebyl nikdo, kdo by zakončil.

70:09

Tomáš Komínek se řítil úplně sám na Baldika, poté se ocitl tváří v tvář hostujícímu brankáři, který ale jeho nebezpečnou střelu chytá!

69:55

Blíží se polovina nastavené hrací doby a stále není rozhodnuto. Ještě to asi bude pořádná bitva.

69:03

Mezi kruhy zakončil Matěj Sebera a do zákroku šel opět Jan Baldik a hra je zastavena. Buly po jeho pravé ruce.

68:25

Vyškovští získali puk na svou stranu a z vlastního obranného pásma se derou do další útočné akce.

67:36

Tomáš Komínek se dral za pukem do útočné třetiny, ale v cestě mu stál jeden z beků Kopřivnice, který ho v jeho rozletu zastavil.

66:53

Hosté jen nahodili puk do útočného pásma a rychle šli střídat.

66:14

Další zákrok hostujícího brankáře, který kryje další pokus domácích a hra je přerušena.

65:11

Jakub Lehečka na levé straně pohotově zakončil a jeho tvrdou ránu kryje v pokleku Jan Baldik!

64:11

Vlastimil Hefka se protlačil do prostoru mezi kruhy, kde vystřelil, byla ale tísněn obranou Kopřivnice a ta získává puk zase na svou stranu.

63:10

Adam Studený spěchal za pukem do vlastní obranné třetiny, poté ho dostal na hokejky vyškovských útočníků, ale ti se do ohrožení hostující klece nakonec vůbec nedostali.

62:08

Opačným směrem se vydali hosté, jejich akce v pásmu Vyškova ale měla pouze a jen jepičí život.

61:25

Michal Janeček zabrzdil u modré čáry, poté se dostal do pásma a z hrany levého kruhu vystřelil, ale jen do připraveného Baldika.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Krejčiřík, 16. Studený (Krejčiřík, Hohl), 79. Lehečka (Komínek) – 46. Suchý (Pindel, Pargač), 55. Suchý (Pargač)

Hokej Vyškov: Synek (Šarman) – Hefka, Dluhoš, Studený, Holemý, Mikulík, Hohl, Žižka (C) – Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – Popelka, Kořenek, Lehečka (A) – J. Štefka, D. Štefka, Komínek (A).
Trenér: Michal Konečný

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Petrek, Marek, Hlaváč, R. Bartošák, Hrůzek, Fojtík, Kelnar, P. Zeman – J. Mach (C), Pindel, Brodek – Pargač, O. Sluštík (A), Suchý (A) – Pastor, Indrst, Kubík.
Trenér: Marcel Kuděla

Rozhodčí: Škach, Maršálek – Kučera, Peluha