4:1

konec (0:0, 2:0, 2:1) Stav série: 3:2

16.03.2024, 17:00 • Litoměřice, Kalich Arena • Čtvrtfinále • Filip Hulín

Tipsport: 2.15 4.02 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odsud z Kalich Areny je to vše a u semifinálových zápasů na shledanou. (19:33:36)
Je konec! Stadion poprvé v historii postupuje do semifinále ve kterém se utká se Zlínem. Kališníci položili základ výhry ve druhé třetině, kterou ovládli 2:0. Třebíč sice měla ve třetí třetině velký tlak, ale všechny šance ztroskotali na skvěle chytajícím Oldřichu Cichoňovi.

59:42

Stadion vyhazuje do středního pásma.

59:13

Cichoň zapisuje další zákrok a Kalich Arena je na nohou!

58:17

58:17 Riku SIHVONEN - 4:1

58:17 5/6

Litoměřice právě vstřelily branku! Stadion je velmi blízko postupu do semifinále! RIKU SIHVONEN vystřelil ze středního pásma a puk skončil v prázdné brance. Asistence: Vítek Benda a Markus Korkiakoski.
Sihvonen R., Ton P., Benda V., Husák P., Korkiakoski M.
Svoboda Matě., Dočekal M., Bittner L., Ferda R., Furch M., Baláž O.

57:47

Dočekalova teč z hranice brankoviště prolétla těsně vedle!

57:14

Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Cichoně.

56:34

56:34 Miha ŠTEBIH - 3:1

56:34 6/5

Horácká Slavia právě vstřelila branku! Třebíč snižuje na rozdíl dvou branek! Vodný našel po vhazování MIHU ŠTEBIHA, jehož střela z vrcholu levého kruhu prošla Cichoňovi mezi betony. Asistence: Michal Vodný.
Bořuta A., Štebih M., Vodný M., Dočekal M., Ferda R., Bittner L.
Sihvonen R., Korkiakoski M., Plos L., Tůma J., Jebavý J.

56:26

Balážovu střelu ukryl Cichoň ve své výstroji.

55:55

Plos poslal puk na odkrytou branku, ale střela byla zblokovaná a prolétla těsně vedle.

55:48

Mičán je na střídačce a Třebíč to zkouší v šesti!

55:48

Nahození Štebiha od modré Cichoň vyrazil do ochranné sítě. Oddechový čas pro Třebíč.

54:51

Další domácí vyhození do středního pásma. Domácí pětky rychle střídají.

54:08

Za nahozením se rozjel Michálek, avšak Cichoň byl včas u puku a ukryl ho pod sebou.

53:57

Domácí se nyní už pouze brání a vyhazují puky do středního pásma.

53:15

Hity Krutila a Žmoly náležitě ocenili domácí fanoušci. Následuje komerční přestávka.

4:1

Branky a nahrávky: 22. Krutil (Pavlák, M. Vitouch), 27. Korkiakoski (Jebavý, Ton), 46. P. Svoboda (Kuťák), 59. Sihvonen (Benda, Korkiakoski) – 57. Štebih (Dočekal, Vodný)

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Jebavý (C), Tůma, Pavlák, Krutil, Husák (A), Černohorský, Benda – Ton, Kuťák, P. Svoboda – Plos, Korkiakoski, Sihvonen – Žmola, M. Vitouch, Costa – Tomek, Hrabík, Cikhart.
Trenér: Miroslav Přerost

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Bořuta, Baláž, Štebih, Vodička, Poizl, Furch – Dočekal (A), Bittner (C), Psota – Vodný, Michálek, Ferda (A) – Maty. Svoboda, Malý, Ondráček – Matě. Svoboda, Kučera, Michalčuk – Frömel.
Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Horák, Kubičík – Jindra, Malý