2:1

po prodl. (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 2:0

16.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Prešov • Čtvrtfinále • Ivan Harčár sk

Tipsport: 1.24 6.32 8.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Prešovská domáca misia je splnená. Šarišania majú vedenie 2:0 na zápasy, no dnes sa na neho poriadne nadreli. Po dvojdňovej prestávke bude pokračovať séria v Bratislave počas nasledujúceho pracovného týždňa. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:19:02)

63:23

Tím Prešov práve strelil gól! Stret dvoch generácií rozhodol. Bohunický nestačil na o trinásť rokov mladšieho VLADISLAVA LEŠČENKA, ktorý neuveriteľným spôsobom zrýchlil a zavesil puk do pravého horného rohu. Bez asistencie.

61:54

Lukáš Lipiansky bol vystavený problémom, do ktorých ho dostal aktívny Chalupa. Bratislavský center druhého útoku nevedel vyjsť spoza bránky.

61:23

Ožvald prišiel s pukom do obranného pásma a na diaľku vyslal signál lavičke, že chce ísť striedať.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Predĺženie sa začne o 20:12.
Výkon Modrých Krídel jednoznačne zvýraznil Martin Haronik a jeho výkon. Vďaka nemu hostia živia nádej na prekvapenie v tejto sérii. Nasleduje 10 minútové predĺženie vo formáte 3 proti 3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:13

Jakub Nemec zakončil od modrej čiary do tyčky!

58:50

Modré Krídla Slovan hrajú s piatimi hráčmi.

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:50

Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Lipiansky – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

56:48

Sigarev skúšal sklepnúť Knižkovu strelu z uhla, ale bratislavský brankár bol o sekundu rýchlejší.

56:27

Prerušená hra. To vítajú predovšetkým hostia z hlavného mesta.

54:34

Haronik nepustí Šarišanov vôbec do prvého vedenia ani teraz. Priamu strelu od modrej čiary stiahol k sebe. Kohútovi tak nedal šancu na dorážku.

53:56

Prešov potrebuje osviežiť. Hráči nevedia nájsť správny recept na vytvorenie vyložených príležitostí, pomocnú ruku podáva hľadisko hlasným skandovaním.

53:13

Toma mohol byť trošku trpezlivý, ale hlavne pozorný. Čiarový rozhodca meter od neho avizoval postavenie mimo hry, no hral ďalej.

2:1

Branky a nahrávky: 31. Mihalik (Glazkov), 64. Leščenko – 26. Ožvald (Demo)

HC Prešov: Ovečka – Jerofejevs, Semaňák, Glazkov, Mihalik, J. Nemec, Knižka, Pulščák – Leščenko, D. Kohút, S. Hrabčák – Ďaloga, Vrábeľ, Sigarev – Chalupa, Toma, Lačný – T. Klíma, Ščurko, Poliaček – K. Jendroľ.
Trenér: Tibor Tartaľ.

Modré Krídla Slovan: Haronik – Bohunický, Královič, Demo, Krakovský, Myšiak, Vidovič – S. Petráš, R. Petráš, Klučiar – Ožvald, Lipiansky, Jasenec – L. Jendek, Trubač, Mamonov – Olos, Volkov.
Trenér: Ján Lipiansky.

Rozhodčí: Kalina, D. Lesay – Riš, Nosek.

49:03 PEN 2 Ďaloga, hákování
56:50 MKD 2 Lipiansky, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu