1:10
konec (0:4, 1:5, 0:1)
16.03.2024, 15:00 • Gorodskoj Katok, Biškek • 5. kolo • Šimon Kuběna
Tipsport: 7.2 7.24 1.17 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.2 - 7.24 - 1.17
Jihoafrická republika – Kyrgyzstán
1:10
konec (0:4, 1:5, 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Magmoed (Giot, Carelse) – 3. Egorov (Tonkikh), 6. Seifulov (Isamatov, Abdyarev), 9. Kudashev (Chuvalov, Nosov), 18. Sapitov (Ismanov, Mirbekov), 31. Seifulov (Abdyarev), 34. Chuvalov (Egorov), 35. Titov (Abdyarev, Seifulov), 38. Chuvalov (Tonkikh, Egorov), 40. Chuvalov (Egorov), 47. Titov (Seifulov, Mirbekov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Jihoafrická republika:
Boyd (Muller) – Magmoed, Saaiman, Valadas (A), Carelse, Samaai – van der Merwe, Venter, Kluyts, Krotz, Bremner – Birrell, Chueu, Compton, Giot, van Doesburgh – Mlangeni, Obery, Phakathi
Náhradníci:
Trenér: Bjorn Kinding
Kyrgyzstán:
Maraimberov (Petrov) – Leshchenko, Egorov, Chuvalov, Tonikikh, Nosov – Kudashev (A), Isamatov, Titov, Abdyraev, Seifulov – Kachkynbekov, Fitisenko, Sapitov, Ismanov, Mirbekov – Maksatbekov, Bekmuratov
Náhradníci:
Trenér: Mikhail Chekanov
Rozhodčí: GAL David – KUCHAVA Tornike, YANG Chang-Lin
Diváci:
1. třetina | ||||
02:36 | KGZ | 0:1 | Egorov (Tonkikh) | |
03:50 | RSA | 2 | Merwe, podrážení | |
05:07 | KGZ | 0:2 | Seifulov (Isamatov, Abdyarev) | |
08:24 | KGZ | 0:3 | Kudashev (Chuvalov, Nosov) | |
12:39 | KGZ | 2 | Nosov, krosček | |
18:00 | KGZ | 0:4 | Sapitov (Ismanov, Mirbekov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:52 | KGZ | 2 | Maksatbekov, hákování | |
30:02 | RSA | 1:4 | Magmoed (Giot, Carelse) | |
30:29 | KGZ | 1:5 | Seifulov (Abdyarev) | |
33:04 | KGZ | 1:6 | Chuvalov (Egorov) | |
34:44 | KGZ | 1:7 | Titov (Abdyarev, Seifulov) | |
37:35 | KGZ | 1:8 | Chuvalov (Tonkikh, Egorov) | |
39:15 | RSA | 2 | Krotz, sekání | |
39:54 | KGZ | 1:9 | Chuvalov (Egorov) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:55 | KGZ | 1:10 | Titov (Seifulov, Mirbekov) | |
55:45 | RSA | 2 | Doesburgh, vysoká hůl | |
Konec |
Vyškov – Kopřivnice • po prodl. 15:00 3:2
Příbram – Vrchlabí 17:00 8:4
Havířov – Žďár n/S • kontumace 17:00 5:0
SHKM Hodonín – Nový Jičín • po prodl. 17:00 2:3
Opava – Havlíčkův Brod 17:00 1:2
Chomutov – Kobra 17:30 4:0
Vel. Meziříčí – Řisuty 17:30 2:6
Tábor – Benátky n/J 18:00 7:1
Letňany – Děčín 18:30 3:4
59:53
59:00
57:45
57:23
56:33
55:45
van Doesburgh – 2 min., vysoká hůl.
55:17
54:10
53:43
52:19
50:56
50:01
49:03
48:22