konec (2:1, 2:1, 0:1)

14.02.2024, 18:00 • RT Torax Aréna, Ostrava. • 47. kolo • Matěj Kotala

Tipsport: 1.6 4.7 4.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:27

Poruba si zahraje přesilovku proti třem. Trest obdržel Vomáčka, který posunul bránu a dává tak šanci domácím na zvýšení náskoku. Trest odpyký Rouha.

54:46

Na zemi zůstali ležet dva hráči Poruby. Jmenovitě jsou jimi Klimíček, který schytal zákrok do hlavy. Druhým hráčem je Střondala, který byl tvrdě přišpendlen k mantinelu. Hřiště tak opouští Nedbal, který dostal trest na 5 minut s osobním trestem do konce utkání. Trest odpyká Zeman.

53:14

53:14 Daniel RÁKOS - 4:3

53:14 5/5

Pardubice B právě vstřelily branku!
Skóre ve třetí třetině otevírá dnes svým druhým gólem DANIEL RÁKOS. Kotouč, který letěl od modré čáry se zasekl právě u zkušeného forvarda, který už před sebou měl prázdnou bránu. Asistence: Tomáš Zeman, Michal Hrádek.
Rákos D., Zeman T., Hrádek M., Pochobradský M., Herčík D.
Mrázek P., Lednický V., Krenželok L., Voráček T., Doudera L.

50:23

Razgals zbytečně připravil své spoluhráče o přesilovku. Ve středu pásma totiž rozsekl hůl jednomu z hostů a odpyká si tak dvě minuty.

49:25

Právě Pochobradský si odpyká dvouminutový trest za krosček, kterým poslal k zemi Lednického.

47:32

Hrníčko s Douderou si sice půjdou sednout za katr, kvůli hrubosti, avšak se bude pokračovat ve steném počtu.

46:06

Domácí Vachovec si usedne za katr. Vloučen byl za nedovolené bránění proti Zdráhalovi.

39:51

39:51 Vít CHRISTOV - 4:2

39:51 5/5

Poruba právě vstřelila branku!
Nádherný gól mohli vidět fanoušci v RT Torax Aréně. Skvělý lob Střondaly z vlastního pásma doskákal až k VÍTU CHRISTOVOVI, který se natlačil před Zdráhala a dokázal skórovat. Asistence: Vojtěch Střondala, Justin Lemcke.
Christov V., Střondala V., Lemcke J., Tvrdoň M., Sedlák A.
Lichtag J., Zdráhal J., Žálčík L., Mikyska J., Tvrdík V.

35:04

Klimíček sekl jednoho ze soupeřů a Pardubice po využité přesilovce dostávají možnost další.

33:08

33:08 Daniel HERČÍK - 3:2

33:08 5/4

Východočeši opět snižují na rozdíl jedině branky. DANIEL HERČÍK vyslal střelu od modré čáry, která proletěla až za záda Dolejše a ten s pukem nemohl nic dělat. Asistence: Daniel Rákos.
Herčík D., Rákos D., Urban T., Žálčík L., Pochobradský M.
Voráček T., Stehlík J., Krenželok L., Christov V.

31:52

Pardubice si taktéž zahrají druhou přesilovku. Za katr již usedl Michal Gutwald, který si přidržel svého soupeře.

29:18

29:18 Daniel KLÍMEK - 3:1

29:18 5/5

Nádherná přihrávka Razgalse přes celé pásmo na DANIELA KLIMKA znamená návrat dvougólového vedení. Druhý zmiňovaný hráč už neměl moc problému Vomáčku překonat a posílá Ostravany do vedení 3:1. Asistence: Frenks Razgals, Jiří Klimíček.
Klímek D., Razgals F., Klimíček J., Stehlík J., Honejsek A.
Kubíček M., Hrníčko D., Lichtag J., Hrádek M., Kaut T.

20:21

Ihned po začátku třetiny musel hlavní sudí zvednout svou pravačku. Provinil se totiž opět Zdráhal, který tentokrát kročekoval Christova.

19:10

Razgals mohl poslat Porubu opět do dvoubrankového vedení, když se k němu dostal kotouč po šťastném odrazu. Vomáčka se ale dokázal roztáhnout jak jen mohl a vychytal tak nádherným zákorkem lotyšského reprezentanta.

17:32

17:32 Lukáš ŽÁLČÍK - 2:1

17:32 5/5

Dvoubrankové vedení porubští nedokázali udržet dlouho. Po chybě obránců Ostravy se prosadil LUKÁŠ ŽÁLČÍK, který nedal Dolejšovi prakticky šanci. Asistence: Daniel Herčík.
Žálčík L., Herčík D., Rákos D., Zdráhal J., Tvrdík V.
Lednický V., Doudera L., Krenželok L., Sedlák A., Mrázek P.

16:55

16:55 Petr MRÁZEK - 2:0

16:55 5/5

Krásná spolupráce Tvrdoně s Mrázkem a následná střela zpoza obránce znamená náskok dvou gólů. PETR MRÁZEK poslal svou střelou do horního růžku Ostravany do dvoubrankového vedení a lepší začátek v nově zrekonstruované aréně si tak nemohli domácí přát. Asistence: Marek Tvrdoň .
Mrázek P., Tvrdoň M., Christov V., Gutwald M., Doudera L.
Kubíček M., Mikyska J., Hrádek M., Urban T., Pochobradský M.

12:19

Stejný trest jako ve třetí minutě hostující Zdráhal obdržel teď Jakub Stehlík, který si tak odpyká dvě minuty za podrážení a nabídne přesilovku i Pardubicím.

09:29

09:29 Vojtěch STŘONDALA - 1:0

09:29 5/5

Nevyšlo to sice Christovovi, ale VOJTĚCH STŘONDALA už Vomáčku překonal. První zmiňovaný poslal pas přímo před bránu, kde svou hokejku natáhl právě mladý Střondala a kotouč tak skončil v síti. Asistence: Vít Christov.
Střondala V., Christov V., Razgals F., Sedlák A., Doudera L.
Hrádek M., Herčík D., Rákos D., Žálčík L., Kaštánek V.

05:05

Gřeš se ihned na druhé straně dostal taktéž do velké šance. Jeho pokus ale vychytal Vomáčka.

04:40

Urban se řítil sám na bránu, kterou střeží Daniel Dolejš. Brankář Poruby si však s nájezdem poradil.

02:25

Poruba začíná svůj první zápas na svém stadionu přesilovkou. Dvě minuty obdržel Zdráhal, který podrazil svého soupeře.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Střondala (Christov), 17. P. Mrázek (Tvrdoň), 30. Klímek (Razgals, Klimíček), 40. Christov (Střondala, Lemcke) – 18. Žálčík (Herčík), 34. Herčík (Rákos), 54. Rákos (Zeman, Hrádek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – A. Sedlák, Doudera, Klimíček, Voráček, Lemcke, Gutwald, J. Stehlík – Tvrdoň, Střondala (A), Christov – Klímek, Honejsek, Razgals – Gřeš, Vachovec (A), Berisha – Lednický, Krenželok (C), P. Mrázek.
Trenér: Jiří Režnar.

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal, Tvrdík, Chabada, Nedbal, Kaštánek, Hrádek, M. Kubíček – Lichtag, Kaut (C), Hrníčko – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Herčík, Rákos (A), Žálčík (A) – Pavlata, Rouha, Zeman.
Trenér: Tomáš Jirků.

Rozhodčí: Kubičík, Šico – Hanzlík, Mikšík