2. liga skupina Východ

Hokej Vyškov – HHK Velké Meziříčí

7:3

konec (2:0, 5:1, 0:2)

14.02.2024, 18:00 • Zimní stadion, Vyškov • 37. kolo • Aleš Strouha (@AlesStrouha)

Tipsport: 1.21 6.58 6.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil nám zápas 37. kola druhé ligy skupiny Východ mezi domácím Vyškovem a hostujícím Velkým Meziříčím. I když domácí ve třetí třetině branku již nevstřelili, zcela po zásluze vyhrávají jednoznačně 7:3. (20:04:55)

59:13

Matěj Kořenek unikal nyní sám na brankáře Judu, ten si ale připsal skvělý zákrok!

59:01

A další ofsajd domácího celku. Ten byl nyní vyhodnocený jako úmyslný a vhazuje se v pásmu Vyškova.

58:23

Domácí by rádi odpověděli, teď jim byl ale odpískaný ofsajd.

58:11

58:11 Jan LUDVÍK - 7:3

58:11

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Hosté vedou třetí třetinu již 2:0, když další jejich branku vstřelil nyní JAN LUDVÍK. Asistence: Miroslav Juda.

58:01

Hlasatel právě oznámil, že odstartovaly poslední dvě minuty utkání.

57:13

Jan Ludvík lehce nahazoval puk na bránu, avšak Synek zasahovat nemusel, protože Ludvíkovo nahození nebylo přesné.

56:44

Domácí poslali puk přes všechny čáry, je z toho icing a buly před Synkem.

55:46

Domácí jsou nadále aktivnější, ve třetí třetině se ale na rozdíl od soupeře střelecky prosadit zatím nedokázali.

54:12

David Lekeš dostal dobrou přihrávku od mantinelu, puk ale mezi tři tyče usměrnit nedokázal.

52:52

Hráči Vyškova hodně drží puk a opět čekají na možnost ke skórování. Hosté s nimi ale dobře v defenzivě drží krok.

51:35

Znovu se hraje bez přerušení. Skoro by se zdálo, že by oba týmy měly zápas co nejdříve již za sebou.

50:16

Domácí oslabení zvládli bez problémů a již jsou v plném počtu.

49:10

Hostům se ale nedaří dostat se do nějakého výraznějšího tlaku. Domácí v pohodě zvládají vyhazovat puky až do pásma soupeře.

48:16

Přesilovou hru si vyzkoušejí nyní také hosté.

47:23

Stále čas poklidně plyne a v permanenci musí být především brankář Juda.

7:3

Branky a nahrávky: 4. Janeček (Mikulík, Lekeš), 20. A. Popelka (Komínek, Dluhoš), 23. Sebera (Krejčiřík), 24. Komínek (Lehečka, A. Popelka), 30. Holemý (Lekeš), 35. Studený (Lehečka, Lekeš), 35. Lekeš – 36. Kotrba (TS), 45. M. Juda (Jan Ludvík, Peš), 59. Jan Ludvík (M. Juda)

Hokej Vyškov: Synek (Malota) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, D. Hohl, Žižka (C) – D. Vašíček, Janeček, Tomajko – Lekeš, Sebera, Krejčiřík – A. Popelka, Kořenek, Lehečka (A) – J. Štefka, D. Štefka, Komínek (A).
Trenér: Michal Konečný

HHK Velké Meziříčí: Vejmelka (35. P. Juda) – Slabý (A), Ambrož (C), Trnka, Vovsík, D. Dolníček II, Kochánek, Lašák – Jan Ludvík, M. Juda, Peš – Paleček, Juráň (A), Vedral – Broža, Kotrba, Nesvadba – Burian, Šantora.
Trenér: Jiří Adam

Rozhodčí: Maťašovský – Bubela, Bezděk

03:17 HVY 1:0 Janeček (Mikulík, Lekeš)
09:29 VEL 2 Ambrož, hákování
12:00 VEL 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Nesvadba