6:2

konec (2:1, 3:1, 1:0)

14.02.2024, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 47. kolo • Tomáš Rotter

Tipsport: 1.67 4.43 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina přinesla pouze jeden gól, vstřelil jej vsetínský Klhůfek. Domácí tak vítězí 6:2 a připisují si další 3 body do tabulky. (19:51:54)

59:33

Domácí fanoušci už ve stoje tleskají Vsetínu k dnešnímu vítězství.

58:57

Vyhození vsetínských došlo až před bránu Michajlova.

57:39

Ta ale nebyla nijak úspěšná. Na obou týmech je viditelné, že se dnešní zápas už jen dohraje.

57:22

Po vhazování zakládají další akci domácí.

56:37

Weinhold přenechal puk Adamcovi, který proletěl hřiště až na druhou půlku, akci ale přerušila přihrávka rukou.

56:10

Hra se nyní hodně kouskuje, vhazovat se bude již po několikáté před brankou hostí.

55:55

Po vhazovaní před hostujícím brankářem se Baník dostal do dobré příležitosti, hned však museli spěchat do obrany, jelikož se puku ujal Machala.

55:38

Michajlov musel zasahovat proti Hrňovi, puk vyrazil do ochranné sítě.

55:10

Hosté se už nijak do útoku nehrnou, rozvážnou rozehrávku napadal úspěšně Machala.

53:55

Dnešní utkání sleduje 2 198 diváků.

52:50

Zabusovs se dostal do zakončení na druhé straně, jeho pokus kryje Michajlov a následuje komerční přestávka.

51:50

Kterým se rozehrávka povedla, dokonce se pěknou individuální akcí dostal do zakončení Přikryl, jeho pokus srazil Kojo.

51:36

Domácí puk jen nahodili a opět mohou rozehrát hráči Baníku.

51:20

Luboš Rob se vydal napadal, hosté ale rychle rozehráli a Rob se musí rychle vracet.

50:28

Třetí útok Vsetína dnes hraje opravdu skvělý zápas, v čele s Machalou drží útočné pásmo.

49:32

Hned po vhazování pálil opět Machala.

49:29

Který dopadl lépe pro Vsetín, Machala se vydal do rychlého útoku a zakončil.

6:2

Branky a nahrávky: 6. Kratochvil, 15. Dědek, 24. Dědek, 37. Rob (Teper), 39. Hrňa (Teper), 49. Klhůfek (Jonák) – 10. Vrdlovec (Vracovský, Tomeček), 26. Davídek

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Š. Jenáček, Smetana (A), Staněk, Teper, Kojo, Larsen, Ondračka – Š. Bláha, R. Půček, Dědek – Zabusovs, Kratochvil, Machala – Matějček, Hrňa (C), Holec – Rob (A), Klhůfek, Jonák.

HC Baník Sokolov: Michajlov (Hamalčík) – Rulík, M. Rohan (A), Weinhold, Bulka, Mlčák, Tureček, Maty. Beran – Davídek, T. Rohan (C), D. Novotný – Šlechta, Přikryl, Osmík – Bernovský, V. Adamec, Tomeček – Vracovský, Vrdlovec.

Rozhodčí: Radek Wagner, Přemysl Skopal – Jan Vašíček, Roman Komínek

Diváci: 2 198

05:32 VSE 1:0 Kratochvil
09:42 SOK 1:1 Vrdlovec (Vracovský, Tomeček)
14:09 VSE 2:1 Dědek
15:25 VSE 2 Ondračka, sekání
23:21 VSE 3:1 Dědek
25:54 SOK 4:2 Davídek