konec (3:0, 1:2, 0:0)

14.02.2024, 19:00 • O₂ arena, Praha • 44. kolo • Lucie Citterbartová

Tipsport: 1.38 5.89 6.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše a brzy opět na počtenou! (21:21:48)
Je dobojováno! Spartě se podařilo vyhrát i čtvrtý duel s Plzní. Gólový stav skončil stejně jako ten minulý, tedy 4:2. Tato třetina byla bezbrankovou, ovšem oba týmy měly spoustu šancí.

Utkání bylo celkově na střely 16:24.

Nejlepším hráčem v utkání byli Petr Zámorský a Filip Chlapík.

59:27

Plzeň opět v šesti, jejich akci ale zastavuje ofsajd.

57:38

Krejčík vystřelil od modré čáry. Rána, která proletěla obranou až ke Kloučkovi, skončila v brankářově náruči.

55:35

Indrák mohl do branky dorazit nahození od modré, jeden ze sparťanů mu ale do pokusu vstrčil hůl a vyhodil do středního pásma.

55:18

Kovář předvedl výborný zákrok proti velmi nebezpečné střele soupeře.

54:59

V podobné situaci se teď ocitli domácí, Buchtele ale podobně jako Schleiss nedokázal zakončit.

53:46

Schleiss dostal přihrávku zpoza branky a prudce vypálil na Kováře. Sparťanský brankář byl však připraven a pokus zneškodnil.

53:16

Icing Škodovky.

52:40

Benák dostal přihrávku do jízdy, ale v zakončení mu puk sklouzl z hokejky.

51:44

Chlapík svou velmi prudkou ranou trefil jen prvního blokujícího hráče.

50:55

Aleksi Rekonen podrazil v útočném pásmu jednoho z domácích. Rozhodčí ho tak posadili na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

49:42

Indrák opět ve velké šanci, jeho nebezpečná střela skončila vyražená Kovářovým ramenem.

4:2

Branky a nahrávky: 10. Mikliš (Sobotka, Řepík), 12. Chlapík (Moravčík, Buchtele), 15. Chlapík (Beaudin), 39. Chlapík – 25. Lev (Rekonen, Zámorský), 26. Pour (Zámorský)

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Krejčík, Mikliš, Beaudin, Irving, Němeček, Mozík, Moravčík – Forman (A), Sobotka, Řepík (C) – Buchtele, Lajunen, Chlapík (A) – Konečný, O. Najman, P. Kousal – Hrabík, D. Vitouch, Kassian.
Trenér: Pavel Gross

HC Škoda Plzeň: Hlavaj (15. Klouček) – Malák, Zámorský, Laakso, Bučko, Piskáček (A), Dujsík, Kvasnička – Holešinský, Indrák, Schleiss (C) – Šiler, Mertl, Lev (A) – Pour, Benák, Rekonen – Matýs, M. Soukup, Jansa.
Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Hribik, Pilný – Zíka, Šimánek