4:3

konec (2:1, 2:1, 0:1)

14.02.2024, 18:00 • RT Torax Aréna, Ostrava. • 47. kolo • Matěj Kotala

Tipsport: 1.6 4.7 4.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poruba i přes prohru v poslední části dokázala svůj první zápas ve své aréně ovládnout. Ostravané vyhráli 4:3 a připsali si tak svůj 104.bod v letošní Chance ligové sezóně. Děkujeme, že jste sledovali zápas v rámci našeho textového přenosu a budeme se na vás těšit při dalších zápasech. (20:27:58)

Dnešní utkání sleduje 2153 diváků.

59:11

Mrázek dostal nabito na levém kruhu a vyslal na Vomáčku pořádnou bombu. Hostující brankář si s ní poradil a navíc opět posunul bránu.

58:28

Berisha byl ve velké šanci, když prověřil Vomáčku. Kanadský forvard se nedokázal prosadit a totéž se nepovedlo ani Lednickému.

57:58

Mrázek znova poslal střelu směrem na bránu. Tentokrát ji však chytil Vomáčka.

57:45

Hrádek dokázal zblokovat tvrdou ránu Mrázka a Poruba tak musela kombinovat od znova.

57:08

Vomáčka skvěle skočil po střele Berishy a kotouč obdržel do masky. Rozhodčí tak neváhal a přerušil hru.

56:59

Lemckemu přeskočil kotouč hokejku přímo před prázdnou bránou.

56:27

Poruba si zahraje přesilovku proti třem. Trest obdržel Vomáčka, který posunul bránu a dává tak šanci domácím na zvýšení náskoku. Trest odpyký Rouha.

54:46

Na zemi zůstali ležet dva hráči Poruby. Jmenovitě jsou jimi Klimíček, který schytal zákrok do hlavy. Druhým hráčem je Střondala, který byl tvrdě přišpendlen k mantinelu. Hřiště tak opouští Nedbal, který dostal trest na 5 minut s osobním trestem do konce utkání. Trest odpyká Zeman.

54:23

Christov zkusil obkroužit bránu a překvapit Vomáčku. Bránu sice obkroužil avšak jeho pokus zamířil mimo bránu.

53:14

53:14 Daniel RÁKOS - 4:3

53:14 5/5

Pardubice B právě vstřelily branku!
Skóre ve třetí třetině otevírá dnes svým druhým gólem DANIEL RÁKOS. Kotouč, který letěl od modré čáry se zasekl právě u zkušeného forvarda, který už před sebou měl prázdnou bránu. Asistence: Tomáš Zeman, Michal Hrádek.
Rákos D., Zeman T., Hrádek M., Pochobradský M., Herčík D.
Mrázek P., Lednický V., Krenželok L., Voráček T., Doudera L.

52:23

52:04

Zdráhaů prověřil Dolejše až ze středního pásma, avšak ostravský gólman neměl s nahozením žádný problém.

51:25

51:22

Gutwald dokázal vybojovat kotouč a následně skvěle zdržet čas jeho podržením a zajetím za bránu.

50:23

Razgals zbytečně připravil své spoluhráče o přesilovku. Ve středu pásma totiž rozsekl hůl jednomu z hostů a odpyká si tak dvě minuty.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Střondala (Christov), 17. P. Mrázek (Tvrdoň), 30. Klímek (Razgals, Klimíček), 40. Christov (Střondala, Lemcke) – 18. Žálčík (Herčík), 34. Herčík (Rákos), 54. Rákos (Zeman, Hrádek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – A. Sedlák, Doudera, Klimíček, Voráček, Lemcke, Gutwald, J. Stehlík – Tvrdoň, Střondala (A), Christov – Klímek, Honejsek, Razgals – Gřeš, Vachovec (A), Berisha – Lednický, Krenželok (C), P. Mrázek.
Trenér: Jiří Režnar.

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal, Tvrdík, Chabada, Nedbal, Kaštánek, Hrádek, M. Kubíček – Lichtag, Kaut (C), Hrníčko – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Herčík, Rákos (A), Žálčík (A) – Pavlata, Rouha, Zeman.
Trenér: Tomáš Jirků.

Rozhodčí: Kubičík, Šico – Hanzlík, Mikšík