6:3

po prodl. (1:2)

09.08.2023, 18:00 • TJ Sokol Nepseky • 1. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 8.51 5.65 1.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nespeky se mohou radovat. Prodloužení zcela ovládly a díky třem gólům v nastavení se těší z postupu. Motorlet byl sice první poločas lepší, ale hru postupně začali ovládat domácí, až se jim nakonec podařil parádní obrat plný nádherných branek. (20:25:51)

120

119

Motorlet v úplném konci překombinoval akci, až se nakonec domácím podařilo zblokovat míč na roh.

118

Nespeky navíc v závěru drží míč. Čeká se jen na konečný hvizd.

116

Pohroma pro Motorlet mohla být dokonána. Také Nespeky se dopustily útočného faulu.

114

Motorlet má nyní šest minut na vstřelení třech branek. V jeho rozpoležení by tohle nezvládl ani Eaton Hunt v legendárním Mission Impossible.

112

Nespeky právě vstřelily branku! PETR ČALOUN posílá domácí tým do dalšího kola MOL Cupu. Jeho střelu gólman Foret neudržel, a byť se snažil, tak nezabránil míči v pádu do brány. Divizní nováček vede necelých deset minut před koncem o tři góly a může se pomalu radovat z postupu.

110

Střídání v týmu FK Motorlet Praha:
ze hřiště odchází Popovits, přichází Hrabina.

109

Opět mohlo být skóre jen o jednu branku, nicméně míč skončil těsně nad břevnem. Gólman Drážek ho ale kontroloval.

108

Po delší době se dostal do útočné akce Motorlet a došlo máelm k ohrožení branky, nakonec ale hosty zastavil na poslední chvíli útočný faul.

107

Krásná akce domácího celku, po které mohlo být dfefinitivně rozhodnuto Vojkůvka ale hlavičkoval těsně vedle.

106

Domácí si ihned po výkopu vynutili faul u postranní lajny, po kterém vidí žlutou kartu hostující Žížala, nicméně také za následnou potyčku domácí Vojkůvka.

106

Střídání v týmu TJ Sokol Nespeky:
ze hřiště odchází Rosenvald, přichází Klauz.

106

Začalo druhé prodloužení.
Patnáct minut nastavení je pryč. Nespeky v něm vstřelily dvě branky a jsou blízko senzaci.

105

První poločas prodloužení skončil.

104

Stochova skákavá střela ze střední vzdálenosti skončila sražená těsně vedle branky. Nespeky následně odvrátily i rohový kop.

103

rychlý brejk domácího celku skončil pokusem o lob z půlky. Tentokrát ale míč skončil vedle. Jinak už by to bylo asi pro Pražany trochu moc.

102

Zcela šokovaný Motorlet bude rozehrávat roh.

101

Další pojistka mohla přijít hned vzápětí. Střela nad břevno ale skončila na horní síti.

100

Nespeky právě vstřelily branku! Poprvé v zápase jeden z týmů odskakuje na rozdíl dovou branku. THEODOR MÁCA dostal krásnou přihrávku na hranici šestnáctky, počkal si na pohyb gólmana a Foreta a pod ním poslal míč do brány. Nespeky jsou blízko postupu.

98

Motorlet opět zkouší osvědčenou taktiku v podobě klidné kombinace obránců, nicméně čas se mu nyní strašně krátí.

96

Nespeky právě vstřelily branku! Další hezký gól, který by se mohl promítat v jakémkoliv sestřihu přidal MATĚJ SKALICKÝ, jehož oblouček dokonale zapadl až za Foreta a domácí znovu vedou.

95

Stoch zkoušel ze standardní situaci pálit přímo, úplně však minul bránu.

94

Na druhé straně podobné "špeky" totiž končí míčem v autu.

93

Stoch dostává přihrávky z kategorie hodně těžkých od spoluhráčů, ale dokáže si s nimi poradit. Motorlet díky němu drží míč.

92

Zmatky v domácí obraně nakonec skončily u rohového praporku.

91

Prodloužení začíná ofsajdem hostů.

91

Začal první poločas prodloužení.
Utkání nakonec skončil oremízou. Následuje krátká přestávka a pokračovat se bude prodloužením na 2x15 minut.

90+2

Druhý poločas skončil.

90+1

V nastavení přišla domácí střela Nespek, se kterou si Foret ale bez problémů poradil.

90

Nastavovat se budou ještě dvě minuty.

90

V poslední minutě navíc přichází faul ve středu hřiště a domácí mohou být realitvně v klidu.

89

Minutu před koncem gólman Drážek chytá jednu z posledních střel.

88

Poslední minuty jsou ve stejné režii. Zadáci Motorletu se marně snaží rozhýbat defenzivní domácí blok.

87

Závěr zápasů se blíží a všichni už vyhlížejí rozuzlení v podobě penaltového rozstřelu.

86

Drážek s vypětím všech sil sledoval míč po hlavičce a hodně byl rád, že se meruna otřela o břevno a neskončila v sítí.

85

Vytrvalé obléhání zatím domácí přerušují pouze za cenu faulu.

84

Motorlet zkouší hrát profesorsky a vyčkává na chybu domácího celku. Zatím se mu ale nedaří přelstít soupeře.

83

Nespeky propadly v obraně a hosté mohli rozhodnout. Filipova rána po zemi ale postrádala razanci a Drážek v klidu schoval míč do koše.

82

Kodr totálně zahodil aut a zadarmo dal míč Motorletu.

81

Který nakonec skončil v rukou brankáře Drážka. Gólman Nespek okamžitě rozehrál a rychlý přechod skončil jak jinak než rohem.

80

Sražená střela k vidění i na druhé straně. Také Motorlet dostane k dispozici rohový kop.

79

Motorlet zkušeně drží míč a kombinuje. Nicméně si ale zahrával, protože ke střele se dostal Kodr a jeho pokus skončil sražený na roh.

78

Nyní se hodně domácí fanoušci i hráči rozčilovali. Zdálo se jim, že hosté zahráli malou domů, kterou Foret chytil do rukavic. Pokračuje se ale dál.

77

Další akce pražského celku končí ofsajdem. Nespeky by teď potřebovaly zklidnit hru a dostat se zpátky do zápasu. Zatím ho mají dobře rozehraný.

76

ze hřiště odchází Maršoun, přichází Máca.

75

Filip po rohovém kopu napálil míč z voleje a poslal ho nad břevno.

74

Rázem ožil Motorlet a od srovnání se hraje na polovině Nespek.

71

Motorlet právě vstřelil branku! Festival nádherných gólů pokračuje. MIROSLAV STOCH si všiml, že gólman Drážek je až moc venku z branky a překonal ho lobem z poloviny hřiště. V Nespekách je opět srovnáno a znovu je ve hře i penaltový rozstřel.

70

Dvacet minut do konce a hra se začíná kouskovat. Na obou stranách se začínají objevovat fauly.

68

Ruka těsně před šestnáctkou zastavuje další postupně rozvíjející útok Pražanů.

67

Motorlet je ztracen. Absolutně bez nápadu, naopak Nespeky na nic nečekají a okamžitě po zisku balónu míří dopředu, navíc si vynucují fauly soupeře, avšak zatím bez karty.

66

ze hřiště odchází Turek, přichází Vojkůvka.

66

Dobývaní ale končí ofsajdem pražského celku.

65

Nicméně moc nechybělo a málem bylo srovnáno. Drážek sice kontroloval míč, který ale dopadl těsně vedle brány. Roh pro hosty.

64

Motorlet v šoku. Neví co s balónem a kombinují převážně obránci.

62

Nespeky právě vstřelily branku! Domácí otáčejí skóre zápasu. Velmi aktivní MARTIN TUREK si doběhl pro míč a krásným technickým obstřelem nechal proletět Foreta vzduchem a míč zamířil přesně ke vzdálenější tyči.

60

Pražané se nyní snaží získat sebevědomí a kombinací vyčkávají na chybu v obranném rozestavení soupeře.

58

Nespeky jsou ve druhém poločase zatím mírně lepší. S Motorletem už vyrovnali tempo a hosté už se nedostávají k míči tak lacino.

56

ROhový kop domácích nechával Motorlet trochu nejistý, nicméně hostům se podařilo dostat míč do autu za půlku hřiště.

54

Hosté hrají hodně přes Stocha,který rozdává balóny všemi směry, nicméně nikdo jiný se zatím k němu nepřidal a tak Nespeky v klidu brání.

53

Přetažený centr z pravé strany skončil daleko za bránou. Drážek může v klidu rozehrávat odkopem od brány.

52

Pražané se po faulu propracovali postupně až do šance, domácí defenziva ale byla pozorná a dostala míč do zámezí.

51

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nespeky (Snisčuk).

50

Málem z toho ale vznikl brejk Nespek, který hostující obrana zastavila až na poslední chvíli.

49

Motorlet se pokusil o okamžitou odpověď, jako v prvním příapdě. Zatím ale ze snahy vytěžil jen roh.

48

Nespeky právě vstřelily branku! Střídání se domácímu celku vyplatilo. Po pravé straně se dostal do šance náhradník PETR ČALOUN, který přízemní střelou překonal Foreta a skóre je opět srovnané.

47

Nespeky nastoupily na hosty od úvodu poločasu a snaží být aktivní.

46

ze hřiště odchází Alexandr, přichází Rataj.

46

ze hřiště odchází Randa, přichází Čaloun,
ze hřiště odchází Pešta, přichází Skalický,
ze hřiště odchází Šmejkal, přichází Hudec.

46

Úvodní dějství je u konce. Hosté z Motorletu zatím potvrzují roli favorita, i když jim dlouho trvalo, než otevřelo skóre. Za Nespeky srovnal sice Maršoun, avšak Pražné díky Frizonimu jsou zase o jednu branku napřed. Zatím jsou k vidění pěkné branky a 1. kolo MOL Cupu v Nespekách hodně baví. Druhá půle začně přiibližně okolo 19. hodiny.

45

43

Motorlet právě vstřelil branku! Hosté si berou okamžitě vedení zpět a také po standardní situaci. V Nespekách vystřihl nůžky BERNARD DIAS FRIZONI DA CRUZ. Pražené se tak těsně před přestávkou znovu ujímají vedení.

42

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nespeky (Bredler).

40

Divizní nováček rázem ožil a odmácí hráči jsou před vlastními fanoušky rázem všude.

38

Nespeky právě vstřelily branku! Domácím se daří vyrovnat. K trestnému kopu zpoza vápna se postavil LUKÁŠ MARŠOUN a trefil se nádherně. Gólman hostů letěl vzduchem marně.

35

Aktivní Turek rozjel útočnou akci domácích a dával do strany míč Klauzovi, ten ale o něj ihned přišel.

32

Domácí vzápětí dostávají první žlutou kartu v zápase.

31

Motorlet právě vstřelil branku! Nyní už ale loví míč z branky. DOMINIK NÁTR dostal míč za obranu a tečovanou střelu na bližší tyč otevřel skóre. Asistence: Jan Šulc.

29

Drážek se nyní předvedl domácím fanouškům, když skočil po střele ze středu hřiště. Celou dobu jí viděl, takže měl usnadněnou práci.

28

Přeci jen z ničeho nic přišla střela, která ale skončila těsně vedle pražské brány.

26

A taky například, že když se dostanou dopředu, tak si buď nevěří, nebo nedokáží přejít v souboji jeden na jednoho. Zkušenější Motorlet tyto souboje vždy vyhraje.

25

Tlak Motorletu pokračuje nadále, nicméně Nespeky se už dokázaly vyrovnat soupeři. Sráží je ale valstní chyby v rozehrávce.

24

První vážnější ohrožení Vašákovy branky. Hosté po rohu ale hlavičkovali pouze do země a domácí gólman následně mohl zkrotit míč.

22

Turek nakonec vymyslel centr na vzdálenější tyč pro Snisčuka. Tomu chybělo málo, aby merunu zasáhl svou kšticí.

20

Domácí ale byli zahnání až k Vašákovi a musí začínat od vlastní branky.

19

Míč na kopačkách měl už opět Motorlet. Po vlastní chybě ho ale musel odevzdat. Nespeky nyní vymýšlí akci po levé straně.

18

Nespeky se osmělily a znovu chtěly zaútočit. Vše ale zastavil ofsajd asistenta rozhodčího.

17

Randa s Turkem se pokusili o kombinaci na pravé straně a vznikl z toho centr, se kterým sei ale obrana hostů hravě poradila.

16

Nespekám se podařilo na chvíli usadit se na útočné polovině. Od velkého vápna byly ale hodně daleko.

14

Nespeky si mohou na chvíli odpočinout. Další útok Motorletu zastavil ofsajd.

12

První střelecký pokus už mají za sebou i divizní hráči. Střela Kodra byla ale okamžitě zblokována.

11

Souboj šestnáctek vyzněl pro tu domácí. Nespeky však z toho vytěžily pouze lehkomyslný odkop za půlící čáru.

9

Domácí jsou ale pod neustálým tlakem. Zatím se jim daří odvracet centry ze strany v podání Motorletu.

8

Stoch si chtěl jít pro penaltu, když po přihrávce spadl na zem. Hlavní rozhodčí ale na jeho křik nereagoval. Hraje se dál.

7

Poprvé o sobě dlay vědět i Nespeky. Máca nadvakrát ale nikoho nenašel.

6

Znovu v akci největší hvězda hostů, která už utíkala sama na Vašáka. Zvednutý praporek asistenta rozhodčího ale ihned celou akci přerušil.

4

Stoch posílal centr za obranu. Popovis dával po zemi pod sebe. Obrana Nespek ale poslala znovu míč do autu.

2

Motorlet od začátku drží míč a postupným útokem se dostává před branku Nespek. První poku zpoza vápna skončil zražený do zámezí.

1

Domácí divizní nováček se bude muset od začátku vypořádat s velkým presem hostujícího celku.

1

Hráči už jsou na hřišti. Domácí Nespeky nastupují v bílých dresech a černými trenkami. Hosté z Motorletu jsou kompletně v modrém.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:3

Branky: 38. Maršoun, 48. Čaloun, 62. Turek, 96. Skalický, 100. Máca, 112. Čaloun – 31. Nátr, 43. Frizoni Da Cruz, 71. Stoch

Karty:   42. Bredler (NES), 51. Snisčuk (NES), 106. Vojkůvka (NES) – 106. Žížala (MOT)

TJ Sokol Nespeky: Drážek – Snisčuk, Melichar, Hronek, Bredler, Randa, Turek, Pešta, Šmejkal, Maršoun, Klauz.
Náhradníci: Vašák – Vojkůvka, Čaloun, Máca, Skalický, Rosenvald

Trenér: Milan Knížek

FK Motorlet Praha: Foret – Dvořák, Alexandr, Nátr, Šulc, Stoch, Jurčišin, Popovits, Frizoni Da Cruz, Ani, Walter.
Náhradníci: Mihálek – Filip, Čepelák, Rataj, Žížala, Hrabina, Kodr

Trenér: Martin Poustka

Rozhodčí: Severýn – Gunitš, Wulkan