09.08.2023, 20:45 • Ibrox Stadium, Glasgow • 3. předkolo • Matyáš Kotlan

Tipsport: 1.45 4.66 7.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek úplně vše! Přeji vám dobrou noc a já se na vás budu těšit u dalšího textového přenosu. (22:53:35)
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:5.
Je dobojováno! Úvodní duel 3.předkola Ligy mistrů mezi Rangers a Servette je za námi. Zápas končí výhrou domácího celku těným výsledkem 2:1. Všechny tři branky padly v prvním poločase. Nejprve v 6.minutě proměnil penaltu Tavernier a o necelých deset minut později zvyšoval na 2:0 Dessers. Ženeva se dokázal probrat a svou aktivitou proměnila v gól z penalty do šatny, o který se postaral Bedia. Druhý poločas byl jasně v režii skotského celku, i proto že byl v 59.minutě vyloučen Douline. Rangers si vypracovali několik tutovek, jenže ty dokázal pokaždé skvěle vychytat Mall.
A tak jsou do odvety v Ženevě otevřeny dveře do play-off pro oba celky.

90+10

90+9

Barišič našel krásným rohlíkem hlavu Simy, který ovšem mezi tři tyče nezamířil.

90+8

Vypadá to, že dnešní duel se bude jen dohrávat, jelikož Servette vybojovalo rohový kop, ze kterého se nic vážného nezrodilo.

90+7

Cenné minutky pro Ženevu, protože po faulu na Kutesu bude zahrávat volný kop.

90+6

Špatné zpracování Cifuentese znamená, že Rangers ztrácí balón v nadějné útočné situaci.

90+5

Střelu Dowella doprostřed branky opět bez problémů kryje Mall.

90+4

Po dlouhém ošetření se může pokračovat v dnešním zápase.

90+4

Steve Rouiller nakonec v dnešním zápase nebude pokračovat.

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.
Ale už teď je jasné, že to minut bude více.

90+2

Abdallah Sima je po ošetření v pořádku, ale kapitán Rouiller musí po krvavém zranění pokračovat v zápase s obvazem okolo hlavy.

90

Dnešní utkání sleduje 48 956 diváků.

90

Nepříjemný moment na hrací ploše, když se hlavami střetli Sima s Rouillerem. Oba jsou okamžitě ošetřováni.

89

Střídání v týmu Glasgow Rangers:
ze hřiště odchází Raskin, přichází S.Wright,
ze hřiště odchází Dessers, přichází Hagi.

88

Když už se Sima dostal do nadějné střelecké pozice, tak v rozhodující moment zahrál rukou.

87

Do rychlého útoku se dostal domácí celek, jenomže Raskin kazí předfinální přihrávku a hosté odkopávají do bezpečí.

86

Skvěle se do obrany vrátil střídající Diba a po následném odebrání míče získává pro svůj tým volný přímý kop.