1:2

konec (1:2)

09.08.2023, 20:30 • Tehelné pole (Bratislava) • 3. předkolo • Jan Volf

Tipsport: 2.93 3.09 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Haifa si odváží do Izraele náskok jednoho gólu, se s vámi loučím, přeji krásný večer a mějte klidnou noc. U daalších přenosů na počtenou! (22:33:09)
Slovan se srovnání stavu nedočkal. Přestože se sažil, bojoval, hrál do poelsdní chvíle, tak to nevyšlo. Velká škoda. Nicméně ještě má šanci v odvetě, která se však hraje příští týden na hřišti soupeře. Slovan předvedl výborný výkon, ale nebyl za to odměněn. HAifa ukázala velkou produktivitu a efktivitu, když se trefila v prvním poločase dvakrát z brejku, měla ještě další šance, ty ale buď spálila nebo je brankář Belasích zlikvidoval. Zápas to byl kvalitní, dobý, koukatelný, zejména v prvním poločase. Už nyní se těším na odvetu.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:22.

90+5

90+5

Vše hraje pro Haifu.

90+5

LOvat míč nestihne, tohle už nepůjde, SLovan je v pasti.

90+5

MAccabi se za posledních dvacet minut do ničeho nedostalo.

90+4

Maccabi hraje hodně nesportovně, stále někde tahá čas, zdržuje.

90+3

Slovanisté to zkouší znovu a znovu, jejich bojovnost je neutuchající.

90+2

Belasí jsou už v křeči, je to na nich vidět, škoda, že nevyrovnali dříve ze svých šancí.

90+1

Žlutá karta pro tým Maccabi Haifa (Cornud).

90

Sudí nastaví 5 minut.

90

Žlutá karta pro tým Maccabi Haifa (Goldberg).

90

Slovanu nezbývá mnoho času.

89

Tolič na Lovata, kombinace kolem obrany Maccabi pokračuje.

88

Kashia s KAnkavou zkouší najít díru v defenzívě Haify.

88

Nic z něj nebylo, SLovan dále kombinuje a tlačí soupeře.

87

Lovatův roh, hodně častá situace v dnešním zápase.

86

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
ze hřiště odchází Pauschek, přichází Zmrhal.

86

Belasí v šanci!!! Strelec a Tolič stříleli, ale nedali. Všechno spáleno!!!

85

Lovatův krásný centr do šestnáctky. Nicméně nikdo si na něj nenaběhl.

85

Slovan zkouší napálit defenzívu protivníka.

84

Refaelov potáhl míč, ale ne daleko, byl obrán.

83

Lovat zkouší najít spoluhráče velmi chytře. Pěkná přihrávka, ale spoluhráč míč ztratil.

81

David uháněl sám na bránu skoro od půlky, ale pálil těsně nad branku.

80

Domácí chtěli překombinovat soka ale nepovedlo se.

79

Kashia, Barseghjan, Pauschek, Bajrić, Tolič, kombinace pokračuje.

78

Střídání v týmu Maccabi Haifa:
ze hřiště odchází Saba, přichází Refaelov.

78

Sundgren krásně ukličkoval presujícího soupeře.

77

Lovatův přímý kop, do pokutového území, KAnkavova hlavička vedle.

76

Pozor na obávaný brejk hostů, Kucka je však všude, vrátil se a poctivě odebral míč soupeři.

75

Centr zprava doleva na velkou vzdálenost, Bratislavě se nezdařil.

75

ze hřiště odchází Savvidis, přichází Tolič.

74

ze hřiště odchází Abubakari, přichází Strelec.

74

Haifa v držení míče, ztrácí, na míči soupeř.

73

Hra je neuspořádaná, plná nepřesností a není moc koukatelná.

72

Kucka zastaven v postupu do útoku.

71

Ruka POdgoreanua, kopat bude Slovan.

70

Maccabi hraje takticky a příliš zdržuje, to by se nemuselo vyplatit.

69

Cornudův rohlík na Pierrota, ale ten chytá brankář Borjan.

69

Hosté zase zdržují při rozehrávce rohu.

68

Pierrot tváří v tvář brankáři Slovanu, trefil jen brankáře.

67

Čavrič chtěl vysuout Barseghjana. Nepovedlo se.

67

Sundgren trefuje jen hráče soupeře před sebou.

66

Saba vrací na beky.

65

Jaber, Cornud, kombinace, Belasí zvládli ubránit.

65

Barseghjan pálil z dálky, Nitzan kryje.

64

Druhý poločas o hodně taktičtější.

63

ze hřiště odchází Zuberu, přichází Barseghjan.

63

ze hřiště odchází Khalaili, přichází Podogoreanu.

62

ze hřiště odchází Haziza, přichází David.

62

Hra přerušena kvůli ošetřování hráče Haify.

61

Maccabi zdržuje hru.

60

Lovat je dnes hodně aktivní, hraje parádní duel.

60

Haifa se opět prosazuje v útoku, Khalaili zase nebezpečný, nicméně nyní byl ubráněn.

59

To ale náhle vyvrací, Khalaili udělal nádhernou kličku, zaseknutí a obehrávka. Střela, Borjan zlikvidoval.

58

Maccabi vypadá, že se bude soustředit na obranu.

57

No, tak nyní to už není tak líbivý fotbal jako první poločas.

57

Savvidis tvoří hru, je to motor ofenzívy domácích.

54

Kankava, ZUberu, z potenciálního útoku nic není.

53

Průnik hráče Maccabi zastaven ve středu hřiště.

52

Belasí vyřešili defenzivní práci a sami se vydali dopředu.

51

Mohamed vysílal spoluhráče do brejku, domácí se vrátili včas a rychle a tak se ubránili.

50

Slovanisté stále útočí, drží soupeře v šachu.

50

Kucka, Čavrič, avšak hosté se ubránili.

50

Sundgren vhazoval do hry, ale vhodil příliš daleko.

49

Rozkouskovaná hra.

47

LOvatův další rohlík do vápna, avšak brankář Haify sebral balón ze vzduchu.

47

Čavrič udělal náběh, ale míč dostal příliš dopředu.

46

Trochu rozháraná hra na začátku druhé půle.

46

Slovan rozehrál.

46

Mistr z Izraele ukázal velkou kvalitu, hlavně z brejků. Vidíme však skvělý fotbal, který se musí líbit i nezaujatému divákovi. Ofenzivní rejdy, doslova. Maccabi rychle udeřilo, SLovan sorvnal, jenže Haifa přispěchala s další brankou brzo, a proto jsme byli svědky divokého úvodu. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, až se ke konci trochu zklidnila. Výborný fotbal. Udělejte si kávu nebo čaj a přijďte na druhý poločas. Čeká nás zajímavá podívaná.

Druhý poločas začne přibližně v 21:36.

45+6

45+6

LOvat centruje z rohu, ten se bude opakovat. Nic z toho.

45+6

Kucka pálí z přímého kopu, míč je zblokován a bude to roh.

45+5

Čavrič se Zuberuem vytvořili po sklepnutí výbonrou šanci, ta byla ale zblokována.

45+1

Haziza tahá čas, chce být ošetřený, sudí si ho přišel zkontrolovat a důrazně mu domluvil.

45

45

LOvat kope rohy zatím velmi dobře.

45

Roh pro domácí, Abubakari hlavičkuje těsně vedle.

44

Khalaili dobře za obranou čekal a centruje do prostrou pokutového území, avšak z šance nic není.

40

Sudího si zavolal VAR a ten si hru prohlédne na monitoru. Uvidíme, zda se penalta bude opravdu kopat.

40

Byla nařízena penalta. Haifa kope.

40

V šanci hosté po rohu!!!!! Pierrot střílí, Borjan výtečně chytá.

38

Borjan skvěle chytá pokus Jabera.

38

Jaber se probojovává ke střele na bránu, není vpuštěn.

37

Slovan rychle rozehrál. Z akce se nic nerozvinulo.

36

Ofenzivní fotbal od obou mužstev.

36

Kankava nahrával KUckovi, ale ten se ke střele nenarovnal.

35

Čavrič je asi faulován, není, rozhodl sudí.

34

Belasí obehrávají obranný val. Nedaří se najít místo.

33

Haifa se dobře brání, nedělá soupeři prostory pro rejdění.

33

Na hřišti ošetřován Mohamed.

32

Faul na Abubakariho.

31

Lovat zahrává roh, opět na přední tyč, stále stejný signál k míči se dostává Kucka, ten si rovná míč a chce pálit, ale míč mu skočil.Škoda.

31

S míčem na kopačkách domácí. Pauschek dává před bránu!!! Odvráceno. Je to neskutečný ofenzivní fotbal.

30

Maccabi opět na míči, je čím dál kvalitnější, to nebude mít SLovan lehké.

28

Jenže Haifa stejně v útoku a kombinuje. Je velmi přímočará.

28

Goldberg založil útok, ale z toho zatím nic není.

27

Opět brejk hostů, ale Saba je obrán o míč.

26

Cornud vrací míč do hry z autu. SLovan výborně presuje, ale žádná útočná akce se nekoná.

25

Slovan má tlak.

25

Gólman Haify vychytal jasný gól Belasích. Ti se probojovali do dobré příležitosti, tu ale nezužitkovali.

24

Pauschek tvoří hru, ale SLovan ztrácí míč, opět hrozba pro obranu domácích.

22

Borjan likviduje další protiútok Haify. TA je velmi nebezpečná. Slovan by si měl dávat pozor na tyto smrtící brejky.

21

Nyní roh pro slovenské mužstvo z Bratislavy. Maccabi brání zónově. LOvat to zkoušel zase nebezpečně kroutit. Brankář hostů ale vyčapal.

20

Zahraný nakrátko, lotyšský sudí však odpískal útočný faul a tak mají hosté po akci.

20

Další brejk Maccabi, to už by bylo kruté. Gól to není naštěstí. Roh pro Haifu.

19

Míč na brankáře Slovanu, a hra se přelévá zpátky do obranného prostoru slovenského celku.

18

Maccabi Haifa není nijak lepší nebo, že by na Slovan valila útok za útokem, prostě jen využila svoje šance.

17

Haifa ze dvou šancí dvakrát skórovala, Velká efektivita.

15

15. SABA - 1:2

15

Maccabi Haifa právě vstřelila branku! Divoký úvod pokračuje, autorem branky je DIA SABA. Ten z hranice velkého vápna obalil střelu na zadní tyč a dává na 2:1. Každá šance končí gólem. Asistence: Pierre Conrud.

15

Čavrič se dostával do brejku sám na branku míč ale na poslední chvílí zachytili hostující beci.

14

Savvidis na Abubakariho, Slovan ale ztratil balón ve výstavbě hry.

13

13. KUCKA - 1:1

13

Slovan Bratislava právě vstřelil branku! Autorem branky je JURAJ KUCKA. Lovat zahrál roh na přední tyč, tam míč tečoval JURAJ KUCKA, který srovnává stav na 1:1:

11

Zuberu opět hledal Čavriče před brankou, ale Haifané odhlavičkovali na roh.

11

Belasí to zkouší přes levé křídlo, ale tamtudy cesta nevede.

10

Haifa zatím byla jednou v útoku a hned skórovala.

10

Fanoušci mohutně povzbuzují bratislavský SLovan.

9

Kashia, Pauschek nepřesně na Kucku a míč má Haifa. Kulatý předmět končí v autu, Vhazuje Pauschek.

8

Haifa opět v držení míče a nahrává si mezi stopery a hledá mezírky v obraně Slovanistů.

7

Belasí kombinují, ale bez efektu.

6

6. PIERROT - 0:1

6

Maccabi Haifa právě vstřelila branku! Autorem branky je FRANTZDY PIERROT. Krásné přenesení zleva napravo na třicet metrů, centr v úrovni nohou a trefení míče z první k levé tyči z pohledu útočníka. Asistence: DIa Saba.

4

Pokus o vysunutí Čavriče, ten se k míč nedostává.

4

Pauschek posílá dlouhý balón na pravé křídlo, ale míč končí v moci Maccabi.

3

Haifa tvoří hru odzadu.

2

Kankava, Zuberu centruje na Čavriče, ale míč kryje gólman.

2

Haifa staví zeď, přímý kop domácích, LOvat trefil jen zeď.

1

Faul na Abubakariho. Standardka pro Slovan.

1

Haifa začíná hru s míčem a snaží se o výstavbu hry.

1

Hosté rozehráli.

1

ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Pauschek, Kashia, Bajrić, Lovat – Kankava, Savvidis, Kucka – Zuberu, Abubakari, Čavrić
Náhradníci: Hrdina, Trnovský – Barseghjan, Blackman, Agbo, Križan, Lichý, Marcelli, Strelec, Tolič, Wimmer, Zmrhal
Trenér: Vladimír Weiss starší

Maccabi Haifa: Nitzan – Goldberg, Seck, Sundgren – Cornud, Jaber, Mohamed, Khalaili, Haziza – Pierrot, Sabia
Náhradníci: Kaiuf – Dahan, David, Eimelech, Gershon, Hajaj, Kandil, Naor, Podgoreanu, Refaleov, Shibli, Shuranov
Trenér: M. Dego

Rozhodčí: A. Treimanis.
MACCABI HAIFA

1. předkolo vs Hamrun

Vyřadil maltský Hamrun po výsledcích 4:0 a 2:1. Góly dávali Pierrot, David, Pierrot, Chalajli. Ve druhém utkání pak Šuranov a Pierrot.

2. předkolo vs Šerif Tiraspol

Postoupil přes Tiraspol po výsledcích 0:1 a 4:1 po prodloužení. Góly vstřelili Chery, Jaber, David a Šuranov.
SLOVAN BRATISLAVA

1. předkolo vs Hesperange

V 1. předkole měl problémy s lucemburským Hesperange, se kterým remizoval 1:1, avšak v odvetě se vzepjal a porazil ho 2:0 venku. O góly se postaral Vlado Weiss mladší, když jeden vstřelil v 55. minutě a jeden o 7 minut později.

2. předkolo vs Zrinjski

Ve 2. předkole vyřadil bosenský Zrinjski, když venku vyhrál 1:0 gólem Sharaniho Zuberua. Doma mu pak stačilna na postup i remíza 2:2, kterou uhrál díky gólům Čavriče a Zuberua.
Přeji hezký den všem fanouškům nejlepšího evropského fotbalu. Dnes je na programu 3. předkolo LM, v němž se utká slovenský Slovan Bratislava a izraelský Maccabi Haifa. Utkání začíná ve 20:30. Nic si neplánujte a buďte u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.