1:4
konec (0:0, 0:1, 1:3)
14.04.2023, 17:30 • Sportovní hala FORTUNA, Praha - Holešovice • Alžběta Žižková
HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
1:4
konec (0:0, 0:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 43. Odehnal (Dufek) – 39. Filip (Hlavička), 43. Vosmík, 45. Labuzík (Tittl), 58. Hlavička
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Tvrzník (Höhlig) – Dufek, Mack, Jánský, Vrabec, Byakov, Cichoň, Hlinka, Novotný, Štípek, Žemlička, Hrubý, Brož, Odehnal, Adamec, Jakab
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Bašta (Hodic) – Kříženecký, Málek, Kubánek, Marek, Lorenz, Derka, Labuzík, Vosmík, Skálský, Dobner, Hasman, Filip, Hlavička, Němeček, Krejčí, Tittl, Tichý, Šámal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
16:54 | SPA | 2 | Hlinka, napadení | |
SLA | 2 | Vosmík, hrubost | ||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:04 | SLA | 2 | Lorenz, nedovolené bránění | |
32:30 | SPA | 2 | Hlinka, hákování | |
34:17 | SLA | 2 | Tichý, vražení na hrazení | |
36:42 | SLA | 2 | Dobner, hákování | |
38:24 | SLA | 0:1 | Filip (Hlavička) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:12 | SLA | 2 | Lorenz, podrážení | |
42:35 | SPA | 1:1 | Odehnal (Dufek) | |
42:53 | SLA | 1:2 | Vosmík | |
44:33 | SLA | 1:3 | Labuzík (Tittl) | |
52:59 | SLA | 2 | Tichý, hákování | |
57:15 | SLA | 1:4 | Hlavička | |
58:01 | SPA | 2+2 | Hlinka, hrubost | |
SLA | 2 | Kubánek, držení | ||
59:55 | SPA | 2 | Odehnal, hrubost | |
SPA | 2 | Jakab, hrubost | ||
SLA | 2 | Hlavička, hrubost | ||
SLA | 2+2 | Filip, vražení na hrazení+hrubost | ||
Konec |
Montreal – Boston 01:00 4:5
Florida – Carolina 01:00 4:6
Tampa – Detroit 01:00 5:0
Washington – New Jersey • po prodl. 01:00 4:5
Buffalo – Ottawa • po prodl. 01:00 4:3
Columbus – Pittsburgh • po prodl. 01:00 3:2
NY Rangers – Toronto 01:00 2:3
Nashville – Minnesota • po prodl. 02:00 4:3
Dallas – St. Louis 02:00 1:0
Colorado – Winnipeg 02:00 4:2
Chicago – Philadelphia • po prodl. 02:30 4:5
Edmonton – San Jose 03:00 5:2
Anaheim – Los Angeles 04:00 3:5
Arizona – Vancouver • po prodl. 04:00 4:5
Seattle – Vegas 04:30 1:3
Red Boys Prague – P&T Academy 08:00 2:4
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:00 3:4
Red Boys Prague – P&T Academy 08:15 7:5
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:15 3:6
West Select – Young Hockey Košice 09:00 5:2
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:00 2:0
West Select – Young Hockey Košice 09:15 4:1
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:15 4:1
Havlíčkův Brod – Hungary Talent 10:00 5:9
Peter Pucher Academy – RJJ Academy 10:00 10:4
Hockey Festiwal Team – Teplice 11:00 5:9
Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice 11:00 5:6
CZP NIX Hockey – Pukémoni 12:00 3:9
Red Boys Prague – West Select • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
East Select – Czech Dragons 13:00 6:10
P&T Academy – Stasa Hockey 13:00 4:7
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 14:00 4:15
Hungary Talent – Peter Pucher Academy 14:00 3:7
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy 15:00 3:15
Teplice – Young Hockey Košice 15:00 5:3
CZP NIX Hockey – Red Boys Prague 16:00 0:0
Pukémoni – West Select • po s.n. (0:1) 16:00 4:5
East Select – P&T Academy 17:00 6:9
Czech Dragons – Stasa Hockey 18:00 5:3
59:55
Odehnal – 2 min., hrubost,
Jakab – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Hlavička – 2 min., hrubost,
Filip – 2 min., vražení na hrazení + 2 min., hrubost.
58:01
Hlinka – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Kubánek – 2 min., držení.
52:59
Tichý – 2 min., hákování.
42:12
Lorenz – 2 min., podrážení.
36:42
Dobner – 2 min., hákování.
34:17
Tichý – 2 min., vražení na hrazení.
32:30
Hlinka – 2 min., hákování.
26:04
Lorenz – 2 min., nedovolené bránění.
16:54
Hlinka – 2 min., napadení.
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Vosmík – 2 min., hrubost.